Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
bardzo biedna Pumeczka
Autor Wiadomość
maalenka 


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączyła: 28 Gru 2009
Posty: 491
Skąd: lbn
Wysłany: 09-08-2010, 11:55   bardzo biedna Pumeczka

Nie rozumien i w glowie mi sie to nie miesci jak mozna nie dbac, ba nie interesowac sied losem wlasnego auta. Rozumien, nie kazdy ma swira na punkcie Pumki tak jak my wszyscy, ale do tego stopnia nie poszanowac to...
dzis na obrzezach Lublina widzialam srebrna Pumke, tylna lewa lampa zbita,zderzak a raczej to co kiedys wygladalo jak zderzak podrapane polamane,korozja wszedzie,drzwi,nadkola,brudna jak jeep co po blotku jezdzi...jakies slady parkingowych stluczek na boku... rozumiem wszystko, ale jak cos takiego sie widzi to az u serca sciska!!
rozumiem, ze nie kazdy ma czas, pieniadze by dbac o auto ale zeby dopuscic do takiego stopnia?!
szkoda tylko, ze nie udalo mi sie zrobic fotki...
_________________
"Zaopiekuj się mną...-wydyszała chora Pumi, kiedy zobaczyłyśmy się po raz pierwszy...

Pumkowe(i nie tylko) http://www.fotosik.pl/moje_zdjecia-1.html
 
 
rafalski69 
1.4 i 1.7


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1999
Kolor Pumy: Pacific Green
Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 1147
Skąd: Stradunia /Opolskie
Wysłany: 09-08-2010, 16:07   

Tak sie bedzie działo bo puma tanieje i stanie się samochodem tylko do poruszania a nie z zamiłowania. A właściciel tej co opisujesz to widocznie czeka na większą stłuczkę żeby zezłomować pumę :???:
_________________

 
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 09-08-2010, 17:02   

rafalski69 napisał/a:
Tak sie bedzie działo bo puma tanieje i stanie się samochodem tylko do poruszania a nie z zamiłowania.

Powiem Ci tylko tyle ze głupoty piszesz! Jest tysiace przykładów jak ludzie kupuja jakies auta za grosze i wkładaja w nie kupe kasy! A poza tym Puma to nie jest auto tylko do "poruszania sie". Nawet nie moze sie stać "wozkiem na zakupy", nie wspominajac o byciu autem rodzinnym, komfortowym, szybkim. Nawet ktoś kto nie ma wprawy to bedzie miał problem zaparkowacz tyłem, bo słaba jest widoczność do tyłu! To auto jest dla tych ktorym odpowiada to ze Puma jest taka jaka jest, zas ci ludzie dziela sie na tych co dbaja lub niedbaja o nia!
 
 
rafalski69 
1.4 i 1.7


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1999
Kolor Pumy: Pacific Green
Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 1147
Skąd: Stradunia /Opolskie
Wysłany: 09-08-2010, 17:09   

Hadzi, No masz też rację to zależy od człowieka a z tym parkowaniem to masz w zupełności rację bo do tego jeszcze puma ma bardzo mały skręt
_________________

 
 
 
Ognisty 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1999
Kolor Pumy: Jewel Green
Dołączył: 17 Lip 2008
Posty: 325
Skąd: Żory
Wysłany: 09-08-2010, 18:52   

Jak dla mnie w dzisiejszych czasach puma jest dla miłośników a za jakieś 10 kolejnym będzie autem tylko dla kolekcjonerów.
_________________
http://www.youtube.com/Ognisty89
 
 
Zahariash
[Usunięty]

Wysłany: 09-08-2010, 21:23   

Święte słowa. Patrząc na tempo w jakim Klubowicze przesiadają się na "normalne" samochody, to za 10 lat chyba będę jedynym z Pumą w klubie. Bo w głowie mam co róż to nowe pomysły na Kociaka, tylko kasy brak. I nadal mi się micha cieszy jak co rano idę do niego na parking. Rok czasu a mi nie przeszło, czy coś ze mną nie tak ? :roll:

Hadzi napisał/a:

Nawet ktoś kto nie ma wprawy to bedzie miał problem zaparkowacz tyłem, bo słaba jest widoczność do tyłu!


A mi się tyłem parkuje rewelacyjnie. Kwestia techniki i dobrze ustawionych lusterek :grin: Jak dla mnie to dużo gorsza widoczność do tyłu jest w Golfie VI, i te w k... czujniki parkowania.
Ostatnio zmieniony przez Opoya 10-08-2010, 11:24, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Ognisty 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1999
Kolor Pumy: Jewel Green
Dołączył: 17 Lip 2008
Posty: 325
Skąd: Żory
Wysłany: 10-08-2010, 01:18   

Zahariash napisał/a:
Święte słowa. Patrząc na tempo w jakim Klubowicze przesiadają się na "normalne" samochody, to za 10 lat chyba będę jedynym z Pumą w klubie. Bo w głowie mam co róż to nowe pomysły na Kociaka, tylko kasy brak. I nadal mi się micha cieszy jak co rano idę do niego na parking. Rok czasu a mi nie przeszło, czy coś ze mną nie tak ? :roll:


To jest nas dwóch, kumple w pracy już ze mną nie wytrzymują jak im mówię co bym jeszcze do pumy dołożył/zmienił/zamienił, lecz i ja mam problem z środkami na takie udogodnienia :)
 
 
Gaydek 
admin


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 6402
Skąd: Brodnica
Wysłany: 10-08-2010, 10:11   

Zahariash napisał/a:
Rok czasu a mi nie przeszło, czy coś ze mną nie tak ? :roll:

Wytrzymaj dziesięć tak jak ja, to pogadamy ;)) .
 
 
Pusia 

Silnik Pumy: 1.6
Rok prod. Pumy: 2000
Kolor Pumy: India Yellow
Dołączyła: 12 Gru 2004
Posty: 4105
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-08-2010, 19:53   

Gaydek, a Tobie przeszło ?
:smile:
_________________

Ostatnio zmieniony przez Gaydek 11-08-2010, 08:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Zahariash
[Usunięty]

Wysłany: 10-08-2010, 21:52   

Gaydek to jesteśmy umówieni. 06.06. 2019r minie 10 lat i wtedy stanę z flaszką u Twoich wrót i zapytam: Gaydek brachu, czy pamiętasz, że fruwałeś kiedyś takim Kociakiem ?, nie chcesz powspominać ? :564: :grin:
 
 
Gaydek 
admin


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 6402
Skąd: Brodnica
Wysłany: 10-08-2010, 22:56   

Pusia, no jasne, że nie ;) .

Zahariash, jesteśmy umówieni, ale przypomnij mi jakoś o spotkaniu w 2018 r. ;) .
 
 
Bacha 
& Łasia


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Melina Blue
Dołączyła: 01 Mar 2005
Posty: 587
Skąd: Nisko
Wysłany: 11-08-2010, 16:56   

Gaydek napisał/a:
Zahariash, jesteśmy umówieni, ale przypomnij mi jakoś o spotkaniu w 2018 r. ;) .

To może ja też się załapie heh nam z pumcią w marcu 8 wspólnych latek stuknęło,więc poczekajcie jeszcze roczek od tego 2019 to się na naszą 18-nastkę umówimy :razz:
_________________
http://klubpumy.pl/viewtopic.php?t=444
http://polskajazda.pl/Samochody/Ford/Pum/39500
pytasz jaki mam silnik wystarczający by złoić Ci dup* :-P ...
Ostatnio zmieniony przez Gaydek 12-08-2010, 09:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Zahariash
[Usunięty]

Wysłany: 11-08-2010, 22:22   

Bacha reespect :580:
 
 
lewadzki
[Usunięty]

Wysłany: 17-08-2010, 11:34   

ja was podziwiam , rany mi sie chce zmieniac auto po roku, dwoch latach. a wy tu mowicie o 8 , 10 latach
szacun dla was
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo