Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gaydek
22-05-2011, 13:50
Aluminiowe nakładki na progi
Autor Wiadomość
michalknw 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 2000
Kolor Pumy: Amparo Blue
Dołączył: 02 Maj 2009
Posty: 1096
Skąd: Knurów
Wysłany: 22-12-2009, 12:59   

ja dzwoniłem do niego i mnie zapewniał ze to bardzo fajnie wyglada i, ze to własnie on robił te nakładki dla klubu... loga pumy nie moze dac bo to jest zastrzeżone ale daje bardzo podobny
_________________
była 1.4, 1.7 a teraz Puma 1.7 Futura
 
 
 
sharky 


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Radiant Red
Dołączył: 05 Sty 2008
Posty: 992
Skąd: Kalisz/Opatówek
Wysłany: 23-12-2009, 11:06   

Bez oryginalnego logo Pumy to ja nie chcę. :P
_________________
Ten, co opatentował podświetlany schowek. :mrgreen: http://klubpumy.pl/viewtopic.php?t=7948

Sprawdź swoją Pumę po numerze VIN: http://klubpumy.pl/viewtopic.php?t=7055
 
 
 
Maciek 
A6 4.2 QUATTRO


Dołączył: 16 Wrz 2009
Posty: 492
Skąd: Lublin/Łęczna
Wysłany: 24-12-2009, 13:06   

ja też nie chcę bez oryginalnego loga. To co, nie chcecie zrobić już zamówienia klubowego? Ja wciąż jestem na liście, nie skreślam się więc jak ktoś jeszcze chce to zamówienie i progi klubowe a nie "podobne" to lista od nowa, może coś z tego wyjdzie

1. Maciek
2.

[ Dodano: 31-12-2009, 10:49 ]
Słoodzik a żeby złożyć zamówienie naprawdę trzeba 5 osób? Nie da się tego załatwić żeby gość zrobił z logo Pumy np dla 2-3 osob, skoro robi i pojedynczo sprzedając na allegro bez loga?

Jeśli byłaby taka możliwość, to sharky - weźmiesz też?
 
 
 
Słoodzik 
zakręcony,po całości


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 2608
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-01-2010, 20:14   

michalknw napisał/a:
ja dzwoniłem do niego i mnie zapewniał ze to bardzo fajnie wyglada i, ze to własnie on robił te nakładki dla klubu... loga pumy nie moze dac bo to jest zastrzeżone ale daje bardzo podobny


Nakładki klubowe z ostatniego zamówienia były wykonane przez firmę FULTEXT z Aleksandrowa Łódzkiego, która nie zajmowała się sprzedażą przez allegro. Możliwe więc że chodzi o nasze wcześniejsze zamówienie klubowe sprzed 2 lat :roll:
_________________
Żyjesz po to aby jeździć. Jeździsz po to aby żyć.

Porucznik Gwiezdnej Floty Słód™
 
 
 
Opoya 
Szarak ST225


Dołączyła: 14 Wrz 2004
Posty: 4581
Skąd: Warszawa
Wysłany: 09-01-2010, 00:04   

Słoodzik, masz w ucho, za brak informacji, które są do wyszukania na forum. :511:
http://klubpumy.pl/viewtopic.php?p=3453#3453
Czyli firma z Poznania jak najbardziej robiła nakładki, ale w pierwszej edycji. Firma z Aleksandrowa byla producentem drugiej.
Firmę poznańska polecam, mam nakładki ich produkcji, nadal są OK...
_________________

Opoya ma wysublimowany gust (by foo)
Opoya [...] może wszystko (by Snaco)
Opoya [...] jesteś Boska (by Waluś)
Opoya, Jestes super dziewczyna (by Mr.Maya)
Jak zwykle Matula Opoyka nie przezyje jak sie nie przyczepi :-) Uwielbiam Cie :-) (by bleade)
Opoya, [...] gratki dla ciebie kochaniutka (by rafalski69)
Opoya opoko ty nasza (by Beata)
 
 
 
Maciek 
A6 4.2 QUATTRO


Dołączył: 16 Wrz 2009
Posty: 492
Skąd: Lublin/Łęczna
Wysłany: 09-01-2010, 14:27   

No więc wygląda to tak, jest możliwość zeby ten gość z allegro wykonał z logo pumy zastrzeżonym dla klubu, o które nam chodzi, nawet 1 komplet, warunek jest jeden - zamówienia składa Słoodzik żeby mieć pewność że odbiorca jest klubowiczem.
Mogę więc wziąć sobie sam jeden komplet, ale może ktoś jeszcze jest chętny?
Czekam do dnia 15.01. na odpowiedź, jak nie, zamówię sobie sam, im więcej osób tym większa zniżka, pozdro. Cena wyjściowa dla 1 osoby 98pln z przesyłką, tyle samo co na allegro, ale z oryginalnym logiem, a nie jakimś "podobnym". Lista, która czeka na chętnych:

1. Maciek
2.
 
 
 
Słoodzik 
zakręcony,po całości


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 2608
Skąd: Warszawa
Wysłany: 09-01-2010, 15:25   

Opoya napisał/a:
Słoodzik, masz w ucho, za brak informacji, które są do wyszukania na forum. :511:
http://klubpumy.pl/viewtopic.php?p=3453#3453
Czyli firma z Poznania jak najbardziej robiła nakładki, ale w pierwszej edycji.


Nie muszę wszystkiego wiedzieć, tym bardziej że wcześniejsze zamówienie na nakładki z Twojej edycji było realizowane wtedy kiedy ja jeszcze nie byłem klubowiczem.

Poza tym napisałem, że "Możliwe więc że chodzi o nasze wcześniejsze zamówienie klubowe...".

Jeśli znajdą się chętni na kolejne nakładkowe zamówienie nie widzę problemu, żeby je złożyć.

Lista, która czeka na chętnych:

1. Maciek
2.
 
 
 
Maciek 
A6 4.2 QUATTRO


Dołączył: 16 Wrz 2009
Posty: 492
Skąd: Lublin/Łęczna
Wysłany: 20-01-2010, 18:07   

czekałem, nikt się nie zgłosił, zamówiłem sobie sam, więc się wykreślam z listy na której zresztą nikogo oprócz mnie nie ma.
Jeśli chodzi tego gościa - pełna profeska, złożyłem zamówienie na listwy o niestandardowej długości innej niż na aukcji, z zamówioną grafiką - logiem klubowym i napisem kfp umieszczonym tak jak chciałem i o wielkości jak chciałem, otrzymałem telefon od niego i ustaliłem dokładnie szczegóły zamówionej grafiki, jeszcze tego samego dnia zostały wykonane i wysłane, przyszły kolejnego dnia, świetnie zapakowane, z dobrej jakości polerowanej nierdzewki i profilem, jestem w pełni zadowolony z 98 dobrze wydanych złotych. polecam. Klubowa grafika to rarytas na listwie :D
 
 
 
nomka 
&płomyczek


Dołączyła: 24 Mar 2007
Posty: 2751
Skąd: Warszawa
Wysłany: 20-01-2010, 22:36   

masz fotki? wrzuć proszę, jestem ciekawa jak wyglądają :))
_________________
Chrysler Crossfire 3.2 V6 ;)
 
 
 
Maciek 
A6 4.2 QUATTRO


Dołączył: 16 Wrz 2009
Posty: 492
Skąd: Lublin/Łęczna
Wysłany: 21-01-2010, 12:49   

Początkowo zamysłem było samo logo Pumy, bo myślałem że takie właśnie gość ma, takie jak mam na dywanikach np, jak zadzwonił pytając czy adres www klubu jest aktualny, powiedziałem że nie interesuje mnie adres www i żeby go nie robił, wyjaśnił że z lewej będzie napisane klub forda pumy, po środku klubowe logo a z prawej ten adres, zamiast adresu miało być napisane Maciek, ale później już w ostatniej chwili zmieniłem decyzję żeby tego nie było, a całość żeby wypośrodkował w ten sposób że logo ma być większe a napis możliwie mały, żeby się nie rzucał w oczy, jak przyszły myślałem że logo będzie takie jak na naklejkach na szyby, a tu sam garb pumki, ale fajnie to wygląda, na dywanikach mam napis puma, na listwach już go nie ma, więc się tak nie zlewa ze za dużo tego logo wszędzie.
Mocowanie na dobrej jakości taśmę dwustronną.

zdjęcia tutaj, słabej jakości bo telefonem, więc nie odzwierciedlają prawdziwego lustrzanego połysku:

http://img27.imageshack.u...zdjcie0016s.jpg
 
 
 
nomka 
&płomyczek


Dołączyła: 24 Mar 2007
Posty: 2751
Skąd: Warszawa
Wysłany: 21-01-2010, 12:56   

Wyglądają naprawdę fajnie :))
_________________
Chrysler Crossfire 3.2 V6 ;)
 
 
 
Maciek 
A6 4.2 QUATTRO


Dołączył: 16 Wrz 2009
Posty: 492
Skąd: Lublin/Łęczna
Wysłany: 21-01-2010, 16:08   

a czy ktoś ma inne niż moje i te: ??

http://img515.imageshack.us/i/nakadkazw2.jpg/
 
 
 
nomka 
&płomyczek


Dołączyła: 24 Mar 2007
Posty: 2751
Skąd: Warszawa
Wysłany: 21-01-2010, 16:26   

Ja tez mam z takim logiem jak w linku ale mam wrażenie, że trochę inaczej to wygląda... no chyba że ta fotka pod dziwnym katem zrobiona :cool:
_________________
Chrysler Crossfire 3.2 V6 ;)
 
 
 
Zahariash
[Usunięty]

Wysłany: 21-01-2010, 23:13   

Ja mam inne, ale już trochę dobite. Postaram się może jutro fotki zrobić

Trochę to trwało, ale przypomniałem sobie o progach na forum. Zebrałem się w sobie i zrobiłem fotkę. Nie najlepsza jakość bo robione telefonem, ale liczy się spontan. :wink:

pr2.jpg
Plik ściągnięto 112 raz(y) 38,87 KB

 
 
MJ_997 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Melina Blue
Dołączył: 27 Lip 2009
Posty: 19
Skąd: Rogienice Piaseczne
Wysłany: 19-03-2010, 19:49   

Witam czy szykuje jest ktoś jeszcze chętny na zamówienie progów do Kociak? A jeżeli nie to bardzo bym prosiło napisanie jakiś namiarów na jakąs firmę u której zamawialiscie?
_________________
Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo