Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Gaydek
27-12-2007, 18:11
klopoty z silnikiem
Autor Wiadomość
D Z I Q S
[Usunięty]

  Wysłany: 13-02-2006, 23:23   klopoty z silnikiem

jadąc dziś przez miasto wymusil na mnie radiowóz pierszenstwo wiec niechcialem pozostać mu dłuzny ,próbowałem wyprzedzić..!na jedynce podkręciłem pod 7tys obroty i próbując wbić dwójke Pumka zgasła,tylko dało sie słyszec jakis stuk:/!po scholowaniu rozkręciłem z qmplem pokrywę od paska rozrządu i co sie okazalo..-pasek cały jedynie zębatka (jedna z 3ech-ta na dole co napędza ją wał) stoi w miejsu a wał sie obracaw niej!niewiedziałem co zrobic wiec-jazda do"machera" a ten pocieszył mnie ze mogą byc podobne skutki co po zerwaniu paska(pokiereszowane zawory i takie tam:( )!kosztów niebył wstanie oszacować !a wiec moje pytanie-opłaca sie to robić czy lepiej zaqpić nowy-używany silnik??a jesli silnik to od jakiego innego może podejść bez zadnych modyfikacji...i gdzie potakowy można sie zgłosic-wiadome koszta są tez b.ważne(słomczyn??,mam najbliżej tzn blizej niż do Poznania)!poradzcie coś..
 
 
wąski 
& Wąska


Rok prod. Pumy: 1999
Kolor Pumy: Panther Black
Dołączył: 16 Lis 2004
Posty: 286
Skąd: Luboń
Wysłany: 14-02-2006, 15:24   

Współczuję... Przeszedłem to już raz ale nie Pumą więc nie orientuje się w kosztach. Pasek pękł mi w A4 i wtedy o ile pamiętam naprawa zamknęła sie w 4 tysiącach.
W Poznaniu na giełdzie raczej nie dostaniesz silnika... Jednak poczekaj na wycene u mechanika. Ostatnio chyba na allegro ktoś miał do sprzedania silnik...
 
 
 
Jacek 


Dołączył: 06 Mar 2005
Posty: 272
Skąd: Biłgoraj
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 14-02-2006, 16:04   

Z tego co się orientuję to bez przerobienia nie wsadzisz innego silnika bo nie spasi Ci skrzynia nie wiem jak inne podzespoły ale na ten temat to najlepiej pogadaj z jakimś dobrym mechanikiem. Może zadzwoń do VTG :!: :wink:

Jak już będziesz wsadzał coś innego to polecam silnik z Foki ST :mrgreen:
_________________
www.nieruchomosciwysocki.pl
 
 
 
Kurzki 

Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 632
Skąd: Poznań
Wysłany: 15-02-2006, 07:20   

profesjonalnej informacji udzila Tobie tylko warsztaty z zakresu Vtg , Thomson , Geko , itp
 
 
gość
Gość
Wysłany: 15-02-2006, 21:47   

Witam, jeśli potrzeba to mogę wspomóc w potrzebie. Mam pumkę po tylnym dzwonie, robić już jej nie będę, ale silniczek jest IDEAL!!! Kasiorka naprawde symboliczna, dogadamy się. Jeśli potrzebujesz to mogę dorzucić różne gratiski (nakładki na progi, tłumik remusa dedykowany, przedni zderzak i inne rzeczy). Kontakt 012/636-40-91.
 
 
D Z I Q S
[Usunięty]

Wysłany: 20-02-2006, 17:03   

silniczek juz tyka..!uszkodzone było 14 zaworów(pogięte)<--wymieniłem +od razu kompletny rozrząd aby sie w przyszłosci to samo niestało...

temat można zamknąć!dzięki
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo