Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gaydek
25-12-2006, 21:33
Zaślepki do tylnego zderzaka obok swiateł przeciwmgielnych
Autor Wiadomość
fanny2
Gość
Wysłany: 27-08-2005, 15:49   Zaślepki do tylnego zderzaka obok swiateł przeciwmgielnych

Witam mam pytanie czy ktoś czasem nie ma dostępu do zaslepek do tylnego zderzaka obok swiateł przeciwmgielnych?? Dzis rano ukradziono mi brrrr grrr nie ma sensu juz przeklinac i sie denerwować jaki kraj tacy złodzieje! Najlepiej jak by były srebrne tak jak pumka!! Jak ktoś może pomóc to Pomocy!!!
Ostatnio zmieniony przez Opoya 21-08-2006, 00:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
fanny2
Gość
Wysłany: 27-08-2005, 15:53   

Wystawiłem też aukcje na allegro w celu poszukiwań sprawa jest swieża gdyby ktoś mial to można kupić przez allegro dla pewności wiarygodności Dzwoniłem do serwisu mogą sprowadzić ale sami wiecie jak to jest! Do tego trzeba to malować!! Chciałbym koszty zminimalizować może ktoś ma jakiś uszkodzony zderzak albo dostęp!! Z góry wielkie dzieki za zainteresowanie!!
 
 
Aguska 
Młoda Gniewna :)


Rok prod. Pumy: 1997
Dołączyła: 01 Lis 2004
Posty: 65
Skąd: Wrocław
Wysłany: 27-08-2005, 18:06   

heh ja wlasnie wzoraj zamowilam taka zaslepke - 16zl :/ ale moje jest do malowania ( i tak mam caly zderzak malowany :( )
_________________
^ I'm gonna shine hommie until my heart stop ^
 
 
 
Danae 


Dołączyła: 10 Wrz 2004
Posty: 513
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 27-08-2005, 18:35   

Że też komuś się chce ryzykować za 5zł. - bo można je spokojnie dorobić, w miejscach gdzie wypełniają luki np. w spojlerach itd. Szczyt chamstwa. Ktoś ma pumę, to mógłby poświęcić 5zł na zaślepkę, a nie kraść innym.
_________________
https://rod-nekla.pl/
 
 
 
fanny2
Gość
Wysłany: 27-08-2005, 22:36   

Tak chce sie kraść!! W Żorach!!Koło Rybnika!! mam pytanie gdzie to mozna pani Agnieszko kupic za 16 zl?? Ja dzwoniłem dziś do Dealera Forda w Rybniku Ren Car 37zł sztuka!+malowanie!o Ktorym nie wspomne!! Oraz pytanie do Administratora Danae co mam rozumiec pod pojeciem miejsca gdzie wypełniaja luki?? Gdzie można takie cos dorobic?? Z Gory Dziekuje za dotychczasową pomoc!! A wypowiem sie tylko tak co zauważyłem u mnie w okolicy! przez ostatnie 3 lat pum nie bylo byly to RODZYNKI!! Ale import używanych po stłuczkach przybyło tyle Gratów pum na co ja sie napatrze... w jakim te samochody sa stanie!! pózniej sa potrzebne części elementy i najprościej komuś ukraść!! Uważajcie na swoje Pumki!! Duze parkingi hipermarketów ciemne ulice!!Omijajcie jak tylko możecie!!
 
 
Speedy 
czarna strzala->


Rok prod. Pumy: 2001
Dołączył: 30 Lip 2005
Posty: 906
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 27-08-2005, 22:38   

Ja tez jak kupowalem swoja a bylo to rok temu to kurka w calym 3-miescie byla chyba tylko jedna a teraz pelno tego jezdzi;/No ale coz...Pumcie sie podobaja :mrgreen:
_________________
"Tuning to Twój wróg" :P
seryjne 277PS i 367Nm ;]
------------------------------
!!=-~Speedy~-=!!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo