Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Moja Pumka cierpi!!!!!!!!!
Autor Wiadomość
Jaruszka 


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 171
Skąd: Warszawa
  Wysłany: 10-03-2006, 01:31   Moja Pumka cierpi!!!!!!!!!

Stało się, :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
wieczorkiem spokojnie sobie wracałem z kina do domku i gdy przejechałem już sławne Rondo Babka i byłem prawie w domku, to nagle jakaś pani w Citroenie Xsara postanowiła wyjechac z Arkadii nie patrząc na to, że ja jadę prawym pasem. Efekt - walnęla mi w drzwi pasażera kiereszując przy okazji przedni i tylni błotnik. Z kolei ja po ataku Xsary odrzucony w kierunku środkowego pasa zahaczyłem taksiarza, który jechał obok mnie.
Co prawda Pumka jest na chodzie, ale skutki są opłakane - pokiereszowane zostały oba blotniki i drzwi od strony pasażera oraz tylni błotnik i porysowany tylny zderzak od strony kierowcy. Dodatkowo pojawił się jakiś problem z centralnym zamkiem. Na szczęście jak napisałem autko jest na chodzie, ale zobaczymy jak sprawnie pójdzie likwidacja szkody. Na całe chyba szczęście pani jest ubezpieczona w PZU.
_________________

 
 
foo 
W pyteczke


Dołączył: 14 Wrz 2004
Posty: 764
Skąd: Manila
Wysłany: 10-03-2006, 07:58   

buuu... kondolencje!
mam nadzieję, że przynajmniej pani z cytryny jest według policji w 100% winna obu wypadków
_________________
powered by peżot_kombi_diesel_automat (C) Gaydek
Heinz up, baby Heinz up!
 
 
 
Ania 
mój śliczny kotek


Rok prod. Pumy: 1999
Dołączyła: 23 Wrz 2005
Posty: 105
Skąd: Zabrze / Tarnów
Wysłany: 10-03-2006, 16:10   

Ojej, bardzo mi przykro Jaruszka :cry:
No cóż, po ulicach wiele takich sierot jeździ i czasem nie da sie uniknać tak przykrego zdarzenia :? Szczerze współczuje - Tobie i pumce
_________________
Drapiezna i słodka - jak Biały Tygrys i Czarna Kotka
 
 
 
Thor 
Thor


Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 64
Skąd: Rybnik
Wysłany: 10-03-2006, 17:20   

Dobrze ze tobie sie nic nie stalo :) a co do pumki to mam nadzieje ze mi sie nic takigo nie zdarzy ;/ i nie zycze takiego nikomu
_________________
"Kazdy jest kowalem wlasnego losu i szczescia"
 
 
 
Jaruszka 


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 171
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-03-2006, 22:22   

Cytat:
mam nadzieję, że przynajmniej pani z cytryny jest według policji w 100% winna obu wypadków


Tutaj na szczęście Policja nie miała wątpliowści. Choć cytrynowa pani od początku usilnie ich przekonywała, że nie było mnie tam, gdzie byłem i wszystko to moja wina. Musiała być bardzo uparta w tych swoich teoriach, bo jak Policja wzięła ją na pogadankę do radiowozu to trzymała chyba z pół godziny, no ale po tym czasie pani wyszła już całkowicie odmieniona. :mrgreen:

A tak na marginesie to wczoraj, w pewnym momencie obok naszych samochodów, stojących na prawym pasie po całym zdarzeniu, przejechała Tigra z naklejką TigraTeam. Może to ktoś z Tigrowców odwiedzających nasze forum?
_________________

 
 
Agunia 
Gumiś To Fajny Miś


Kolor Pumy: Panther Black
Dołączyła: 18 Paź 2005
Posty: 2239
Skąd: HoLLyŁódź
Wysłany: 13-03-2006, 00:26   

Ja myślę że ta ślepa baba oślepła przez faceta :mrgreen:
jest na to wiele teorii:
- telefon od męża, że nie może znaleźć swojej ulubionej koszuli i ma szybko wracać do domu
- Albo kobicina zakochana... i w obłokach żyje, bo facet oczy zamydlił

Ale nie tak na poważnie jak chciała się wymigac od winy... TO TO ZłA KOBIETA BYłA
skąś znam te historie...zwalanie winy na niewinnego ... i trafienie ukochanej Pumki.
Na szczęście ja to już prawie mam za sobą ( od jutra zaczynam naprawiać Pumke rozgladać się, wkońcu wiem ile dostane odszkodowania, wiec zaczynam działać)

P.S. oczywiście łącze się w cierpieniu...
_________________
Rajdy samochodowe są jak seks - nie trzeba być w tym dobrym by Ci to sprawiało przyjemność. ]
Ostatnio zmieniony przez Gaydek 02-12-2007, 18:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Jaruszka 


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 171
Skąd: Warszawa
Wysłany: 13-03-2006, 02:01   

To ja jestem na znacznie wcześniejszym etapie. Wczoraj dopiero dałem radę zgłosić szkodę w PZU, a na oględziny rzeczoznawcy mogłem umówic się dopiero na najbliższą sobotę. Wysokość przyznanego odszkodowania mniej mnie interesuję, bo ze względu, że Pumka jest zdecydowanie do roboty interesuje mnie tylko bezgotówkowe rozliczenie warsztatu z PZU. Z kolei PZU współpracuje w Warszawie tylko z jednym warsztatem autoryzowanym przez Forda, więc tu też nie mam specjalnego problemu z wyborem. Na pewno nie chcę gotówki od ubezpieczyciela bo wiem z doświadczenia, że w takich wypadkach ubezpieczyciele zaczynają kręcić i wypłacają znacznie mniej kaski i mogłoby jej zabraknąć na naprawę we własnym zakresie. Dlatego to jest dobre rozwiązanie tylko wtedy, gdy zdarzenie było na tyle delikatne, że nie wymagałoby naprawy, a to zdecydowanie nie jest ten przypadek.
_________________

 
 
Agunia 
Gumiś To Fajny Miś


Kolor Pumy: Panther Black
Dołączyła: 18 Paź 2005
Posty: 2239
Skąd: HoLLyŁódź
Wysłany: 13-03-2006, 02:13   

Właśnie też się zastanawiam czy by nie skorzystać z takiego bezgotówkowego, wtedy można wydać jakieś 10 000 zł, a mi proponują 5 500 zł. Z tego co sie zaraz po wypadku dowiadywałam no to części od mieszka by mnie kosztowały już 5 000 zł, ale również wtedy się orientowałam jak to jest z używanymi, no i miałam propozycje, że za 3 000 zł koleś wszystko mi załatwia (miał cześci i dobry zaufany warsztat , lakierowanie itp). Dlatego też jutro odrazu dzwonie do niego czy oferta aktualna, wtedy jeszcze by został zarobek na wypadku 2 500 zł :) . A jak nie to robie na warsztacie i ściągam kaski dla pumki ile tylko sie da :]

P.S. a tu jak popsuto mi autko :/
http://www.klubpumy.pl/vi...der=asc&start=0

P.S.2. co sie nie śpi :)
_________________
Rajdy samochodowe są jak seks - nie trzeba być w tym dobrym by Ci to sprawiało przyjemność. ]
 
 
 
Jaruszka 


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 171
Skąd: Warszawa
Wysłany: 13-03-2006, 02:30   

Dla mnie to jest normalna pora aktywności. Rzadko śpię o takich godzinach, nawet biorąc pod uwagę, że o 6:30 zadzwoni mi budzik :twisted:
_________________

 
 
Agunia 
Gumiś To Fajny Miś


Kolor Pumy: Panther Black
Dołączyła: 18 Paź 2005
Posty: 2239
Skąd: HoLLyŁódź
Wysłany: 13-03-2006, 02:33   

haha to pewnie dlatego, że utożasamiasz się ze swoją pumką...cierpisz, noce nie przespane :) POWODZENIA W NAPRAWIE BO SIĘ ZAMĘCZYSZ :D
_________________
Rajdy samochodowe są jak seks - nie trzeba być w tym dobrym by Ci to sprawiało przyjemność. ]
 
 
 
Jaruszka 


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 171
Skąd: Warszawa
Wysłany: 13-03-2006, 02:42   

Nie pomyślałem o tym w ten sposób, ale podoba mi sie taka interpretacja :P
_________________

 
 
Paweł 
---------------

Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączył: 06 Wrz 2005
Posty: 745
Skąd: HollyŁódź
Wysłany: 13-03-2006, 10:00   

Jeszcze kondolencje odemnie.
Dolaczam sie do was w bolu bo w tym tygodniu bede robil wkoncu swoja przytulona leciutko prrzez tira. Pozdrawiam i zycze cierpliwosci.
 
 
 
Thor 
Thor


Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 64
Skąd: Rybnik
Wysłany: 15-03-2006, 21:24   

Nom ja tez życzę powodzenia w naprawie :)) sam wiem ile to kosztuje ten lakiernik co malował mi pumke to zwątpił chyba jak malował zderzak przedni 2 razy w odstępie 1-2 miesięcy a dodam ze to była głupota bo 1 malowanie było po poprzednim właścicielu a to 2 to jak jełop cofał na skrzyżowaniu;/


Pozdrawiam 4 all :))
_________________
"Kazdy jest kowalem wlasnego losu i szczescia"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo