Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przepustnica
Autor Wiadomość
chapter322 


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1999
Dołączył: 18 Wrz 2004
Posty: 264
Skąd: Sieradz
Wysłany: 23-09-2008, 11:08   Przepustnica

Czy ktoś bawil sie w polerowanie kanału przepustnicy dolotowej, zwiększenie kanału dolotowego ??? Szukam firm w Łodzi ktore mogą cos takiego wykonać.
_________________
Trakcja jest jak dziwka z syfilisem - bez dobrej gumy nie podchodź.
 
 
 
Opoya 
Szarak ST225


Dołączyła: 14 Wrz 2004
Posty: 4581
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-09-2008, 14:56   

Jeszcze się nie bawiłam (w Pumie), ale znam dobrą firmę zajmującą się takimi zabawami, ale w Warszawie.
_________________

Opoya ma wysublimowany gust (by foo)
Opoya [...] może wszystko (by Snaco)
Opoya [...] jesteś Boska (by Waluś)
Opoya, Jestes super dziewczyna (by Mr.Maya)
Jak zwykle Matula Opoyka nie przezyje jak sie nie przyczepi :-) Uwielbiam Cie :-) (by bleade)
Opoya, [...] gratki dla ciebie kochaniutka (by rafalski69)
Opoya opoko ty nasza (by Beata)
 
 
 
chapter322 


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1999
Dołączył: 18 Wrz 2004
Posty: 264
Skąd: Sieradz
Wysłany: 23-09-2008, 15:29   

Wawa troszke daleko, tym bardziej ze zalezy mi aby cały zabieg zrobić w jeden dzień i jeszcze ją zamontować. Autko potrzebne do pracy wiec szukam firm w Lodzi i okolicach...
_________________
Trakcja jest jak dziwka z syfilisem - bez dobrej gumy nie podchodź.
 
 
 
jesusek 

Dołączył: 06 Paź 2007
Posty: 48
Skąd: warszawa
Wysłany: 23-09-2008, 17:24   

bez wymiany motyla nie ma co podchodzic do polerowania wewnetrznej czesci przepustnicy , jedyne co mozna zrobic a robi sie to w domu zwyklym pilnikiem , to zmniejszenie powierzchni poprzecznej dla otwartej na max przepustnicy i oczywiscie zeszlifowanie srub mocujacych bo na pewno wystaja . ze 2 hp bedzie :P
 
 
rafalski69 
1.4 i 1.7


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1999
Kolor Pumy: Pacific Green
Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 1147
Skąd: Stradunia /Opolskie
Wysłany: 27-06-2010, 18:47   

Już kilka osób cos pisało na temat wymiany przepustnicy ale nikt jeszcze sie chyba z tym tu nie bawił( mogę sie oczywiście mylić ) Z racji tego że prawie jestem po sesji egzaminacyjnej (wiecej czasu wolnego :lol: ) to sie pumą pobawię :mrgreen: Myslałem aby wypróbować jak sie bedzie sprawować przepustnica z 1.7 w moim 1.4. Na zdjęciach widać różnicę, jest dość spora.



Co mi to da :681: ?

Według mnie pedał gazu stanie sie czulszy może poprawi to też elastyczność pumy czy bedzie wiecej palić? :roll: . Na wzrost mocy nie liczę. Jakie wy macie zdania i teorie? Z miłą chęcią podyskutuje. :razz:

[ Dodano: 19-07-2010, 19:02 ]
a więc po wymianie przepustnicy na 1.7. Puma stała sie tak jak myślałem czulsza, lepiej sie zbiera. Trzeba nauczyć sie ze szybciej jakoś wskakuje na obroty. Przejechałem już dwa baki paliwa i nie zauważyłem żeby puma więcej paliła. To też zależy kto jaką nogę ma. Zrobiłem przy okazji test, dałem pojeździć 3 osobom na starej przepustnicy i później nic nie mówiąc o wymianie tej części, osoby wsiadły i ruszyły pumą to tylko sie pytały "co stało sie z puma tak jakby była mocniejsza, zwinniejsza itd :roll: "
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo