Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Opel calibra vel "klozet"
Autor Wiadomość
bartolomeo 
night rider


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2050
Skąd: Rybnik
Wysłany: 01-11-2007, 11:36   

Darpomorza23 napisał/a:
Mi się zawsze podobała calibra i chciałem ją mieć

mnie się podobała gdy miałem te 16 czy 17 lat. Wtedy patrzyłem na nią wooow sportowy wuzek :D Ale rok temu szukając samochodu dla siebie wogóle calibry nie brałem pod uwage. Czas robi swoje i calibra może siąść razem w ławce z tym golfem z którym pojechali w poboczu.
Puma jeszcze przez dobrych pare lat będzie uznawana za samochód który budzi podziw bo jej stylistyka mówi sama za siebie :)
nie pisze tego po to aby dowalić koledze z calibry, poprostu takie jest moje zdanie i calibra mi się nie podoba.
_________________
Mój zwierzak :D --> http://klubpumy.pl/viewto...der=asc&start=0
 
 
 
Yaroo$
[Usunięty]

Wysłany: 01-11-2007, 15:47   

Darpomorza23 napisał/a:
Bryła całkiem całkiem lecz osiągi to trochę gorsze.Moja pumka obrabia CALIBRY.
Trochę dziwne to co piszesz o słabych osiągach jeżdżąc 1.4, które ma prawie 2s więcej do 100 i o 25km/h prędkości maksymalnej mniej od najsłabszej Calibry. W to że "obrabiasz" jakieś Cali nie wątpię, bo po drogach jeździ mnóstwo zajechanych egzemplarzy, ale pisząc o aucie dla siebie pewnie takiego zajechanego byś nie kupił, tylko zadbane i sam byś o nie dbał a wtedy argument o osiągach wygląda trochę dziwnie bo byłyby lepsze od tych które obecnie posiadasz.


bartolomeo napisał/a:
Puma jeszcze przez dobrych pare lat będzie uznawana za samochód który budzi podziw bo jej stylistyka mówi sama za siebie

Z tym mówieniem samo za siebie to niestety nie do końca. Przebywając na forum o homogenicznych poglądach można nabrać takiego przekonania(podobnie pewnie mogą myśleć osoby czytające wyłącznie forum Calibry, że wszyscy na około te auta podziwiają) ale prawda, zwłaszcza w polsce, bywa inna, niestety taka już nasza narodowa cecha że "zgnojenie" sąsiada poprawia większości humor, wiec jak chwilkę poszukasz to i ludzi z "kompleksem Pumy" szybko znajdziesz. Przeglądając różne fora często spotyałem się z opinią że to auto dla "głupich tlenionych blondi", "pedałów", "niemęskie" itp. itd.
Jak sądze takie opinie mają tyle samo z prawdą wspólnego co te wygłaszane o Calibrze, ale nie zmienia to faktu że jednak w społeczeństwie funkcjonują, kwestia tylko w tym, aby byc mądrzejszym i samemu ich nie powielać.

Cytat:
poprostu takie jest moje zdanie i calibra mi się nie podoba.
Szanuję je, chociaż się z nim nie zgadzam, bo mi podoba się bardzo hehe :mrgreen:
 
 
tomcio 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 1365
Skąd: RLE
Wysłany: 01-11-2007, 16:22   

Heh... widze ze wywołałem niezłe zamieszanie, a to mialobyć tylko coś smiesznego do poczytania. Co do opini o pumach zgadzam sie - raz nawet pewien "pan w dresie" z bmw 318 powiedział mi że to babskie auto. Może i tak - mi sie podoba i koniec. Do calibry nic nie mam (neutralne zdanie, ani mi sie nie podoba ani nie powiem ze brzydka) ale ich wlascicielom jeżdzących przynajmniej w moich okolicach to mam wiele do zarzucenia (tak samo jak i tym w bmw) :/
 
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 01-11-2007, 17:30   

tomcio, niektorzy nie rozumieja ze ludzie maja rozne gusta! Jedni marza o calibrze a inni (tak jak ja marzylem) o pumie, zas inna osoba powie ze bmw jest najladniejsze auto :)
ja wiem, ze puma jest takim kobiecym autem. Tak samo sie mowi np o tigrze, ale jakos widze ze baaaardzo duzo lepkow jezdzi tigrami (no tych na ulicach nie brakuje) i co?... az tyle "pedałów" w PL jest? :shock: :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo