Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gaydek
25-12-2006, 21:09
A jak to jest z opłatami za Pumki 1,4 i 1,7
Autor Wiadomość
tusia8510 
Tempus fugit...


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączyła: 26 Wrz 2008
Posty: 2126
Skąd: Gorzów/Kołobrzeg
Wysłany: 28-08-2010, 20:28   

Ja mam 1.7 OC w HDI 50% zniżki (za bezszkodową jazdę) + jeszcze 25% zniżki (za kontynuacje, jednorazową zapłate i coś jeszcze) czyli łącznie 75% zniżki ale 30% zwyżki za wiek i w tamtym roku zapłaciłam łacznie z NW 585zł (podstawa była 1039zł).
W tym roku niestety będę musiała wykupić ubezp. we wrzesniu - 25 ur mam w listopadzie czyli znów będę musiała płacić ze zwyżką za wiek :/

BTW jak ktos nie ma auta to podobno mozna wykupic ubezpiecznie OC na rower i znizki lecą :D a koszt podobno malutki :D nie miałam takowego - ale jesli to prawda to polecam Tym którzy jezdzą służbówkami i przez to nie mają własnych zniżek :)

A i Ines napewno wykup NNW , koszt ok 50zł i warto w w razie wu.

I z ciekawości: masz silnik 1.7 czy 1.6? bo w opisie masz 1.6 a piszesz ze 1.7 :D
_________________
https://www.ratujemyzwier...-dla-kulki-otoz
 
 
Ines
[Usunięty]

Wysłany: 28-08-2010, 20:42   

AC, OC, NW, wiek - wszystko brane jest pod uwagę, ale przedstawiciel powinien również wyjasnić wszystko na miejscu, by ktos mógł wybrać najkorzystniejszą opcję..ile może kosztować ubezpieczenie Pumy 1.7?

[ Dodano: 28-08-2010, 21:43 ]
nie, 1.7 - pomyłka:)
 
 
lewadzki
[Usunięty]

Wysłany: 28-08-2010, 20:51   

tusia, a sa ubezpieczenia np na 30dni, tylko nie wiem czy to nie jest tylko do aut sprowadzonych, ale spytac mozesz i jak by sie oplacalo (w co watpie ) to mozna kombinowac tak do listopada.

Ines jak chcesz AC, to masz okrojony wybor bo nie kazda firma ubezpieczy auto powyzej 10lat , jesli nie kontynuujesz ubezpieczenia
 
 
tusia8510 
Tempus fugit...


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączyła: 26 Wrz 2008
Posty: 2126
Skąd: Gorzów/Kołobrzeg
Wysłany: 28-08-2010, 20:54   

No jak to jest Twoj pierwszy samochód, masz prawko mniej niz rok to sa z tego tytułu jakies zwyzki chyba. Jak nie masz 25 lat to dolicz 30% zwyzki za wiek.
Biorąc przykład ze podstawa wynosi 1039zł dolicz zwyżkowe procenty i masz szacowany koszt OC + okolo 50zł za NW. Nie wiem jak jest z AC. W jakims link czy liberty była ostatnio promcja ze jak wykupisz unich OC to jak doplacisz 100zł to dostaniesz ubezp. od kradziezy. Ale to musiałabys sie z nimi kontaktowac zeby sie dowiedziec szczegółow, jesli jeszcze aktualne. Sprawdz wszystkie opcje. Tak jak pisali wcześniej koledzy, tak i dla nie OC - najtańsze.
_________________
https://www.ratujemyzwier...-dla-kulki-otoz
 
 
Ines
[Usunięty]

Wysłany: 28-08-2010, 20:57   

mam nadzieję,że znajdę firmę, która ubezpieczy moje auto, bo inaczej, po tych kosztach, które ponoszę (wciąż), chyba się zakopię :mrgreen:
 
 
tusia8510 
Tempus fugit...


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączyła: 26 Wrz 2008
Posty: 2126
Skąd: Gorzów/Kołobrzeg
Wysłany: 28-08-2010, 20:59   

Lewadzki jest to jakis pomysł ale ubezp. konczy mi sie 14 września a ur mam na sam koniec listopada - to 2 i pół miecha. Tak jak piszesz pewnie się nie będzie opłacało-ale sprawdzę, każda wiedza jest cenna :D

[ Dodano: 28-08-2010, 22:01 ]
Ines jaki ponosisz koszty?
Jakies ubezpieczenie przeciez tam masz?
_________________
https://www.ratujemyzwier...-dla-kulki-otoz
 
 
Ines
[Usunięty]

Wysłany: 28-08-2010, 21:05   

tzn tak, sprowadziłam auto, opłaciłam juz recykling, akcyzę (czekam na potwierdzenie), do tego doszedł /vat 24...na koniec jeszcze tablice i ubezpieczenie...sporo bieganiny i nerwów, a próbuje wybrać najlepsza dla mnie opcję..

[ Dodano: 28-08-2010, 22:06 ]
skoro i wiek się liczy...
 
 
tusia8510 
Tempus fugit...


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączyła: 26 Wrz 2008
Posty: 2126
Skąd: Gorzów/Kołobrzeg
Wysłany: 28-08-2010, 21:08   

Nio pewnie jest tego troche ale skoro sprowadzona to pewnie się opłacało?
BTW ubezpiecznie musi być więc poprostu zadzwon do tych linków itp jak chcesz, pojdz do agenta ubezp. powiedz ze chcesz najtansze ubezp i juz ;)
_________________
https://www.ratujemyzwier...-dla-kulki-otoz
 
 
Ines
[Usunięty]

Wysłany: 28-08-2010, 21:14   

Tak zrobię :???: myslałam,że zdążę przed poczatkiem wrzesnia, ale jednak biurokracja mnie pokonała:)nie byłam poczatkowo zbyt przekonana do tego samochodu, ale kiedy usiadłam za kółkiem..:)
 
 
ewa40 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1997
Dołączyła: 28 Paź 2006
Posty: 1003
Skąd: Poznań
Wysłany: 29-08-2010, 00:04   

Naszym dwukrotnym sponsorem jest przecież Firma Ubezpieczeniowa. Zupełnie mi to wyleciało z głowy, bo przeciez można ofertę umieścić w rabatach. Napisz mi Ines na PW ( albo w Puma SOS znajdziesz mój telefon) swoje dane - Imie i Nazwisko, data urodzenia ( najlepiej tez pesel), dokladny adres zamieszkania z kodem pocztowym, dokładne dane pojazdu z datą pierwszej rejestracji włącznie i w poniedziałek dam Tobie odpowiedź, jaką najkorzystniejszą składkę można Tobie zaproponować. Jeżeli jestes zainteresowana, to na tylę moge pomóc ;) Już jednej klubowiczce załatwialismy i była zadowolona, więc warto sprawdzic ofertę ;)
 
 
 
Magenta 
AKA Misia vel Nika


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1999
Kolor Pumy: Pacific Green
Dołączyła: 27 Sie 2009
Posty: 928
Skąd: Poznań
Wysłany: 30-08-2010, 08:54   

ewa40 napisał/a:
Już jednej klubowiczce załatwialismy i była zadowolona, więc warto sprawdzic ofertę ;)

Była, jest i - mam nadzieję - będzie. ;)
_________________
 
 
tusia8510 
Tempus fugit...


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączyła: 26 Wrz 2008
Posty: 2126
Skąd: Gorzów/Kołobrzeg
Wysłany: 30-08-2010, 18:02   

lewadzki napisał/a:
tusia, a sa ubezpieczenia np na 30dni, tylko nie wiem czy to nie jest tylko do aut sprowadzonych, ale spytac mozesz i jak by sie oplacalo (w co watpie ) to mozna kombinowac tak do listopada.


Hej nio i niestety nie da sie ubezpieczyć na krócej niż rok (tylko komisy mogą ubezpieczać na krótki okres czasu). W ogóle w HDI zwiększyli % zwyżkę za wiek :518:
Zapomniałam zapytac jak jest z tym OC na rower...ale jutro idę zowu więc postaram się pamiętać

Wiecej w temacie o ubezpieczeniach
_________________
https://www.ratujemyzwier...-dla-kulki-otoz
Ostatnio zmieniony przez tusia8510 30-08-2010, 18:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo