Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gaydek
25-12-2006, 21:08
Jak kupować pumę?
Autor Wiadomość
Gaydek 
admin


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 6402
Skąd: Brodnica
Wysłany: 14-12-2004, 20:13   

łukasz Matuszewski napisał/a:
Gaydek miło wiedzieć że po mnie płakałeś..ale muszę sprzedać PUMEXA bo pracuję w Warszawie i nie mam możliwości jej zabrać ze sobą...a w garażu też stać i czekać na mnie nie powinna :( wracam do domu sporadycznie i mamy w domu dwa auta ... więc muszę to zrobić :567:
jak już kiedyś wrócę z tej warszawy to mam takie marzenie: kupić w anglii FORD RACING PUME... i przełożyć wnętrze z kierownicą po lewej stronie... można to zrobić .. dowiadywałem się :564:

chciałem się też wypowiedzec na temat tych super zadbanych PUM w ogłoszeniach!!!
np. ta srebrna PUMA z Kostrzynia.. zachwycacie się nad tylnym spojlerkiem ,a nikt nie widzi że nawet na zdjęciach widać ze ona jest mocno kombinowana!!!
przebieg podawany: 44tyś km ...gdyby tyle miała naprawdę to ciągle powinna jezdzić na fabrycznych oponach:montowali tylko GOOD YEAR EAGLE TOURING i PIRELL P6000... ta ma oczywiście inne i to dojechane!
przedni spojler jest porysowany i brak przedniej obniżającej gumy spojlera!
ramka okna drzwi przednich prawych jest cała pogięta.. nie da się tego wyprostować bo pod gumą jest cieniutka blacha..samochód był więc uszkodzony z tej strony i to doszło wysoko!
na zdjęciu silnika tragedia: cała przednia blacha-tzw.okular czyli to miedzy reflektorami było wymienione i malowane ,powinny być tutaj 3 naklejki firmowe i przynitowana metalowa tabliczka znamionowa z numerami samochodu-A TU JEJ BRAK!!! akumulator orginalnie siedzi w dużym pudle plastikowym i jest od góry zablokowany obejmą-tutaj wisi na podłużnicy..więc wnioskuję że reszta była zgniecina!
brakuje dwóch czarnych nakładek na kielichach amortyzatorów!
blacha osłony filtra stożkowego..faktycznie profesjonalna:)
orginalnie antena dachowa jest zawsze z przodu dachu..tutaj jesr to zaspawane ,zamalowane..a antena nieorginalna jest z tyłu!
malowany był dach, czarne plastiki obu lusterek, płetwa pod zderzakiem tylna klapa(zaspawany otwór na znaczek FORDA) ...i widac krzywy dach nad prawymi drzwiami...czyzby po uderzeniu przodem...potem jeszcze dachował:)
i na koniec ...

Wlasciciel niepalacy, garazowany, malo jezdzony!!!

i to wszystko tylko ze zdjęć.. nawet środka nie widziałem,o jeżdzie już nie mówiąc...
pozdrawiam klubowiczów :)

łukasz: mamy podobne plany :D . Passenger może potwierdzić, że mam zamiar sprowadzić FRP. I m. in. dlatego odpuściłem sobie poważne przeróbki mojej niebieskiej Pumki :? . Aczkolwiek jestem w "fazie" zatrzymania kierownicy po prawej stronie. W końcu FRP to taki rarytas (tylko 500 sztuk 8) ), że może warto nic nie przerabiać (a przełożenie kierownicy to poważna i widoczna przeróbka :wink: ). Tak więc może będą dwie FRP w Polsce - super, że to Ty masz taki sam plan :!: :D . Na naszą korzyść pracuje "silny złoty" + możliwość sprowadzenia auta bez konieczności płacenia akcyzy (czy jak to się teraz nazywa :wink: - jest taka możliwość... :D ).

A skoro mowa o tej srebrnej Pumce to na pierwszy rzut oka spostrzegłem brak gumy pod przednim zderzakiem i to, że drzwi mają inny odcień niż błotniki. "Pod maskę" nie zaglądałem :oops: . Poza tym to każde autko powypadkowe ma jakieś wady :? - oby jak najmniejsze :wink: .

PS. Skoro pracujesz teraz w W-wie to może wpadniesz w sobotę na spotkanie :?: . Zapraszamy :!: .
 
 
Pusia 

Silnik Pumy: 1.6
Rok prod. Pumy: 2000
Kolor Pumy: India Yellow
Dołączyła: 12 Gru 2004
Posty: 4105
Skąd: Warszawa
Wysłany: 14-12-2004, 20:17   

Przy niemieckiej granicy :cry: a ja mieszkam w Wawie :|
_________________

 
 
 
foo 
W pyteczke


Dołączył: 14 Wrz 2004
Posty: 764
Skąd: Manila
Wysłany: 14-12-2004, 21:54   

no, no Lukasz... respect za analize :) ash sie bede bal pokazac Ci moja Pumke :wink:
 
 
 
Adam 
& Natalia


Dołączył: 07 Gru 2004
Posty: 124
Skąd: Mansfield
Wysłany: 14-12-2004, 22:23   

Pusia na www.tipcars.pl jest srebna puma z Wawy,zobacz sobie.pozdrawiam
 
 
 
Pusia 

Silnik Pumy: 1.6
Rok prod. Pumy: 2000
Kolor Pumy: India Yellow
Dołączyła: 12 Gru 2004
Posty: 4105
Skąd: Warszawa
Wysłany: 14-12-2004, 22:37   

98 rok za 31 tys. ? To chyba za dużo ....
_________________

 
 
 
Danae 


Dołączyła: 10 Wrz 2004
Posty: 513
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 14-12-2004, 23:36   

Pusia napisał/a:
98 rok za 31 tys. ? To chyba za dużo ....

Za dużo, ale pisz też silnik - 1,4 są tańsze.
 
 
 
Pusia 

Silnik Pumy: 1.6
Rok prod. Pumy: 2000
Kolor Pumy: India Yellow
Dołączyła: 12 Gru 2004
Posty: 4105
Skąd: Warszawa
Wysłany: 14-12-2004, 23:53   

To jest 1,7. 90.000 km. , 1998 rok, niespecjalna cena :? jak za ten samochód...
_________________

 
 
 
Danae 


Dołączyła: 10 Wrz 2004
Posty: 513
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 14-12-2004, 23:59   

Pusia napisał/a:
To jest 1,7. 90.000 km. , 1998 rok, niespecjalna cena :? jak za ten samochód...

Spróbuj poszukać też na trader.pl, gratka.pl tam jest ich troszkę - można także się zorientować jak cenowo stoją.
 
 
 
Pusia 

Silnik Pumy: 1.6
Rok prod. Pumy: 2000
Kolor Pumy: India Yellow
Dołączyła: 12 Gru 2004
Posty: 4105
Skąd: Warszawa
Wysłany: 15-12-2004, 00:13   

Szukałam na trader, gratka, auto.pl i moto.onet.pl i chyba jeszcze dalej.....
nic specjalnego, a jeśli coś warte uwagi to za astronomiczne pieniądze :(
Szukałam też w komisach w Szwajcarii i Niemczech... i nic :cry:
_________________

 
 
 
Passenger 

Dołączył: 13 Wrz 2004
Posty: 1476
Skąd: PL
Wysłany: 15-12-2004, 00:14   

Cierpliwość to złoto :wink: Trudno jest szybko trafić odpowiedni egzemplarz... ale kto szuka ten znajdzie 8)
_________________
Spec.: http://www.camaro5.com/fo...o=view&id=15247
 
 
 
Pusia 

Silnik Pumy: 1.6
Rok prod. Pumy: 2000
Kolor Pumy: India Yellow
Dołączyła: 12 Gru 2004
Posty: 4105
Skąd: Warszawa
Wysłany: 15-12-2004, 00:18   

Mam nadzieję, bo zaczynam się powoli wypalać :( :( :(
_________________

 
 
 
Danae 


Dołączyła: 10 Wrz 2004
Posty: 513
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 15-12-2004, 00:18   

Passenger napisał/a:
Cierpliwość to złoto :wink: Trudno jest szybko trafić odpowiedni egzemplarz... ale kto szuka ten znajdzie 8)

Dokładnie i nie należy się napalać, bo się innej nie znajdzie. To fajne auto, ale jak widać często bywa demolowane :( i ciężko znaleźć ciekawe egzemplarze
 
 
 
tOmO 
tomo


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1999
Kolor Pumy: Panther Black
Dołączył: 13 Wrz 2004
Posty: 139
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 15-12-2004, 00:40   

Passenger napisał/a:
Cierpliwość to złoto :wink: Trudno jest szybko trafić odpowiedni egzemplarz... ale kto szuka ten znajdzie 8)


Dokładnie !!!
Tak jak napisałem wcześniej - jest kilka modeli do kupienia, które pojawiają się co pewien czas. Widać nie są godne zainteresowania (nie będę podawał przykładu, myśle, że kazdy wie o ktore mi chodzi)

Z lepszymi jest tak, że są droższe (czasami uda się wynegocjować zniżkę). Zazwyczaj właściciel zna wartość samochodu. Jeśli wycenia go poniżej wartości rynkowej to albo ma nóż na gardle (czytaj. okazja), albo próbuje się go pozbyć. Jeśli chętnie zchodzi z ceny, która już jest rozsądna to może sugerować, że chce się go pozbyć.

Trzeba cierpliwie czekać, czekać, czekać i śledzić oferty. Z tego co zauważyłem co 2 tygodnie przybywa okolo 3-4 ofert, z czego czasami 1 nie jest już aktualna po 2 dniach.

Jak widać nie ma dużego wyboru, ale za to są plusy.
Jak już trafisz i kupisz, będziesz miała jeden z niewielu tak dobrze zachowanych modeli i dlatego będziesz o niego dbać tak bardzo jak o siebie.

Warto wytrzymać i cierpliwie szukać.
Passenger, pochwal się ile szukałeś, bo ja około 4 miesięcy.

tOmO
 
 
 
Opoya 
Szarak ST225


Dołączyła: 14 Wrz 2004
Posty: 4581
Skąd: Warszawa
Wysłany: 15-12-2004, 00:46   

Pusia - wszyscy mówią, że musisz uzbroić się w cierpliwość, więc nie będę się powtarzać ;) Ale naprawdę warto poczekać, by później mieć wymarzone autko!
_________________

Opoya ma wysublimowany gust (by foo)
Opoya [...] może wszystko (by Snaco)
Opoya [...] jesteś Boska (by Waluś)
Opoya, Jestes super dziewczyna (by Mr.Maya)
Jak zwykle Matula Opoyka nie przezyje jak sie nie przyczepi :-) Uwielbiam Cie :-) (by bleade)
Opoya, [...] gratki dla ciebie kochaniutka (by rafalski69)
Opoya opoko ty nasza (by Beata)
 
 
 
Pusia 

Silnik Pumy: 1.6
Rok prod. Pumy: 2000
Kolor Pumy: India Yellow
Dołączyła: 12 Gru 2004
Posty: 4105
Skąd: Warszawa
Wysłany: 15-12-2004, 00:49   

Dzięki za miłe słowa :) Mam nadzieję, że w końcu znajdę Moją Miłość :D
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo