Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wszystko co dobre szybko się kończy...
Autor Wiadomość
nomka 
&płomyczek


Dołączyła: 24 Mar 2007
Posty: 2751
Skąd: Warszawa
Wysłany: 20-09-2007, 20:24   

Cieszę się, że nic Ci się nie stało :043:

Mnie widok roztrzaskanych samochodów zawsze sprowadza do poziomu i zdejmuję nogę z gazu, ale niestety na krótko :evil:

A jeśli chodzi o pumkę to chyba bym się poryczała jakbym zobaczyła swoją w takim stanie :cry:
 
 
 
bartolomeo 
night rider


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2050
Skąd: Rybnik
Wysłany: 20-09-2007, 21:04   

nomka napisał/a:
zdejmuję nogę z gazu, ale niestety na krótko

ja tak samo, i mam takie jedno "marzenie" abym nigdy ja ani nikt z moich bliskich, lub pasażerów nie ucierpiał gdybym to ja spowodował wypadek. Więc pomyślmy czasem o swoich pasażerach, rodzicach, rodzeństwie czy dziewczynie.
To chyba najgorsze co może spotkać kierowce, wyrzuty i smutek do końca życia.
Więc Przyjaciele miejcie oczy szeroko otwarte i uważajcie na siebie !!
_________________
Mój zwierzak :D --> http://klubpumy.pl/viewto...der=asc&start=0
 
 
 
tomcio 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 1365
Skąd: RLE
Wysłany: 20-09-2007, 21:33   

Miałem już "okazje" patrzeć na rozwaloną swoją pume - coprawda uszkodzenie nadwozia małe, ale poszedł zderzak i lampa... Autko wyglądało tragicznie i nieźle przygnębiało człowieka swoim wyglądem :sad:
 
 
 
Agunia 
Gumiś To Fajny Miś


Kolor Pumy: Panther Black
Dołączyła: 18 Paź 2005
Posty: 2239
Skąd: HoLLyŁódź
Wysłany: 20-09-2007, 22:38   

a pamietacie jak moja Pumka wyglądała po zderzeniu z mini tirem??? zakręciła mi sie wtedy łezka... bo wyglądała masakrycznie według mnie

bartolomeo napisał/a:
nomka napisał/a:
zdejmuję nogę z gazu, ale niestety na krótko

ja tak samo, i mam takie jedno "marzenie" abym nigdy ja ani nikt z moich bliskich, lub pasażerów nie ucierpiał gdybym to ja spowodował wypadek. Więc pomyślmy czasem o swoich pasażerach, rodzicach, rodzeństwie czy dziewczynie.
To chyba najgorsze co może spotkać kierowce, wyrzuty i smutek do końca życia.
Więc Przyjaciele miejcie oczy szeroko otwarte i uważajcie na siebie !!


Wiem o czym mówicie... trzeba pamiętać też że jak sie sami zabijemy to komuś przykrość zrobimy... Ja wczoraj troszke przeholowałam z wyprzedzaniem jadąc Lupo... chciałam sobie chyba odraagować czy coś po wizycie u je*niętej pani od Info. Wyprzedzanie skończyło się na krzyku Martyny, mojej kupie w majtach i hamwaniu z piskiem będąc na równi z wyprzedzanym autem... zdąrzyłam sie schować... ale dawno mi sie tak nie oberwało... :( Troszke inaczej do tego wszystiego teraz podchodze... Niestety pewnie tak jak wy na krótko, bo jestem idiota za kołkiem i prawda jest taka że mam kupe szczescia że jeszcze nigdy mi sie nic nie stało ale jak to kumpela wczoraj powiedziała " Czy Ty musisz w kogoś albo w coś pier***, aby zmądrzeć. ?? " Warto pewne decyzje dwa razy przemyśleć prowadząc... :(
_________________
Rajdy samochodowe są jak seks - nie trzeba być w tym dobrym by Ci to sprawiało przyjemność. ]
 
 
 
Waluś 
Alfa...?! Yesss.... :-)


Dołączył: 22 Lut 2006
Posty: 1438
Skąd: HollyŁódź
Wysłany: 21-09-2007, 07:30   

Agunia napisał/a:
Niestety pewnie tak jak wy na krótko, bo jestem idiota za kołkiem i prawda jest taka że mam kupe szczescia że jeszcze nigdy mi sie nic nie stało ale jak to kumpela wczoraj powiedziała " Czy Ty musisz w kogoś albo w coś pier***, aby zmądrzeć. ?? "

Święte słowa Agunia... Powinnaś myśleć nad nimi codziennie zanim wsiądziesz do auta... :cool:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo