Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukiwany: niebieski Kociak
Autor Wiadomość
avaramis 
& Sev


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 2000
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 26
Skąd: spod granicy
Wysłany: 09-03-2010, 09:04   

No właśnie mnie się najbardziej podobają te skórzane czarno-niebieskie :) Ale czy one nie były w Futurze I? A w Futurze II całe czarne?
_________________
I finally found what I've been looking for :)
Ostatnio zmieniony przez Opoya 09-03-2010, 13:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
lewadzki
[Usunięty]

Wysłany: 09-03-2010, 09:19   

mialem taka sama pumke ale nie pamietam, kiedys Gaydek gdzies wkleil ktora puma jak i czym sie roznila od innych,
ale czy to ma znaczenie?? moze kolega sie pomylil??

[ Dodano: 09-03-2010, 09:22 ]
ooo jest tutaj

http://klubpumy.pl/viewto...ighlight=futura

(futura 2 jeden kolor, tylko nie pisze czy Recaro :) )
Ostatnio zmieniony przez Opoya 09-03-2010, 13:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
BatThumb 
I'm BatThumb...


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 2000
Kolor Pumy: Amparo Blue
Dołączył: 24 Sty 2007
Posty: 310
Skąd: Radom
Wysłany: 09-03-2010, 09:48   

avaramis widzę, że znalazłaś super auto :mrgreen: :wink:
Ja cały czas żyję w przekonaniu, że to Futura 2, oczywiście mogę się mylić. Tak czy siak takich Pum jest mało w Klubie :razz:
Cena niska, ponieważ tak jak opisałem z zewnątrz posiada widoczne rysy i rdzę na nadkolach. Mógłbym to sam zrobić i podnieść cenę, ale wolę zostawić tak jak jest, żeby przyszły właściciel zrobił sobie to sam, po swojemu.
Pod względem technicznym natomiast auto jest w super stanie. Dbam o Pumę od samego początku, regularnie serwisuję, więc wiem że jest to auto zadbane.
Ale ja mogę sobie gadać i chwalić, a i tak najlepiej jest przyjechać, obejrzeć auto i się nim przejechać :mrgreen: - a fotele są tak wygodne, że nie chcę się z nich wstawać:)
Zapraszam na test drive :smile:
_________________
www.istore.biz.pl - zapraszam na zakupy :))

...Szukam godnego następcy Pumy...
 
 
 
avaramis 
& Sev


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 2000
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 26
Skąd: spod granicy
  Wysłany: 09-03-2010, 09:48   

lewadzki napisał/a:
ale czy to ma znaczenie?? moze kolega sie pomylil??


Jasne, że nie ma :) Ja tylko próbuję usystematyzować swoją wiedzę o Pumie, dlatego tak dopytuję o szczegóły :)

Czy te fotele Recaro są rzeczywiście takie wygodne na jakie wyglądają?

Edit: o, widzę, że ktoś mi czyta w myślach :D

BatThumb napisał/a:
Cena niska, ponieważ tak jak opisałem z zewnątrz posiada widoczne rysy i rdzę na nadkolach. Mógłbym to sam zrobić i podnieść cenę, ale wolę zostawić tak jak jest, żeby przyszły właściciel zrobił sobie to sam, po swojemu.


A nie orientujesz się, ile to mogłoby kosztować? Bo ja nie mam bladego pojęcia, jako że Puma ma być moim pierwszym autem.

Przeczytałam Twoje posty z czasu, gdy kupowałeś Pumę :D Rozumiem, że nie ma podgrzewanych szyb, ale napisałeś że ma "wszystko inne" :D Czy ma elektryczne lusterka i 2 komplety kluczy? Było garażowane?
_________________
I finally found what I've been looking for :)
Ostatnio zmieniony przez avaramis 09-03-2010, 11:08, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
lewadzki
[Usunięty]

Wysłany: 09-03-2010, 09:53   

avaramis napisał/a:
Czy te fotele Recaro są rzeczywiście takie wygodne na jakie wyglądają?


sa sa , sam takie mialem i byla to najlepsza rzecz z calego samochodu
 
 
avaramis 
& Sev


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 2000
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 26
Skąd: spod granicy
  Wysłany: 09-03-2010, 10:01   

BatThumb napisał/a:

Ale ja mogę sobie gadać i chwalić, a i tak najlepiej jest przyjechać, obejrzeć auto i się nim przejechać :mrgreen: - a fotele są tak wygodne, że nie chcę się z nich wstawać:)
Zapraszam na test drive :smile:


Z wielką chęcią :) Niestety w Radomiu mogę być dopiero na Wielkanoc :567: No i teraz będę żyć w strachu, żeby mnie nikt nie uprzedził... :567:
_________________
I finally found what I've been looking for :)
 
 
nomka 
&płomyczek


Dołączyła: 24 Mar 2007
Posty: 2751
Skąd: Warszawa
Wysłany: 09-03-2010, 10:01   

BatThumb napisał/a:
Dbam o Pumę od samego początku, regularnie serwisuję, więc wiem że jest to auto zadbane.


I my to potwierdzamy :))
_________________
Chrysler Crossfire 3.2 V6 ;)
 
 
 
BatThumb 
I'm BatThumb...


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 2000
Kolor Pumy: Amparo Blue
Dołączył: 24 Sty 2007
Posty: 310
Skąd: Radom
Wysłany: 09-03-2010, 11:44   

avaramis napisał/a:
A nie orientujesz się, ile to mogłoby kosztować? Bo ja nie mam bladego pojęcia, jako że Puma ma być moim pierwszym autem.


Nie wiem jak jest u Ciebie, ale w Radomiu to koszt około 250 zł za malowanie elementu (drzwi, nadkole, itp.) plus pozbycie się rdzy z nadkoli.

avaramis napisał/a:
Przeczytałam Twoje posty z czasu, gdy kupowałeś Pumę Rozumiem, że nie ma podgrzewanych szyb, ale napisałeś że ma "wszystko inne" Czy ma elektryczne lusterka i 2 komplety kluczy? Było garażowane?


Nie ma podgrzewanej przedniej szyby, tylną ma. Elektrycznych lusterek nie ma, ale ma instalację - jak się ktoś uprze to może wymienić same lusterka ze sterowaniem (miałem to robić w wakacje, ale mi się plany zmieniły).
2 komplety kluczy z brelokami klubowymi oczywiście :mrgreen: , a to razem z nalepkami nie dość, że dodaje 10 KM, to jeszcze podnosi wartość samochodu o jakieś 10% :mrgreen: :razz:

avaramis napisał/a:
Z wielką chęcią Niestety w Radomiu mogę być dopiero na Wielkanoc No i teraz będę żyć w strachu, żeby mnie nikt nie uprzedził...


Ehhh....a ja akurat w tym czasie wyjeżdżam...
_________________
www.istore.biz.pl - zapraszam na zakupy :))

...Szukam godnego następcy Pumy...
 
 
 
avaramis 
& Sev


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 2000
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 26
Skąd: spod granicy
Wysłany: 09-03-2010, 12:04   

nomka napisał/a:
BatThumb napisał/a:
Dbam o Pumę od samego początku, regularnie serwisuję, więc wiem że jest to auto zadbane.


I my to potwierdzamy :))


I dlatego właśnie poluję na klubową Pumę :P


BatThumb napisał/a:
Nie wiem jak jest u Ciebie, ale w Radomiu to koszt około 250 zł za malowanie elementu (drzwi, nadkole, itp.) plus pozbycie się rdzy z nadkoli.


Hm, u mnie pewnie drożej, bo to zachodnia granica i za wszystko zdzierają :/

BatThumb napisał/a:
Nie ma podgrzewanej przedniej szyby, tylną ma. Elektrycznych lusterek nie ma, ale ma instalację - jak się ktoś uprze to może wymienić same lusterka ze sterowaniem (miałem to robić w wakacje, ale mi się plany zmieniły).
2 komplety kluczy z brelokami klubowymi oczywiście :mrgreen: , a to razem z nalepkami nie dość, że dodaje 10 KM, to jeszcze podnosi wartość samochodu o jakieś 10% :mrgreen: :razz:


:lol: No właśnie parę klubowych dodatków udało mi się na zdjęciach wyłapać, ale pewnie nie wszystkie...

BatThumb napisał/a:
Ehhh....a ja akurat w tym czasie wyjeżdżam...


Na szczęście ja mogę się dopasować :) Kiedy Cię nie będzie?
_________________
I finally found what I've been looking for :)
 
 
BatThumb 
I'm BatThumb...


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 2000
Kolor Pumy: Amparo Blue
Dołączył: 24 Sty 2007
Posty: 310
Skąd: Radom
Wysłany: 09-03-2010, 14:55   

Nie ma mnie między 1 a 6 kwietnia. Przed i po jestem do twojej dyspozycji.
_________________
www.istore.biz.pl - zapraszam na zakupy :))

...Szukam godnego następcy Pumy...
 
 
 
avaramis 
& Sev


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 2000
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 26
Skąd: spod granicy
  Wysłany: 09-03-2010, 20:46   

BatThumb napisał/a:
Nie ma mnie między 1 a 6 kwietnia. Przed i po jestem do twojej dyspozycji.


Chyba bardziej pasowałoby mi po Wielkanocy. Co i gdzie trzeba załatwić przy kupnie auta? Trzeba je gdzieś zameldować, przerejestrować?

Czy mogłabym ją zarezerwować? Szczerze to sama się sobie dziwię, że tak spontanicznie się zdecydowałam bez oglądania, ale jak pisałam, zakochałam się w niej i muszę ją mieć :mrgreen: Obiecuję, że będę się nią dobrze opiekować :)

Kurczę, no nie wierzę, że miałam takiego fuksa, wczoraj weszłam na All pierwszy raz od 3 miesięcy żeby rzucić okiem na kociaki, a tu proszę... :shock: Jeśli to nie przeznaczenie, to nie wiem co :twisted:

[ Dodano: 29-03-2010, 22:20 ]
Po długich i karkołomnych kombinacjach alpejskich od wczoraj jestem dumną właścicielką Pumy BatThumba :) Dziś Kociak pokonał ze mną 600 km i zakochałam się w nim jeszcze bardziej (o ile to możliwe) - ach, te fotele Recaro... :zzz:

Strasznie się cieszę na lekturę forum dla klubowiczów, bo "zwykłą" część już dawno przeczytałam ;)
_________________
I finally found what I've been looking for :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo