Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowe grupy na forum i nowi moderatorzy grup
Autor Wiadomość
Passenger 

Dołączył: 13 Wrz 2004
Posty: 1476
Skąd: PL
Wysłany: 29-12-2006, 01:20   Nowe grupy na forum i nowi moderatorzy grup

Na forum trwają drobne prace "konserwatorskie" - pojawiły się nowe działy i (za sprawą Gaydka) pojawiły się również nowe grupy.

Poza grupą "Klubowicze" w której znajdują się zweryfikowani klubowicze mamy nowe grupy dla najaktywniejszych regionów kraju:

woj. łódzkie - moderator grupy - Konri87
woj. mazowieckie - moderator grupy - Gaydek
woj. śląskie - moderator grupy - Mr.Maya
woj. wielkopolskie - moderator grupy - Boogie


Konri dostał fuchę moda za zaangażowanie w organizację gadżetów, Mr.Maya (nie za ortografię) ale za "ruszenie" południa kraju i organizowanie spotów w tym regionie, a Gaydek i Boo? No cóż... za całokształt :D

Nowe grupy przede wszystkim ułatwiają kontakt z osobami z danych regionów - m.in. możliwość wysyłania masowej korespondencji tylko do osób z danego regionu.

Info dla nowych moderatorów grup czyli dla Konriego i Mr.Mayi: nowa fucha nie wymaga wiele pracy, trzeba tylko dodawać do grup wojewódzkich nowych klubowiczów, których dodam do grupy "Klubowicze" - jakiekolwiek pytania kierujcie do mnie lub do Gaydka.
Na początku należy dodać do grup wojewódzkich wszystkie osoby z danego regionu, które są w grupie "Klubowicze".
Do grup wojewódzkich mogą należeć jedynie osoby, które są w grupie "Klubowicze" czyli są zweryfikowane.

Jednocześnie zachęcam pozostałe regiony do większej aktywności - utworzymy wtedy nowe działy w dziale "Zloty" i nowe grupy.
 
 
 
Mr.Maya 
Kamikaze Driver


Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 2256
Skąd: Gliwice
Wysłany: 29-12-2006, 14:45   

A ja mam parę pytań.

1.A co z osobami które były na zlocie a nie czują potrzeby bycia klubowiczem a zdeklarowały się że będą przyjeżdżać na zloty (Skuter81, Cichy85, Mana) osoby te spotkały się i mogę zagwarantować głową że maja Pumę. Może takie osoby też dodawać do grup lokalnych. Na pewno ułatwi to informowanie o planowanym spocie na Śląsku.

2.Raz na jakiś czas pojawiają się zapytania na forum kiedy będzie jakiś spocik organizowany. Co z takimi osobami może dodawać je warunkowo do grupy. Jeśli nie odpowie na informacje o spocie o można zawsze usunąć. Na pewno będzie to bardzo pomocne w organizacji postów na Śląsku ze względu że mieszkamy czasami od 50km jak i nie więcej. A nie zawsze uda mi się zauważyć kogoś i wysłać mu wiadomość że organizowany jest jakiś spocik.
Ostatnio zmieniony przez Boogie 29-12-2006, 14:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Boogie 
adm


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 2370
Skąd: Poznań
Wysłany: 29-12-2006, 14:50   

Myślę, że jeśli sa w jakiś sposób zweryfikowane można je dodać do grupy regionalnej.
_________________
Admin jest jak pogoda - trzeba zaakceptować, bo nic nie możesz zrobić, aby go zmienić
 
 
 
Gaydek 
admin


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 6402
Skąd: Brodnica
Wysłany: 29-12-2006, 14:55   

Nie rozumiem stwierdzenia "nie czują potrzeby bycia klubowiczem". Why? Uważam, że należy jeszcze raz z nimi porozmawiać i "siłą" ;) dodać do klubowiczów. Jeżeli ktoś ma Pumę i chce być na spotach to IMO powinien być w Grupie (być w Klubie - tu nie ma składek, żadnych obowiązków).
 
 
Passenger 

Dołączył: 13 Wrz 2004
Posty: 1476
Skąd: PL
Wysłany: 29-12-2006, 15:13   

Jeśli Skuter81, Cichy85, Mana byli na spotkaniu to można dodawać ich do grupy (już to zrobiłem) chociażby po to aby łatwiej wysyłać masową korespondencję dot. spotów.
_________________
Spec.: http://www.camaro5.com/fo...o=view&id=15247
 
 
 
bartolomeo 
night rider


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2050
Skąd: Rybnik
Wysłany: 30-12-2006, 13:04   

no no widać świąteczne porządki :P :P Mr.Maya opiekuj się nami ;)
 
 
 
Gaydek 
admin


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 6402
Skąd: Brodnica
Wysłany: 10-02-2007, 19:48   

Do wszystkich moderatorów Grup

Do Grup "wojewódzkich" dodajemy wszystkie osoby (bez wyjątku) z danego województwa, które zarejestrowały się na forum. Grupy "wojewódzkie" od dziś nie są tylko dla klubowiczów a dla wszystkich użytkowników forum. Proszę o uzupełnienie grup.

PS. W razie wątpliwości "co to za miasto" polecam opcję SZUKAJ na stronie http://pl.wikipedia.org/.

Dzięki za uwagę :) .
 
 
Mr.Maya 
Kamikaze Driver


Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 2256
Skąd: Gliwice
Wysłany: 10-02-2007, 21:19   

Oki ja tam moge dodawac wszytkich.

[ Dodano: 10-02-2007, 21:33 ]
Juz dodalem chyab wszytkich. Mam takie pytanko mamkilka osob na slasku ktore sa martwymi duszami do kogo mam ich zglaszac zeby usunac oczywiscie wczesniej wysle maila ze maja dwa tygodnie na zalogowanie sie na forum jesli tego nie uczynia to zostana zgloszone do usuniecia. powiedzmy przez 3 miesiace brak logowania i wysylam maila.
_________________
160KM & 375NM by DURASOFT
 
 
 
Opoya 
Szarak ST225


Dołączyła: 14 Wrz 2004
Posty: 4581
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-02-2007, 22:51   

Możesz zgłaszać do mnie. Myślę, że będzie trzeba niebawem zrobić akcję odchudzania Klubu z martwych dusz.
No i docelowo opracować stałe metody usuwania takich osób.
_________________

Opoya ma wysublimowany gust (by foo)
Opoya [...] może wszystko (by Snaco)
Opoya [...] jesteś Boska (by Waluś)
Opoya, Jestes super dziewczyna (by Mr.Maya)
Jak zwykle Matula Opoyka nie przezyje jak sie nie przyczepi :-) Uwielbiam Cie :-) (by bleade)
Opoya, [...] gratki dla ciebie kochaniutka (by rafalski69)
Opoya opoko ty nasza (by Beata)
 
 
 
Mr.Maya 
Kamikaze Driver


Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 2256
Skąd: Gliwice
Wysłany: 10-02-2007, 22:55   

Ja ma tylko dwie osoby jedna na 100% nie bedzie mial pretensji a druga to jzu inna sprawa. Jutro napisze jakie to osoby i opisze przypadki oczywiscie takie info wysje do Ciebie Opoya na PW
_________________
160KM & 375NM by DURASOFT
 
 
 
konri87 
& Magda


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 2000
Dołączył: 28 Kwi 2006
Posty: 519
Skąd: Łódź
Wysłany: 11-02-2007, 01:33   

Zrobione :mrgreen:
 
 
 
Gaydek 
admin


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 6402
Skąd: Brodnica
Wysłany: 12-02-2007, 09:49   

Mam sprawdzić? Widzę, że Boogie ma zaległości ;) .

PS1. Proszę zgłaszać potrzebę założenia kolejnych grup. Warunek utworzenia grupy: co najmniej jeden klubowicz w województwie :) .

PS2. Wkrótce powstanie "kujawsko-pomorskie" :) .
 
 
Mr.Maya 
Kamikaze Driver


Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 2256
Skąd: Gliwice
Wysłany: 12-02-2007, 10:13   

Gaydek, a prosze bardzo sprawdzaj :D
_________________
160KM & 375NM by DURASOFT
 
 
 
Boogie 
adm


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 2370
Skąd: Poznań
Wysłany: 12-02-2007, 15:48   

Gaydek napisał/a:
Mam sprawdzić? Widzę, że Boogie ma zaległości


Przecież Boogie już dawno zrobił :) Duchy są, ale pójdą weg po egzorcyzmach Opoy'i
_________________
Admin jest jak pogoda - trzeba zaakceptować, bo nic nie możesz zrobić, aby go zmienić
 
 
 
Gaydek 
admin


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 6402
Skąd: Brodnica
Wysłany: 12-02-2007, 15:57   

IMO Boo nadal ma zaległości :) . http://klubpumy.pl/profil...ewprofile&u=675
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo