Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
po prostu Puma
Autor Wiadomość
Yaroo$
[Usunięty]

Wysłany: 06-08-2007, 02:48   

poniżej Puma zmodyfikowana w taki sposób w jaki zrobiłbym to ja będąc jej właścicielem :wink: :
 
 
Boogie 
adm


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 2370
Skąd: Poznań
Wysłany: 06-08-2007, 14:15   

Ale ona ma tylko felgi inne albo na oczy mi padło.
_________________
Admin jest jak pogoda - trzeba zaakceptować, bo nic nie możesz zrobić, aby go zmienić
 
 
 
Snaco 
&Sadzik C4 VTS


Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 3064
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 06-08-2007, 14:26   

no i moze wlasnie o to chodzi ?!?
 
 
 
robertpuma1910 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1997
Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 1088
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Wysłany: 06-08-2007, 14:27   

Haha ja też dziś 5 minut się wpatrywałem żeby coś znaleźć i stwierdziłem, że chyba mi padło :shock:
_________________
Srebrna strzała ----> Puma Stycznia 2008 i Października 2008
 
 
 
Yaroo$
[Usunięty]

Wysłany: 06-08-2007, 15:45   

Tak jak Snaco napisał "własnie o to chodzi" :mrgreen:
... ładna(i lekka przede wszystkim!) felga, lekka gleba, czarny lakier i czarny boczny kierunek i jeśli chodzi o styling to dla mnie wystarczy :wink: (kierownica po złej stronie nie wchodzi w zakres przeróbek których chciałbym dokonać :lol: niestety tylko taką fotę znalazłem)
Puma to jedno z takich aut którym większe ingerencje stylistyczne, mogą bardziej zaszkodzić niż pomóc.
Od strony mechanicznej chętnie "przytuliłbym" większość akcesoriów(dolot FRP, wałki, chip, ukł. zapłon., kompletny wydech, hamulce z coswortha, itd.) ze strony PUMASPEED , ale patrząc na ceny to niestety czysta abstrakcja.
 
 
Pusia 

Silnik Pumy: 1.6
Rok prod. Pumy: 2000
Kolor Pumy: India Yellow
Dołączyła: 12 Gru 2004
Posty: 4105
Skąd: Warszawa
Wysłany: 06-08-2007, 15:59   

Yaroo$ napisał/a:
felga, lekka gleba, czarny lakier i czarny boczny kierunek

jeszcze obniżone progi by jej się przydały
_________________

 
 
 
bartolomeo 
night rider


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2050
Skąd: Rybnik
Wysłany: 06-08-2007, 18:01   

Yaroo$ napisał/a:
Puma to jedno z takich aut którym większe ingerencje stylistyczne, mogą bardziej zaszkodzić niż pomóc

dokładnie
_________________
Mój zwierzak :D --> http://klubpumy.pl/viewto...der=asc&start=0
 
 
 
Yaroo$
[Usunięty]

Wysłany: 07-08-2007, 02:08   

Pusia napisał/a:
jeszcze obniżone progi by jej się przydały
Takie jak u Ciebie?! Nie powiem, nawet fajnie się prezentują :cool: , ale po własnych doświadczeniach mam już dość wszelkiego plastiku na samochodzie :wink:

Jak wpadnie jakiś Mod do wątku to poprostu nas pozamiata i myślę że po krzyku :wink:
 
 
Opoya 
Szarak ST225


Dołączyła: 14 Wrz 2004
Posty: 4581
Skąd: Warszawa
Wysłany: 07-08-2007, 02:49   

OK, mod (a nawet admin ;)) wpadł zobaczyć co w temacie słychać i nie pozamiata, jeśli już będziecie grzeczni :P
A poważnie - Yaroo$, chyba musisz zobaczyć moją Pumkę. Rzeczywiście ciężko jest dobrać coś, co podkreśli linię Pumy i jej nie zepsuje. Nieskromnie dodam, że chyba mi się to udało. :twisted: Wiele osób nie obeznanych w temacie, widząc moją Pumkę uważa, że tak wygląda auto fabrycznie :mrgreen:
_________________

Opoya ma wysublimowany gust (by foo)
Opoya [...] może wszystko (by Snaco)
Opoya [...] jesteś Boska (by Waluś)
Opoya, Jestes super dziewczyna (by Mr.Maya)
Jak zwykle Matula Opoyka nie przezyje jak sie nie przyczepi :-) Uwielbiam Cie :-) (by bleade)
Opoya, [...] gratki dla ciebie kochaniutka (by rafalski69)
Opoya opoko ty nasza (by Beata)
 
 
 
Yaroo$
[Usunięty]

Wysłany: 07-08-2007, 04:10   

Opoya napisał/a:
OK, mod (a nawet admin ;)) wpadł zobaczyć co w temacie słychać i nie pozamiata, jeśli już będziecie grzeczni :P
Obiecuję że będziemy <przebiegle_skrzyzowal_palce_za_plecami> :razz: :wink:

Opoya napisał/a:
A poważnie - Yaroo$, chyba musisz zobaczyć moją Pumkę.
Bardzo chętnie :smile: Jakbyś tylko jeszcze mogła poratować jakimś linkiem do fotek, bo chyba jestem ślepy(a pora też nie sprzyja), ale nie widzę nigdzie Twojego opisu w dziale Nasze - wasze Pumy :566:

A zdjęcia które znalazłem w temacie z Warszawskich spotów są troche małe i słabo widać... z tego co mi się wydaje to polakierowałaś "belkę" w przednim zderzaku, dołożyłaś progi i przerobiłaś tylny zderzak(właśnie fotki tyłu mi najbardziej brakuje, te co są niewiele pokazują) oraz wydech, lakierem pryśnięte są też bębny(coś mi tu nie gra, w 1.7 są bębny z tyłu?!) a do tego założone(jedne z moich "ulubionych" felg :mrgreen: ) OZ Superturismo 16(?)", a że jak wiadomo felgi to 70% wyglądu samochodu, więc mogę potwierdzić to co sama nieskromnie :wink: napisałaś, że ta stylizacja jest udana i ładnie komponuje się z fabrycznym wyglądem Pumy :cool:
Moja sugestia odnośnie dalszych zmian to -30mm w dół, auto będzie wyglądało sporo lepiej a i powinno się lepiej prowadzić(chociaż na naszych dziurawych polskich drogach wcale nie jest to takie oczywiste).


Opoya napisał/a:
Wiele osób nie obeznanych w temacie, widząc moją Pumkę uważa, że tak wygląda auto fabrycznie :mrgreen:
I moim zdaniem o to właśnie chodzi w dobrym stylingu, aby modyfikując auto zachować "fabryczną jakość", czyli żeby osoba nie znająca danego modelu auta mogła uwierzyć że takie właśnie wyjechało z fabryki :smile:
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 07-08-2007, 11:54   

dlatego ja nie bede zakladal spoilerow tylko sobie chyba ja obniżę...
 
 
Opoya 
Szarak ST225


Dołączyła: 14 Wrz 2004
Posty: 4581
Skąd: Warszawa
Wysłany: 07-08-2007, 12:17   

Yaroo$, to prawda - Puma ma bębny z tyłu, bez względu na rodzaj silnika. Nowsze roczniki mają większe tarcze z przodu i większe bębny. Ale nadal bębny.
A co do mojej Pumki. To w sumie wszystko zauważyłeś :mrgreen: Są jeszcze drobiazgi trudne do zauważenia na fotkach. Listwy na progach, białe boczne kierunki, ksenony i podobne temperaturą barwową do ksenonów długie. Światła pozycyjne/stop diodowe, ale to jeszcze będzie modyfikowane. Felgi to rzeczywiście OZ Superturismo 16". Co do obniżenia, to nie będę tego robić. Warszawskie drogi są jakie są... i tak prostowałam już felgi :cry: Co do prowadzenia auta - już fabryczna Puma jest pod tym względem wspaniała. Jednak zamiast obniżać poprawiłam mojej Pumie własności trakcyjne zakładając felgi ze znacznie mniejszym offsetem, dzięki czemu zwiększył się rozstaw kół, zmieniłam też amortyzatory na dwukomorowe, gazowe o sportowej charakterystyce.

Fotki mojej Pumki to temat dość ciężki. :oops: Postaram się wreszcie coś zamieścić. Tym bardziej, że mam ciekawy materiał fotograficzny na temat ostatniej zmiany, czyli audio. Ale to już nie w tym temacie.
_________________

Opoya ma wysublimowany gust (by foo)
Opoya [...] może wszystko (by Snaco)
Opoya [...] jesteś Boska (by Waluś)
Opoya, Jestes super dziewczyna (by Mr.Maya)
Jak zwykle Matula Opoyka nie przezyje jak sie nie przyczepi :-) Uwielbiam Cie :-) (by bleade)
Opoya, [...] gratki dla ciebie kochaniutka (by rafalski69)
Opoya opoko ty nasza (by Beata)
 
 
 
bartolomeo 
night rider


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2050
Skąd: Rybnik
Wysłany: 07-08-2007, 16:44   

Hadzi napisał/a:
tylko sobie chyba ja obniżę...

no Hadzi, kto pierwszy :P
moim zdaniem warto dać do pumy progi bo wizualnie jeszcze bardziej obniżą autko, i jakiś delikatny spojler. Pusia chyba ma gdzieś spojler z Alfy nie wiem czy już go założyła :P ??Pusia??
_________________
Mój zwierzak :D --> http://klubpumy.pl/viewto...der=asc&start=0
 
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 07-08-2007, 16:46   

bartolomeo, Ty bedziesz pierwszy bo ja sie zastanawiam :)
 
 
Pusia 

Silnik Pumy: 1.6
Rok prod. Pumy: 2000
Kolor Pumy: India Yellow
Dołączyła: 12 Gru 2004
Posty: 4105
Skąd: Warszawa
Wysłany: 07-08-2007, 16:48   

Pusia zbiera pieniążki, a spoiler leży rozdłubany u mechaniora w Ząbkach.

Teraz mam wazniejszą rzecz na głowie - w niedzielę jadę... albo ... nie powiem, gdzie :-)
Po prostu wrzucę zdjęcia jak juz to coś będzie gotowe na pumce :-) (nie mówię o spoilerze :-) )
Zdjęcia dam w poniedziałek, jeśli bedzie ładna pogoda i wszystko wypali po mojej myśli. :twisted: :701:

[ Dodano: 07-08-2007, 17:48 ]
bartolomeo napisał/a:
Pusia chyba ma gdzieś
na razie mam go gdzieś, masz rację :-)
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo