Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pioneer DEH-2900mp + glosniki
Autor Wiadomość
baryla
[Usunięty]

Wysłany: 12-12-2006, 21:41   Pioneer DEH-2900mp + glosniki

Witam mam pytanie kupilem radio firmy Pioneer DEH-2900mp i chodzi mi o to czy moge do tego modelu wlozyc glosniki 170w tez z pioneera model to PIONEER TS-G1749???? Czy te radio wytrzymie takie obciazenie bez wzmacniacza? Slyszalem ze kazde radio z Pioneera ma bezpiecznik i w razie gdyby radio nie wytzymalo wylaczy sie po prostu ale niechce kupowac i tracic kase na cos co moze mi nie chodzi? znacie sie na tym wytrzymie radio takie obciazenie? Tu macie linka do radia a ponizej do glosnikow;] help me:P :692:

radio: http://www.megamedia.pl/r...900mp.php?off=3

glosniki: http://www.agito.pl/product/34399?bid=40
 
 
Mr.Maya 
Kamikaze Driver


Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 2256
Skąd: Gliwice
Wysłany: 13-12-2006, 07:57   

Moim zdaniem da rade. Sam kiedys mialem podlaczone podobne glosniki pod radio. A zeby graly dobrze to wzmacniacz by musial byc zeby je dobrze napedzac ale i bez beda super graly. baryla, jestes z nowego Bierunai to ten kolo Tych??
_________________
160KM & 375NM by DURASOFT
 
 
 
Kurzki 

Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 632
Skąd: Poznań
Wysłany: 13-12-2006, 14:33   

Radio w rmsie ma 50x4 watt , a glosniki 35x2 wiec radyjko pociagnie.
Tylko , ze od plowy skali liub tez od 3/4 w gore bedzie juz pierdzialo , a nie gralo.
Dlatego nie ma to jak wzmacniacz :-)
 
 
Baryla
Gość
Wysłany: 14-12-2006, 14:04   :P

ta z Bierunia:P hmm mowisz ze pociagnie i przy wiekszej mocy bedzie pierdzialo:p a wiec mam pytanie takie:P Znasz jakies fajne glosniczki zeby wytrzymaly i zruwnaly mocy radiu i na odwrot:P? hmm nie wiem czy beda bierdziec te glosniki bo znalazlem gdzies stronke gdzie Pionner sugeruje podlaczenie tych glosnikow do tego radia za opcjonalne, ale nie bylo nigdzie o pierdzeniu hehe:P :687: :690:
 
 
Mr.Maya 
Kamikaze Driver


Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 2256
Skąd: Gliwice
Wysłany: 14-12-2006, 14:18   

Hmm raczej ciezko bedzie tak dobrac glosniki. Bo i model radia jest dosc niski. Poszukaj sobie wzmacniacza 4x100W on zalatwi sprawe i bedzie to wmiare tanie rozwiazanie.
_________________
160KM & 375NM by DURASOFT
 
 
 
baryla
[Usunięty]

Wysłany: 14-12-2006, 14:52   ;p

jak co to tu jest stronka jak pioneer stwierdza ze glosniki pasuja do tego radia:P
http://www.lowcostcaraudi...TEST-ADDITIONS/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo