Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
pomocy!!! znacie to autko?
Autor Wiadomość
Murka i Murek 
pozytywnie zakręceni


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1999
Kolor Pumy: Electric Green
Dołączyła: 08 Lut 2008
Posty: 523
Skąd: Ruda Śląska / Kraków
Wysłany: 02-03-2008, 15:45   

Danae napisał/a:
Lepiej wg mnie kupić dobrze utrzymane i dbane 216 po wymianach zawiechy, innych elementów które się zużyją, niż 150 które w rzeczywistości ma 360...

Otóż to :!: Myślę, że jednak będziemy szukać dalej. Dlaczego :?: Ponieważ ewidentnie o Pumkę nie dbano po prostu. Ja nie oczekuję od zwykłego użytkownika takiego zaangażowania jak obserwuje się u Klubowiczów :!: Jesteście zapaleńcami i chwała wam za to :mrgreen: Ale serce się kraje na widok samochodu, który przy minimalnie większych chęciach wyglądałby i sprawowałby się dużo lepiej :sad: Dziwnie się rozmawia z kimś, kto patrzy na ciebie jak na debila, kiedy wspominasz o nabiciu klimy itd. Niestety autko o którym mowa było ewidentnie kupione z perspektywy nowego, czyli "kupujemy i jedziemy". Odniosłam wrażenie, że wymiana paska rozrządu była dla właścicieli dużym szokiem i zaskoczeniem. Z oburzeniem wspominali, że musieli coś takiego zrobić :mad: W moją wypowiedź wkradł się błąd - w ogłoszeniu podano, że licznik wskazuje 160 (wiadomo jednak, że 1 nie da się stwierdzić ;) )

Po dzisiejszym dniu zastanawiam się nad jednym: czy nie lepiej dodać parę tysięcy i nie szukać co najmniej rocznika 1999, albo czekać, aż któremuś z szanownych Klubowiczów np. powiększy się rodzina i będzie chciał oddać swoje autko w dobre ręce. Tylko przecież nikt nie da gwarancji, że po 99 Puma się nie psuje tak szybko :wink: Chyba dla mnie priorytetem jest jednak stopień w jakim właściciel dbał o auto, jeśli tak jest to rocznik i przebieg mi nie straszny. Cz dobrze myślę :?:

Murka
 
 
 
Yamaha 
Back on the road :-)

Rok prod. Pumy: 1997
Dołączył: 08 Maj 2005
Posty: 240
Skąd: Łódź
Wysłany: 03-03-2008, 13:44   

Oczywiście że lepiej zainwestować w nowszą Pumę. Ta zielona wyglądała bardzo sympatycznie, sam bym się nią zainteresował, jakbym jednej już nie miał ;-)

P.S. Tak z mojego doświadczenia, które jest inne niż Hadziego - rdza to może być problem, zależy jak jest zaawansowana. Ja się swojej nie pozbyłem po malowaniu - trzeba by wstawić reperatury, a gotowych do Pumy nie ma...
 
 
 
Murka i Murek 
pozytywnie zakręceni


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1999
Kolor Pumy: Electric Green
Dołączyła: 08 Lut 2008
Posty: 523
Skąd: Ruda Śląska / Kraków
Wysłany: 03-03-2008, 14:10   

No właśnie naczytałam się na Forum o walce Klubowiczów z rdzą i od razu mnie to tak "uderzyło" w oczy :roll: Co do zielonej - fajna, szkoda tylko, że ze Śląska wszędzie jest daleko (nawet na Śląsk :razz: ) i zanim wybraliśmy się, ktoś ją zwędził :mad: Oby mu się dobrze nią jeździło. Pocieszał nas sprzedawca - też mówił, że 8 Pum przed zakupem tej swojej zielonej oglądał... Na razie nie zamierzamy rezygnować :!:
Murka
 
 
 
Bartek i Madzia 


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1999
Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 606
Skąd: Kraśnik/Warszawa
Wysłany: 03-03-2008, 15:11   

spokojnie nie ma co tak szybko rezygnować ale też jak każdy mówi nie ma co się napalać
ja szukałem swojej intensywnie ponad rok :lol:

a jakie wynalazki po drodze sie oglądało fiu fiu nawet 1,25 silnik, inna to nawet w automacie "jedyna w Polsce" :grin: itd. a kupiłem po drodze jak jechałem z wawy do kraśnika :grin:
_________________
Pozdrawiam

Bartek
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo