Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
planuje zakup pumy - help :-)
Autor Wiadomość
mc
[Usunięty]

Wysłany: 22-06-2007, 10:16   

http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C2756709 g.. za przeproszeniem widac na tych zdjeciach ale może rzuca sie woczy cos niekorzystngo wyjątkowo; ot - taka mała przerwa w nauce :smile:
 
 
Snaco 
&Sadzik C4 VTS


Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 3064
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 22-06-2007, 10:22   

hmmm. 99 rocznik i jeszcze na wiatrakach? chyba ze zmiana felg nastapila w 2000 roku. nie pamietam juz. Generalnie to nie mozna powiedziec nic. nie dosc ze marna jakosc zdjec to jeszcze nie ma zdjec wnetrza i silnika. ale skoro jest z krakowa....to obejrzyj ja....
cena tez przyzwoita.....
 
 
 
Gaydek 
admin


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 6402
Skąd: Brodnica
Wysłany: 22-06-2007, 10:55   

Pumy z 1999 r. mogą mieć wiatraki.
 
 
mc
[Usunięty]

Wysłany: 30-06-2007, 09:21   

Jest !!! Cieszę sie nią 3 dzień :mrgreen: szczegóły jak zorganizuje jej i sobie wyjazd na wakacje :smile: w kazdym razie przeglad rejestracyjny prosto zdorgi przeszla aa wczoraj została zarejestrowana, 2 mechaników wyraziło bardzo pozytywna opinię - trzeci "mój" będzie jej stałym opiekunem ale odwiedziny zapoznawcze za tydzień (ciekawam co on powie). Poki co jestem (niezapeszajac) baaaaaaaardzo zadowolona :smile:
Co więcej powinnam pisać - nie wiem, jak ja odpicuje to zapewne przedstawie :smile:

A teraz P.S - kupiona w mega tempie (oczywisice po jazdach, ogladaniu, sprawdzaniu papierów i przegladzie); ja jak pisałam uczyłam sie i zdawalam, chłopak monitorował allegro i gratki rózne - umówił nas jak tylko ja zobaczył na środę rano do Bielska - Białej o 15 byliśmy spowrotem juz z Pumą, wieczorem z ciekawości weszłam na formum po przerwie "naukowej" i przeczytałam topic twari - przyznaje sie bez bicia: to byłam ja, sorry :oops:
 
 
Opoya 
Szarak ST225


Dołączyła: 14 Wrz 2004
Posty: 4581
Skąd: Warszawa
Wysłany: 30-06-2007, 11:20   

mc, gratuluję! I życzę miłych wrażeń z jazdy i zero awaryjności. Dodam, że była na nią jeszcze jedna chętna - siostra mojego kumpla (kumpel ma Cougara).
_________________

Opoya ma wysublimowany gust (by foo)
Opoya [...] może wszystko (by Snaco)
Opoya [...] jesteś Boska (by Waluś)
Opoya, Jestes super dziewczyna (by Mr.Maya)
Jak zwykle Matula Opoyka nie przezyje jak sie nie przyczepi :-) Uwielbiam Cie :-) (by bleade)
Opoya, [...] gratki dla ciebie kochaniutka (by rafalski69)
Opoya opoko ty nasza (by Beata)
 
 
 
mc
[Usunięty]

Wysłany: 30-06-2007, 12:17   

Opoya - dzieki :smile: oby swłowa Twoje były prorocze co do bezawaryjności :smile:
A chetnych na oględziny było kilkro - znajoma to zapewne owa Pani z Warszawy która czekała na telefon i chciała przyjechać w czwartek, mam nadzieje że znajdzie szybko swoją !
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 30-06-2007, 13:12   

ale beka :mrgreen: mc, gratuluje zakupu! :) no i zdecydowanego dzialania! :grin:
 
 
twari
[Usunięty]

Wysłany: 30-06-2007, 14:11   

mc pozostaje mi jedynie pogratulować! :) Byłaś szybsza!
Mam nadzieję że kiedyś mi ją pokażesz! W końcu była "prawie" moja! :)
 
 
mc
[Usunięty]

Wysłany: 30-06-2007, 20:19   

Dzieki za gratulacje, póki co 200 km przejechałam i (tfu,tfu i odpukiwanie) bez zarzutu :smile:
twari - ależ oczywiście "pumilek" wygląda na chętną do prezentacji :razz: , jak ją odpicuję (naszczęście nie potrzeba jej wiele - przedewszytkim orginalnej aluminiowej gałki bo ta od fiesty to brzyyyydal, no i małego dopieszczenia zderzaka bo pani była właścicielka miała problemy z cofaniem :razz: ) to zapewne zaprezentuje i tu w ramach wdzięczności za udzielone rady i pomoc :smile:
 
 
twari
[Usunięty]

Wysłany: 30-06-2007, 22:29   

Słyszałem o tym zderzaczku. Kurcze - mało brakło a byłaby moja... :) Mam mieszane odczucia! :razz:
 
 
Mr.Maya 
Kamikaze Driver


Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 2256
Skąd: Gliwice
Wysłany: 30-06-2007, 22:54   

twari, Opowiem ci historie. Stala jedna puma nie bylem do konca przekonay czy ja kupic a jak ja chcialem kupic to ktos mnie uprzedzi. Po jakims czasie okazalo sie ze u przedzil mnie klubowiz o nicku Cichy85. A ja za jakis czas kupilem pume o 4 lata mlodsza i z 3 razy mniejszym przebiegiem. Jaki z tego wniosek twoja puma gdzies tak czeka :)
_________________
160KM & 375NM by DURASOFT
 
 
 
mc
[Usunięty]

Wysłany: 01-07-2007, 10:48   

twari - nie ta to inna :smile: zreszta jak czytałam masz czas, ja pozbyłam się miesiąc temu poprzedniego auta i chciałam już miec czym jeździc (a jeżdzi się cudownie :mrgreen: ) życze Ci szybkiego znalezienia rerelacyjnego egzemplarza !!!
a zderzak - do pomalowania, względnie jak się trafi to do wymienienia (brata mam w trasie to moze czegos poszuka w wolnej chwili za zachodnią granicą); generalnie ten zderzak poprostu z bliska nieestetycznie wygląda - dopryski farby po poprzednim nijakim malowaniu no i wygląda jakbym conajmniej ja cofac nie umiała :razz:
 
 
twari
[Usunięty]

Wysłany: 01-07-2007, 11:46   

I tymi dwoma optymistycznymi akcentami/postami zawieśmy wątek mojej "klęski" w poszukiwaniu Pumki do połowy sierpnia! :)
PS. Dziś zachaczyłem po raz kolejny o giełdę w Mysłowicach (chociaż tego w planach nie miałem) i oczywiście co? Pustka! Żadnej Pumki. Skandal! :razz:
Za to w Katowicach w komisie stoi Puma z '00 za... uwaga... 19,900! :shock: Byłoby OK gdyby nie to że do malowania nadaje się tylny zderzak + drzwi kierowcy! Kpina.
 
 
BatThumb 
I'm BatThumb...


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 2000
Kolor Pumy: Amparo Blue
Dołączył: 24 Sty 2007
Posty: 310
Skąd: Radom
Wysłany: 02-07-2007, 08:08   

mc, gratulacje :smile: . Miłego użytkowania i do zobaczenia...gdzieś na drodze :smile:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo