Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czeski błąd w numerze nadwozia
Autor Wiadomość
skus
[Usunięty]

Wysłany: 24-10-2009, 16:39   Czeski błąd w numerze nadwozia

Witam, na wstępie przepraszam jeżeli to nie ten dział, nie wiedziałem gdzie ten temat zamieścic.

Do rzeczy. Ford Puma sprowadzany z włoch przez niemcy, pierwsza rejestracja w polsce na gościa, który mi ja opychał, w celu unikniecia kosztów trafiła do mnie jesienią 2008 roku przez komis. Pojechałem na przegląd, wizyta skończyła sie konfiskacją dowodu rejestracyjnego. Nie zgadza się jedna pozycja, na nadwoziu mam wbite "S" wszędzie w papierach tj. dowód rejestracyjny,karta pojazdu, umowa z komisem, umowa ze sprzedajacym, a nawet na zaświadczeniu o przeprowadzonym badaniu technicznym który został wykonany przez sprzedajacego widnieje "5". Co najdziwniejsze posiadam dwa włoskie papiery: TARGA w jednym miejscu jest "S" w drugim "5" oraz hmm CERTIFICATO DI PROPRIETA na którym jest "5":/ Tłumaczenie notariusza na język polski zawiera również "5".

Prosze was o rade jaki jest sposób, żeby to odkręcić? Czy te papiery do samochodu moga być lewe?

Pluje sobie w brode, że niezauważyłem tego przy zakupie :/

Pozdrawiam.
 
 
Słoodzik 
zakręcony,po całości


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 2608
Skąd: Warszawa
Wysłany: 24-10-2009, 19:08   

Po pierwsze jak mogło w ogóle zostać sprzedane auto i później zarejestrowane, jeśli taki błąd został popełniony w papierach.

Po drugie literka "S" jest bardzo podobna do cyferki "5", może więc to tylko zwykłe niedopatrzenie urzędnika, a co za tym idzie kolejne dokumenty zostały wystawione na zasadzie reakcji łańcuchowej. I mam na myśli tutaj włoski urząd.

Skontaktuj się ze Sprzedawcą, może on będzie w stanie Ci to wszystko wyjaśnić, aczkolwiek może nawet nie mieć o tym zielonego pojęcia. A w tej sytuacji pozostanie Ci zapewne tylko kilkudniowa bieganina po naszych urzędach i wyjaśnianie sprawy.
_________________
Żyjesz po to aby jeździć. Jeździsz po to aby żyć.

Porucznik Gwiezdnej Floty Słód™
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo