Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gaydek
25-12-2006, 21:15
Szukam porady EKSPERTÓW !!! przy ocenie PUMKI
Autor Wiadomość
Annus 

Silnik Pumy: 1.6
Rok prod. Pumy: 2001
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączyła: 27 Kwi 2006
Posty: 84
Skąd: Warszawa
Wysłany: 27-04-2006, 16:49   Szukam porady EKSPERTÓW !!! przy ocenie PUMKI

Witajcie!!!
jestem nowa, jeszcze nie mam PUMKI ale szukam - oczywiście w dobrym stanie bez nakładów. Mam jedną na oku, mam prośbę o info co sądzicie o PUMCE z linka:

http://allegro.pl/show_item.php?item=98769623

Z góry Dzięki za opinię

ANNUS
Ostatnio zmieniony przez Boogie 21-08-2006, 00:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Patriqs 


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1999
Dołączył: 06 Paź 2005
Posty: 248
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 27-04-2006, 17:01   

ktoś z forum miał kontakt z właścicielem tej Pumki...
z tego co kojarze jakaś klubowiczka (chyba) kupowała coś z allegro bodajże i na miejsce spotkania podjechała ta właśnie Pumka.
Agunia, to byłaś Ty?
 
 
 
Mr.Maya 
Kamikaze Driver


Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 2256
Skąd: Gliwice
Wysłany: 27-04-2006, 17:14   

Myslalem ze to jest ta co tez ja ogladalem ale nie te blachy. A mam pytanko wie ktos gdzie idzei dostac te ospoilerowanie co ona ma. Interesuja mnie glownie progi.
_________________
160KM & 375NM by DURASOFT
 
 
 
Danae 


Dołączyła: 10 Wrz 2004
Posty: 513
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 27-04-2006, 20:39   

Opis jest troszkę dziwny - pumy 2001 miały elektroniczne liczniki, a nie cyferkowe... Coś tu nie gra.
Aha no i tak zrąbanej mówiąc brzydko nawigacji nie widziałam - zamiast to zrobić estetycznie i elegancko to gość dorwał jakąś nawigację, tylko zapomniał, że puma to małe autko i nawigacja się tam nie zmieściła. No więc wyciął dziurę w konsoli i upchnął na siłę czarną nawigację do srebrnej konsoli. Koszmar.
_________________
https://rod-nekla.pl/
 
 
 
Mr.Maya 
Kamikaze Driver


Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 2256
Skąd: Gliwice
Wysłany: 27-04-2006, 20:45   

Zobaczcie na sene i co jest z autem zrobione. Nie za niska ta cena. fakt ja za swoja dalem mniej o 6tys ale za to brakuje do niej alusow radia przekazniak abs/tcs. A ta jest kompletan bo dobrym tuninu wedlug opisu.
_________________
160KM & 375NM by DURASOFT
 
 
 
Waluś 
Alfa...?! Yesss.... :-)


Dołączył: 22 Lut 2006
Posty: 1438
Skąd: HollyŁódź
Wysłany: 27-04-2006, 21:40   

Ta PUMA jest trefna...
To jest autko "pokazowe" - a gośc handluje częściami do tych aut i nie tylko...
Osobiście - nie polecam, a Agunia może Wam powiedzieć coś więcej na ten temat - sama była jego klientką... ;)
 
 
 
Madzia 


Silnik Pumy: 1.6
Rok prod. Pumy: 2001
Dołączyła: 14 Wrz 2004
Posty: 110
Skąd: Wrocław
Wysłany: 28-04-2006, 17:58   

Danae napisał/a:
Opis jest troszkę dziwny - pumy 2001 miały elektroniczne liczniki, a nie cyferkowe... Coś tu nie gra.
Aha no i tak zrąbanej mówiąc brzydko nawigacji nie widziałam - zamiast to zrobić estetycznie i elegancko to gość dorwał jakąś nawigację, tylko zapomniał, że puma to małe autko i nawigacja się tam nie zmieściła. No więc wyciął dziurę w konsoli i upchnął na siłę czarną nawigację do srebrnej konsoli. Koszmar.


Danae masz rację, cos jest nie tak. Gaydek niech potwierdzi, ale już wielokrotnie było mówione, że wszystkie z 2001 roku maja elektroniczne liczniki, tak jak moja.

Dwa przebieg. 2900 :570: ja mam 4100 i mówią, że mało jak na 5 letnie auto
 
 
 
Annus 

Silnik Pumy: 1.6
Rok prod. Pumy: 2001
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączyła: 27 Kwi 2006
Posty: 84
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28-04-2006, 20:00   

a skąd wiecie że jest to licznik elektroniczny a nie cyfrowy? Co do przebiegu to się zgadzam że musi miec większy
 
 
 
Agunia 
Gumiś To Fajny Miś


Kolor Pumy: Panther Black
Dołączyła: 18 Paź 2005
Posty: 2239
Skąd: HoLLyŁódź
Wysłany: 28-04-2006, 20:16   

Jakos mi się schował ten temacior :)


Annus napisał/a:
a skąd wiecie że jest to licznik elektroniczny a nie cyfrowy? Co do przebiegu to się zgadzam że musi miec większy


Jest to widoczne na 4 foto na stornce aukcji tej Pumki..jak sobie weźmiesz zapiszesz foto na kompie zrobisz zblizenie.. zauważysz.. że zegary są nie okrągłe...

a powinien on wyglądać tak:

poprostu od któregoś roku chyba 99 już były pełne zegary a tu rocznik mamy 2001 no i stare zegary takie jakie występują w 98r


Patriqs napisał/a:
ktoś z forum miał kontakt z właścicielem tej Pumki...
z tego co kojarze jakaś klubowiczka (chyba) kupowała coś z allegro bodajże i na miejsce spotkania podjechała ta właśnie Pumka.
Agunia, to byłaś Ty?


tak tak to byłam ja...koleś jest dziwny...od jakiegoś czasu ścigam go za migaczem.. no i jakby mu nie zależało,

z tego co pamiętam mkg-srl przyjechała z Wawy, aby lampe chyba kupić.. no i koleś olał ją czy coś takiego.. Facet jak dla mnie...zawsze znajdzie klienta na jakąś tam część i olewa sobie.. aby coś od niego kupić trzeba się mocno nastarać :)

A co do tej Pumki... no jest fajna trzeba przyznać bo widziałam z zewnątrz na oczka własne... ale nie jestem pewna czy ona czasem nie była walona.. koleś kupuje rozbite Pumki naprawia... sprzedaje...Jedynie moge.. przyznać że raczej w dobrym punkcie naprawia...jak miałam wypadek to .. mi polecał warsztat..że tam sie znają bo sam od kilku lat tam naprawia.. no i własnie wtedy też mówił ze mu naprawiaja Pumke z nawigacja.. śmiem podejżewać że to ta.. którą teraz chce opchnąć. Ja sie tam nieznam musisz podjechać z jakimś fachowcem albo nawet dwoma aby oblukali co i jak :)
_________________
Rajdy samochodowe są jak seks - nie trzeba być w tym dobrym by Ci to sprawiało przyjemność. ]
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo