Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gaydek
13-11-2007, 19:31
pomysly, propozycje
Autor Wiadomość
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 13-11-2007, 19:08   pomysly, propozycje

Tutaj moze bysmy przedstawiali nasze pomysły dotyczace funkcjonowania forum? Moze ktos ma pomysł jak ulepszyc forum, a moze kogos cos denerwuje?

Bede pierwszy :P
Denerwuje mnie, ze gdy pisze cos do działu np "nasze-wasze pumy" do swojego ostatniego posta to to sie łaczy w jeden, a wtedy nikt nie widzi, ze cos zostało dodane. Hmm rozumiecie? Gaydek wie o co kaman :mrgreen:
 
 
Gaydek 
admin


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 6402
Skąd: Brodnica
Wysłany: 13-11-2007, 19:41   

Wie i dlatego od niedzieli w dziale "Nasze-Wasze Pumy" posty nie są łączone, ale mam jedną uwagę, zapisaną zresztą w regulaminie.

8. Jeśli zdarzy się sytuacja, że zapomniałeś dodać coś do swojej wypowiedzi - zamiast tworzyć nowy post skorzystaj z funkcji "Edycja".

Oczywiście nie dotyczy to sytuacji, gdy dopisujemy coś po kilku dniach, tygodniach, miesiącach. Ale pisać dwa posty minuta po minucie to IMO przesada.
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 13-11-2007, 19:42   

Gaydek napisał/a:

Oczywiście nie dotyczy to sytuacji, gdy dopisujemy coś po kilku dniach, tygodniach, miesiącach. Ale pisać dwa posty minuta po minucie to IMO przesada.

Tak, tak! Masz racje!
 
 
Opoya 
Szarak ST225


Dołączyła: 14 Wrz 2004
Posty: 4581
Skąd: Warszawa
Wysłany: 14-11-2007, 00:09   

Większość niestety nie potrafi korzystać z opcji "edytuj", dlatego została włączona opcja "scalaj posty".
_________________

Opoya ma wysublimowany gust (by foo)
Opoya [...] może wszystko (by Snaco)
Opoya [...] jesteś Boska (by Waluś)
Opoya, Jestes super dziewczyna (by Mr.Maya)
Jak zwykle Matula Opoyka nie przezyje jak sie nie przyczepi :-) Uwielbiam Cie :-) (by bleade)
Opoya, [...] gratki dla ciebie kochaniutka (by rafalski69)
Opoya opoko ty nasza (by Beata)
 
 
 
robertpuma1910 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1997
Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 1088
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Wysłany: 14-11-2007, 18:39   

Może to nie dotyczy funkcjonowania Forum ale brakuje mi działu sportowego :razz: Pewnie większość z nas interesuje się żywo sportem :wink:
_________________
Srebrna strzała ----> Puma Stycznia 2008 i Października 2008
 
 
 
Snaco 
&Sadzik C4 VTS


Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 3064
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 15-11-2007, 14:09   

nie wiem czy taki dzial jest potrzebny. Jak widac po Kubicy wystarczy zalozyc temat i napewna znajda sie chetni do rozmowy. "...Na kazdym zebraniu jest taka sytuacja ze ktoś musi zacząć pierwszy..." robertpuma1910, zaczynaj :-)
 
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 08-12-2007, 16:47   

Zastanawiam sie po co jest uruchomiony licznik wysłanych postów? Jak dla mnie mógł by nie istnieć. Co Wy na to?
Czy mozna byłoby całkowicie wyłączyć "scalanie postów"? Pytam, bo przed chwila byłem w temacie Forda - Akcja Zima 2007 (czy jakos tak) i dodałem info ktore zostało dołączone do poprzedniego mojego ostatniego posta i nie było by wyświetlane w nowych nieczytanych postach. Sposób na obejscie tego podsunął mi darpomorza - kopiuje sie stary post, usuwa sie go z forum i na nowo wkleja i dopisuje sie to co sie chciało powiedzieć tylko, z e to moze dziwnie wtedy wyglądac.
 
 
Darpomorza23
[Usunięty]

Wysłany: 08-12-2007, 16:59   

Hadzi napisał/a:
ze to moze dziwnie wtedy wyglądac.

Może ale działa :)
 
 
Gaydek 
admin


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 6402
Skąd: Brodnica
Wysłany: 08-12-2007, 17:48   

Kiedyś posty nie były łączone i był bałagan, bo ktoś pisał posty co minuta, dwie. Ale o tym już było w wypowiedzi Opoyi. Od dawna scalanie postów jest wyłączone w dziale "Projekty". Jakiś czas temu wyłączyliśmy scalanie postów w dziale "Nasze-wasze Pumy" (była o tym mowa na początku tego tematu). Niewykluczone, że za jakiś czas ta zmiana obejmie całe forum.

A co do niezliczania postów. Posty nie są zliczane w tylko dwóch działach (Kosz i Forum Administracyjne). Ilość postów jest wyznacznikiem dobrego lub złego gadulstwa. IMO nie powinniśmy tego ukrywać.
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 08-12-2007, 17:51   

Co do tych postów to myślałem o innych, bo mi to nie przeszkadza, ale juz słyszałem takie głosy np "miałem 905 postów a mi tu raptem zrobili 880" - pewnie przez usuniecie spamu :D
 
 
Darpomorza23
[Usunięty]

Wysłany: 11-12-2007, 18:08   

Ja np.miałem postów 749 a za kilka dnia koło 723. :???: .Ale nic się nie dzieje.
 
 
robertpuma1910 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1997
Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 1088
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Wysłany: 11-12-2007, 18:42   

Darpomorza23, widzę, że prowadzisz dokładną statystykę licznika postów. Powiem Ci, że w moim mniemamniu to powinieneś mieć tak z połowę mniej ich bo są poprostu tylko po to "żebyś zaliczył sztukę" - przykład powyżej i przed chwilą w dziale Nicki i Avatary. W ogóle prowadzisz chyba bezapelacyjnie w średniej postów na dzień - ale o wartości merytorycznej już pisał nie będę...
_________________
Srebrna strzała ----> Puma Stycznia 2008 i Października 2008
 
 
 
Darpomorza23
[Usunięty]

Wysłany: 11-12-2007, 18:48   

robertpuma1910 mylisz się . Pracuję i nie mam czasu siedzieć na forum. Kiedyś zaobserwowałem że znikają mi posty.Ok zamykam się i będę obserwował a czasami coś napisze!!!!!!!!!!!!!.......Pozdrawiam.
 
 
tomcio 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 1365
Skąd: RLE
Wysłany: 11-12-2007, 19:11   

robertpuma1910, a co za różnica czy prowadzi czy nie :?: Co do wypowiedzi w nickach i avatarach to mi sie podobały... Pozatym to forum nie jest do wytykania kto co, gdzie, ile i jak pisze, ale do pisania - byleby było w miare do rzeczy. A jeśli juz faktycznie ta zawartość merytoryczna jest aż tak niska to zazwyczaj admini usuwają te posty. To też takie moje skromne zdanie...
_________________
Naprawa laptopów, płyt głównych, urządzeń sieciowych, sprzętu estradowego i studyjnego, telewizorów i monitorów LCD... Poza tym reszta elektroniki po uzgodnieniu :)
Pumy już nie ma :(
 
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 11-12-2007, 19:42   

No popatrz i znow bedzie na mnie! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Własnie o to mi chodziło. Kiedys grupa polnocna centomanii miala swoje forum, gdzie poprostu te liczniki przy avatarach zostaly zlikwidowane i zrobi sie spokoj!
Darpomorza nie ma co sie nerwami tu kierowac.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo