Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Puma do oceny...
Autor Wiadomość
Agnesqa 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1999
Kolor Pumy: Thistle
Dołączyła: 06 Lip 2009
Posty: 91
Skąd: Żywiec
Wysłany: 30-08-2009, 23:20   Puma do oceny...

Witam ponownie.
Po poszukiwaniach pumy przerzuciłam sie na focusa no i znowu szukam pumy...

Jako eksperci, co powiecie na ten egzemplarz ?? Martwi mnie ta "wybita" poducha pasażera i jakby tez luźna na kierownicy.

Albo taka ?? czy warto z takim przebiegiem brać ??

pzdr
 
 
Misiek89 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1997
Kolor Pumy: Panther Black
Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 196
Skąd: Poznań City
Wysłany: 31-08-2009, 00:59   

1 pumka na bank miała wymieniane albo malowane drzwi kierowcy, a jak poducha wystrzelona to mowi samo za siebie :mrgreen:
2 pumka ma pordzewiale tylnie nadkola, zaniedbane wnetrze, odpryski na masce od kamieni ( albo niedokładnie umyta) no i poobijany blotnik przedni.
A co do przebiegu to niesugeruj się nim za bardzo. Ja kupiłem czarna pumke i też z łodzi z 97r i przebiegiem ponad 200 tys, ale stan samochodu niezalezy od przebiegu a od osoby króra go użytkowała. Jesli był serwisowany na bierząco to spokojnie do 300-400tys silnik pociągnie. Sprawdź głównie jak działa sprzęgło bo w pumie to droga zabawa, a cena jak na ten rok i przebieg małoatrakcyjna... Ja dałem 8500 i niebyło oznak rdzy. A nieukrywajmy, że przebiegi rzędu 100 tys na 10 czy 12 letnie auto zdarzają się rzadko i bez udokumentowanego przebiegu to kręcenie licznika to zabawa kosztu 50 czy 100 zł a atrakcyjność samochodu rośnie wraz z malejącym licznikiem. A do końca nigdy niewiadomo ile obrotów zrobi licznik i czy to 105 tys czy 205 tys.
Pozdrawiam! :mrgreen:
_________________
http://www.polskajazda.pl...Ford/Puma/70792
 
 
 
Agnesqa 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1999
Kolor Pumy: Thistle
Dołączyła: 06 Lip 2009
Posty: 91
Skąd: Żywiec
Wysłany: 31-08-2009, 10:21   

Hmm w takim razie bardzo proszę o rzucenie okiem jeszcze na te kilka - pierwsza , druga , trzecia , czwarta .
dzięki, pzdr
 
 
Martinn 
Foka ST 170


Dołączył: 12 Paź 2007
Posty: 344
Skąd: Skarżysko Kamienna
Wysłany: 31-08-2009, 10:34   

Agnesqa, a nie interesuje Cię pewny, dopieszczony egzemplarz? :wink: Wrzuciłem swoją w ogłoszenia. Jeśli chcesz więcej szczegółów zapraszam na PW lub tel :wink:
http://otomoto.pl/ford-pu...e-C9326946.html
 
 
 
Agnesqa 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1999
Kolor Pumy: Thistle
Dołączyła: 06 Lip 2009
Posty: 91
Skąd: Żywiec
Wysłany: 31-08-2009, 20:10   

Martinn napisał/a:
Agnesqa, a nie interesuje Cię pewny, dopieszczony egzemplarz?

jasne, że interesuje, tylko cena.... zawsze lepiej kupic od klubowicza, ale wtedy autka sie cenią bardziej...

Nadal prosze o zerknięcie na powyższe linki bo nie wiem czy opłaca się mi robic takie wycieczki w celu oglądnięcia ich ;-)
_________________
 
 
laurenth1981
[Usunięty]

Wysłany: 31-08-2009, 20:28   

1. malowany zderzak przedni
2. zle spasowana maska (nierówne szczeliny między błotnikami), parujące lampy (utrapienie pumy) - ogólnie ładna, ale przebieg dość mały :/
3. nie widzę oznak kolizji, ale przebieg znowu dośc mały :/
4. brak pokazanego przebiegu, ale kierownica może świadczyć, że był dość duży... nieoryginalna gałka od biegów, nie lubię mytych silników w autach, bo nie widać tego co potrzeba :/

Ogólnie dziwne, że aż wszystkie są bezwypadkowe i mają taki niski przebieg :) W komisach należy uważać, bo lubią wciskać kit ludziom (nie wszyscy). I najdziwniejsze, że żadna z nich nie ma rdzy na tylnych błotnikach :)
 
 
Gaydek 
admin


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 6402
Skąd: Brodnica
Wysłany: 31-08-2009, 21:46   

Pierwsza, srebrna cała jest jakaś taka w łatki, na 100% malowana a na srebrnym wszystko widać :neutral: .

Druga, czarna zardzewiała, brudna, zmęczona.

Trzecia, srebrna ma coś nie tak z przodem i lewymi drzwiami (wydaje mi się, że coś tam widzę). Poza tym ma makabrycznie brudną komorę silnika :roll: . Wnętrze też ma paskudnie brudne. Kurcze, pranie tapicerki to nie wyprawa za ocean :roll: .

Czwarta, zielona bez większych zastrzeżeń aczkolwiek ma brzydkie tylne klosze. Wymaga oględzin.

Piąta, srebrna ma w ogłoszeniu podany mało realny przebieg aczkolwiek nie mówię, że jest nieprawdziwy, kto wie ;) . Gdyby przeprowadził mały detailing to kto wie, może wyglądałaby całkiem fajnie.

Szósta, niebieska ma zabawny tłumik :lol: a poza tym nie ma gumy pod zderzakiem, ale w sumie o tym wiedzą już przedszkolaki.

Zdecydowanie najlepiej prezentuje się ostatnia Puma, Puma Martinna :) .
 
 
Agnesqa 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1999
Kolor Pumy: Thistle
Dołączyła: 06 Lip 2009
Posty: 91
Skąd: Żywiec
Wysłany: 01-09-2009, 12:16   

Gaydek napisał/a:
aczkolwiek ma brzydkie tylne klosze

podobno jest jakis "sposób" na parowanie tylnych świateł?
Gaydek napisał/a:
Szósta, niebieska ma zabawny tłumik

co masz na myśli ?
Gaydek napisał/a:
Zdecydowanie najlepiej prezentuje się ostatnia Puma, Puma Martinna :) .

no to fakt :-) jest śliczna i kolor nietypowy, ale za droga jak dla mnie :-(

Wylukałam dzisiaj takie oferty czarna chyba dośc fajna i dośc długo w PL bo jeszcze na czarnych blachach.
W tej też nie widze nic złego, aczkolwiek wprawniejsze oko pewnie cos dostrzeże ;-)
pumkę dość dokładnie opisuje, co Wy na to?
"Małymi" przebiegami raczej sie nie martwię, bo na 99% były przekręcane liczniki... trzeba się z tym liczyć...
Ewentualnie taka czerwona bądż ten czarnuszek .
Nie ukrywam, że moim marzeniem jest mieć czarnego kociaka :-D No, ale zobaczymy co będzie ;-)
 
 
Snaco 
&Sadzik C4 VTS


Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 3064
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 01-09-2009, 12:25   

teraz jest tyle pum na rynku ze jak chcesz miec w swoim wymarzonym kolorze to lepiej pcozekac chwile czy jechac gdzies dalej i kupic taki jak ci sie marzy. Jak ja kupowalem swoja w 2006 to byly ze 3 strony na allegro z pumami.......ale udalo mi sie kupic czarna..mialem farta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo