Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
co byście zmienili i poprawili w Pumie
Autor Wiadomość
shawn
[Usunięty]

Wysłany: 29-11-2004, 18:37   

Gaydek napisał/a:


Pewnie da radę zrobić, ale ja chciałbym, żeby wszyscy to mieli "seryjnie" :wink: . Jeżeli chodzi o klimę to mam na myśli - faktycznie - klimatronic (ręczna regulacja temperatury to jak dla mnie możliwość "ręcznego" ustawienia stopni C - "ustawiam" tyle stopni C ile chcę :wink: ). Masz już termometr :?: - no to umieść jeżeli możesz fotki + opis montażu na forum :D - może ktoś skorzysta :wink: . Dobra firma :?: - np. JBL - widziałem, że Citroen C4 może być wyposażony przez fabrykę w zestaw audio JBL (głośniki + takie tam... wzmacniacz i chyba jeszcze coś :wink: ).


Hehe za dobrze by wszyscy mieli :wink: ,po to właśnie jest tuning i możliwości przeróbki auta pod własny gust :)

Fotki zrobie jak przerobię na nowo mocowanie termometru, za daleko go wysunąłem, a i tak zahacza o popielniczkę :(

Co do extra wyposażenie auta dodałbym jeszcze monitor oraz odtwarzacz mp3/dvd/vcd.
 
 
Misiek1976 
Czarna Wyścigówka


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1997
Kolor Pumy: Panther Black
Dołączył: 19 Wrz 2010
Posty: 420
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 15-10-2010, 08:30   

A ja wam powiem tak.Do tej pory jeździłem: 1- 126p.
2-Eskort kombi 1,6 16V Ghia
3-Obecnie eskort 1,3
oprócz tego z racji wyuczonego zawodu jaki udało mi sie zdobyć a więc mechanik samochodowy,miałem do czynienia z różnego typu samochodami.Wiecie przez 3 lata praktycznej nauki zawodu,najeździlem sie troche autami i powiem szczerze,że na zadne inne pumki nie zamienię.Mimo,że kupiłem ją dla swej żonki to od czasu do czasu sobie nią pomykam i muszę przyznać,iż jestem zadowolony w pełni ze swej wyścigówki.Mała.Zgrabna.Szybka.Komfort jazdy.przyśpiszenie,to ostatnie najwiekszą satysfakcję daje mi ruszanie ze skrzyżowania jak nie jedna "super" bryczka zostaje w tyle he he i pozostają jej do powąchania me spaliny.Potem jest już trochę gorzej,jak ze złosci mnie wyprzedza ale jak widzę minę kierowcy wcześniej wyprzedzonego jakie ma nerwy na mnie za ten manewr to mam pełna stysfację ze swej "małej pusi..."
W skrócie: Mała...Zgrabna...Szybka
 
 
 
Pusia 

Silnik Pumy: 1.6
Rok prod. Pumy: 2000
Kolor Pumy: India Yellow
Dołączyła: 12 Gru 2004
Posty: 4105
Skąd: Warszawa
Wysłany: 15-10-2010, 22:45   

Czyli co byś zmienił/poprawił ?
;)
_________________

 
 
 
Robert vel. Jamiro 
& Mary


Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 282
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 16-10-2010, 09:41   

hmmmm co Ja bym zmienił a więc fotele dosyć niewygodne w dalszą trasę , upierdliwe kapanie wody do bagażnika ,koło zapasowe bym dał do bagażnika (ja miałem za nisko autko i doopa nie dałem rady wyciągnąć )i najważniejsze turbo bym dołożył :P
_________________
CC Po virusie ... bez dymu nie ma ognia :P
 
 
Misiek1976 
Czarna Wyścigówka


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1997
Kolor Pumy: Panther Black
Dołączył: 19 Wrz 2010
Posty: 420
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 17-10-2010, 13:54   

nic... :mrgreen:
_________________
Wczoraj minęło,
jutro jeszcze nie nadeszło.
Życie jest dzisiaj.
 
 
 
Pusia 

Silnik Pumy: 1.6
Rok prod. Pumy: 2000
Kolor Pumy: India Yellow
Dołączyła: 12 Gru 2004
Posty: 4105
Skąd: Warszawa
Wysłany: 19-10-2010, 01:54   

Robert vel. Jamiro napisał/a:
upierdliwe kapanie wody do bagażnika
jak kto dba tak ma :P
_________________

 
 
 
Ognisty 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1999
Kolor Pumy: Jewel Green
Dołączył: 17 Lip 2008
Posty: 325
Skąd: Żory
Wysłany: 19-10-2010, 08:22   

Pusia jak sobie z tym poradziłaś?
_________________
http://www.youtube.com/Ognisty89
 
 
German0s 


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączył: 08 Cze 2011
Posty: 229
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 13-06-2011, 16:45   

woda z klapy - da sie przezyc jakos, ale ta spadajaca polka w glab bagaznika - masakra ! zamiast tych guzikow i kasetowego radia walnalbym jakis lcd i plyty, ale przerabiac nie chce, bo wszystko zepsuje, wiec wole kasety i ten fabryczny design. Drazek zmiany biegow faktycznie za dlugi, trzeszczace platiki na minus......ale to wszystko nic, ja moja Pume pokochalem i akceptuje wszystkie wady, jakie posiada...wady, za mocno powiedziane, lekkie niedociagniecia, w sumie reszta odwraca od nich uwage, kocham ja, kocham i jest najzajebisciejsza :mrgreen: tylko jak bedzie kasa zrobie malutki "make up", niech ma! :twisted:
_________________
Puma..i'm lovin' IT ! :)
 
 
 
Zahariash
[Usunięty]

Wysłany: 13-06-2011, 17:55   

Radio kasetonowe, zawsze możesz wymienić sobie, na Fordowkie CD, które było montowane też w Pumach
 
 
German0s 


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączył: 08 Cze 2011
Posty: 229
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 13-06-2011, 18:04   

no w sumie fakt, ale...po co skoro gra, może w przyszłości jakąś zmieniarkę uda się podłączyc i też będzie OK
_________________
Puma..i'm lovin' IT ! :)
 
 
 
KRECiK 
Black Eyed PUMA


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 68
Skąd: Katowice
Wysłany: 13-06-2011, 18:12   

Z tym kapaniem wody do bagażnika to ja mam swój sposób, najpierw odchylam lekko klapę, gdzieś na 0,5 metra, woda sobie leci kanałami, a potem klapa do góry i sucho w bagażniolu :mrgreen: co bym zmienił, pomimo pewnych wad chyba nic, co najważniejsze nigdy mnie nie zawiodła. :wink:
_________________
B. lack
E. yed
P. UMA
 
 
 
German0s 


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączył: 08 Cze 2011
Posty: 229
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 13-06-2011, 18:16   

KRECiK napisał/a:
Z tym kapaniem wody do bagażnika to ja mam swój sposób, najpierw odchylam lekko klapę, gdzieś na 0,5 metra, woda sobie leci kanałami, a potem klapa do góry i sucho w bagażniolu :mrgreen:

też tak robię ! :mrgreen:

i jeszcze wymiana żarówek...w Fabii ściągałem pod maską osłonkę i wszystko mogłem w kilka sekund wymienic, a w Pumci......sami wiecie, no ale cóż, miejsca nie ma..na szczęście nie codziennie się żarówki wymienia :razz:
_________________
Puma..i'm lovin' IT ! :)
 
 
 
KRECiK 
Black Eyed PUMA


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 68
Skąd: Katowice
Wysłany: 15-06-2011, 16:14   

Aaaa tam wymiana :grin: tak to przynajmniej każdy z nas, nawet laik, może czasem się dowartościować tym, że coś w Pumce se zrobił :grin: .
_________________
B. lack
E. yed
P. UMA
 
 
 
German0s 


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączył: 08 Cze 2011
Posty: 229
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 15-06-2011, 16:21   

no ja boję się ruszac ten prawy reflektor, bo nie mam zatyczki na tej kostce do kabli...teraz świeci, bo jest tam jakaś prowizorka zacisku, ale boję się, że jak zacznę ruszac, wykręcę, to znów będzie problem, a nigdzie nie mogę tego dinksu dostac, wiec póki wszystko świeci olewam to, ale na jesień przydały by się jakieś jaśniejsze żarówki, wtedy mam nadzieję, że ktoś z clubu pomoże mi to zrobic za browarka :mrgreen: bo ja to chętny jestem, ale zawsze coś zepsuję :roll:
_________________
Puma..i'm lovin' IT ! :)
 
 
 
KRECiK 
Black Eyed PUMA


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 68
Skąd: Katowice
Wysłany: 15-06-2011, 18:47   

Nie martw się ja ostatnio sobie spierdzieliłem tylną lampę, chcąc ją oczyścić... :neutral: , niestety mam dwie lewe ręce czasem :mrgreen: , nowa naszczęście już w drodze :wink: .
_________________
B. lack
E. yed
P. UMA
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo