Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gaydek
07-07-2015, 17:23
Spotkanie swojej byłej na ulicy, w garażu, otomoto
Autor Wiadomość
trojan6 
Alfa Romeo GT 1.8TS


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 1830
Skąd: Białystok, Łapy
Wysłany: 07-07-2015, 07:16   Spotkanie swojej byłej na ulicy, w garażu, otomoto

Odzyskując pumę na kilka dni, założenie danego tematu przyszło mi do głowy.
Moje przemyślenia na ten temat są takie, że każdy prawdziwy pumiarz widząc swoją była na ulicy, parkingu nawet otomoto z pewnością przypatrzy się co u niej słychać. Tutaj niestety najczęściej jest chyba rozczarowanie i żenada.
Ja ze swojej strony jestem zadziwiony jak w ciągu trochę ponad pół roku można zniszczyć, uszkodzić auto pozornie o nie dbając, bądź używając "byle koła się kręciły". Aż serce się kraja.
Aż do głowy wpada pomysł by odkupić ją z powrotem i mieć dwa auta, bo to w końcu puma - auto do którego sentyment zawsze będę miał.
W głowie wspomnienia jak jej szukałem, jak ją kupiłem. Jak walczyłem by wszystko było jak trzeba, ulepszałem... I wiele innych - normalnie aż się łezka kręci w oku.
A jakie są przemyślenia wasze na ten temat?
_________________
Strony internetowe, pozycjonowanie - www.alfakoncept.pl
 
 
kozii
[Usunięty]

Wysłany: 07-07-2015, 16:45   

Hmmm... ja bym raczej nie odkupił auta którego się pozbyłem. Co najwyżej jest opcja bym wrócił do tej samej marki ale szukałbym jakiegoś lepszego egzemplarza od tego co miałem. ( w sensie lepiej wyposażonego i w jeszcze lepszym stanie )
 
 
Gaydek 
admin


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 6402
Skąd: Brodnica
Wysłany: 07-07-2015, 17:30   

Ja też przeżyłem rozczarowanie, gdy po kilku latach od pozbycia się mojej pierwszej Pumy zupełnie przypadkowo spotkałem ją 160 km od domu. Od razu wiedziałem, że to ta :) . Zrobiłem pamiątkowe zdjęcie i pojechałem dalej. Niestety, nie była w najlepszym stanie, ale przez myśl mi nie przeszło, aby szukać właściciela i starać się ją odkupić ;) . Pewnie dlatego, że - jak sięgam pamięcią - miałem już kolejną (po której nastała kolejna, trzecia już :) ).

Tak czy siak Pumę warto mieć a wybór pomiędzy "starą" a "nową" do najłatwiejszych nie należy.

BTW, ja moją białą już kilka razy chciałem sprzedać, ale zawsze było mi żal "inwestycji" i wspomnień. Poza tym ile teraz można dostać za Pumę? Choćby taką jak moja, tzn. zmodzoną i w chyba dobrym stanie... 5? 6 tys. zł?
 
 
michalknw 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 2000
Kolor Pumy: Amparo Blue
Dołączył: 02 Maj 2009
Posty: 1096
Skąd: Knurów
Wysłany: 07-07-2015, 17:50   

Sprzedaj komuś na Śląsku to ja wypożycze od nowego właściciela na wesele :grin:
A w temacie ja swoją czerwoną Pume sprzedałem dobremu koledze i ja często widuje :wink: poza ruda to się trzyma
_________________
była 1.4, 1.7 a teraz Puma 1.7 Futura
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo