Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gaydek
09-04-2007, 10:16
Powrót "starego" forum
Autor Wiadomość
Gaydek 
admin


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 6402
Skąd: Brodnica
Wysłany: 18-01-2007, 19:38   Powrót "starego" forum

Z przyjemnością informujemy, że "stare dobre forum" (oparte o skrypt phpBB by przemo) rusza ponownie. Przerwa w jego funkcjonowaniu spowodowana została problemami z serwerem, na którym dotychczas znajdowało się nasze forum. W konsekwencji Danae (administrator forum) była zmuszona do rezygnacji ze wspomnianego skryptu i przejścia na jego skromniejszą wersję. Od tego momentu nasza wszystkowiedząca Opoya zaczęłą prace nad reanimacją tego za czym wszyscy tęsknili.

Aktualnie forum (skrypt phpBB by przemo) znajduje się na innym serwerze (który "załatwiła" Opoya), na którym jednak długo miejsca nie zagrzeje. Potrzebny jest nam nowy serwer. Na tę chwilę wyłączone zostały niektóre funkcje zwykle dostępne na forum (np. avatary). Nie ma również mapy. Wszystko to spowodowane jest obecnością naszego forum na cudzym serwerze (o czym już pisałem), którego nie chcemy zbytnio obciążać. Będziemy "u siebie" - wrócą m. in. avatary. Prosimy o zrozumienie i cierpliwość.

A więc sytuacja wygląda następująco. Nowym administratorem forum jest naturalnie Opoya (której należą się ogromne brawa za to co widzicie - powrót forum w obecnej wersji to jej zasługa!). Wkrótce również pomyślimy o tym co zrobić, aby przejść "na swoje".

Mile widziane są wszystkie uwagi i sugestie!
 
 
Snaco 
&Sadzik C4 VTS


Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 3064
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 18-01-2007, 20:37   

BRAWOOOOOO . Opoya na prezydenta :-)
btw. swietna robota
 
 
 
bartolomeo 
night rider


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2050
Skąd: Rybnik
Wysłany: 18-01-2007, 20:56   

nie ma to jak stare dobre forum :D
 
 
 
Passenger 

Dołączył: 13 Wrz 2004
Posty: 1476
Skąd: PL
Wysłany: 18-01-2007, 20:59   

Opoya jest po prostu WIELKA! :!: Brawa również dla Gaydka :!:
_________________
Spec.: http://www.camaro5.com/fo...o=view&id=15247
 
 
 
Opoya 
Szarak ST225


Dołączyła: 14 Wrz 2004
Posty: 4581
Skąd: Warszawa
Wysłany: 18-01-2007, 21:00   

Dodam, że niestety straciliśmy posty pisane od czasu przejścia na zwykłe php. :sad:
Na szczęscie nie rozpisywaliśmy się zbyt wiele ;)
_________________

Opoya ma wysublimowany gust (by foo)
Opoya [...] może wszystko (by Snaco)
Opoya [...] jesteś Boska (by Waluś)
Opoya, Jestes super dziewczyna (by Mr.Maya)
Jak zwykle Matula Opoyka nie przezyje jak sie nie przyczepi :-) Uwielbiam Cie :-) (by bleade)
Opoya, [...] gratki dla ciebie kochaniutka (by rafalski69)
Opoya opoko ty nasza (by Beata)
 
 
 
Stani777 


Rok prod. Pumy: 1997
Dołączył: 16 Lis 2006
Posty: 87
Skąd: Katowice
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 18-01-2007, 21:18   

Brawo dla Opoyi za forum
 
 
ewa40 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1997
Dołączyła: 28 Paź 2006
Posty: 1003
Skąd: Poznań
Wysłany: 18-01-2007, 21:38   

Nareszcie zrobiło sie weselej:)Brawo Opoya:)
 
 
 
konri87 
& Magda


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 2000
Dołączył: 28 Kwi 2006
Posty: 519
Skąd: Łódź
Wysłany: 18-01-2007, 22:10   

Gratulacje Opoya!!!

Moim zdaniem już wcześniej zasłużyłaś sobie na tytuł Admina :)

Dzięki Gaydkowi i jego historii KFP mamy pewną i pełną wiedzę na temat chronologii adminów www.klubpumy.pl
1. Magda
2. Danae i Anioł
3. Opoya

Magdy nie znałem osobiście (za późno kupiłem pume) ale zapewne jak Danae i Anioł zasługuje na podziękowania skoro ruszyła całe to przedsięwzięcie z kopyta.
Teraz jeśli dobrze rozumiem, przyszedł czas pożegnania drugich administratorów, którzy też wcześniej odwalili kawał dobrej roboty. Widać, że tak było pisane, bo ostatnio chyba zbyt wiele czasu na KFP nie mieli :(
Może mi ktoś wyjaśnić czy jakąś funkcję będą pełnić (moda?) czy pozostaną poprostu klubowiczami? :)
Za to Opoya była wszędzie (i pozostali moderatorzy również) aktywnych klubowiczy też nie brakowało i nie brakuje na szczęście :)

Moim zdaniem super wiadomość :)

pozdro for all
 
 
 
Opoya 
Szarak ST225


Dołączyła: 14 Wrz 2004
Posty: 4581
Skąd: Warszawa
Wysłany: 18-01-2007, 23:46   

To że forum ruszyło w takiej, nawet okrojonej formie to nie tylko moja zasługa.
Remi, mój przyjaciel i współadministrator na innym forum, udostępnił miejsce na serwerze, TAM u którego korzystałam z netu, siedząc i marudząc, jeśli coś nie szło po mojej myśli. Gaydek mimo wielu zajęć znalazł czas na pierwszą próbę przywrócenia forum - u Snaco, który bez wahania udostępnił nam kompa. Anioł i Danae: dzięki nim mamy bazę forum, a Danae zrobiła przekierowanie, byśmy mogli korzystać z tego co w tej chwili widzimy.
No i jeszcze mnóstwo ludzi podtrzymujących mnie na duchu lub pomagających w taki czy inny sposób. Dzięki wszystkim!
Przepraszam, jeśli to co wyżej zbyt patetycznie to zabrzmiało :roll:

A teraz do rzeczy. :) Mam prośbę do wszystkich forumowiczów o nieumieszczanie zdjęć, plików i innych załączników na forum. To samo dotyczy avatarów (wspominał już o tym Gaydek). To oczywiście prośba tymczasowa, dopóki nie wykupimy swojego serwera, nie chcemy generować zbyt dużego ruchu na obecnym serwerze, gdzie przecież jesteśmy gościnnie. Oczywiście nie dotyczy to obrazków z linkiem zewnętrznym, czyli umieszczonych na innym serwerze (przykład - podpis Ewy40).

Aha, w celu poprawnego działania forum, proponuję usunąc cookies z wyszukiwarki.
_________________

Opoya ma wysublimowany gust (by foo)
Opoya [...] może wszystko (by Snaco)
Opoya [...] jesteś Boska (by Waluś)
Opoya, Jestes super dziewczyna (by Mr.Maya)
Jak zwykle Matula Opoyka nie przezyje jak sie nie przyczepi :-) Uwielbiam Cie :-) (by bleade)
Opoya, [...] gratki dla ciebie kochaniutka (by rafalski69)
Opoya opoko ty nasza (by Beata)
 
 
 
Haro
[Usunięty]

Wysłany: 19-01-2007, 01:41   

Nie wiem czy to jest stare czy nowe forum, chce jednak napisac, ze forum nareszcie dziala jak powinno! Wczytuje sie rewelacyjnie! Byc moze to nie jest stosowny topic i sie wyglupie, ale swietna robota, ktokolwiek za tym stoi :mrgreen:
 
 
Boogie 
adm


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 2370
Skąd: Poznań
Wysłany: 19-01-2007, 02:39   

Znów jest pięknie, dziękuję wszytskim, którzy się do tego przyczynili! :mrgreen:
_________________
Admin jest jak pogoda - trzeba zaakceptować, bo nic nie możesz zrobić, aby go zmienić
 
 
 
Agunia 
Gumiś To Fajny Miś


Kolor Pumy: Panther Black
Dołączyła: 18 Paź 2005
Posty: 2239
Skąd: HoLLyŁódź
Wysłany: 19-01-2007, 17:22   

HiP HiP HuRa !!!
_________________
Rajdy samochodowe są jak seks - nie trzeba być w tym dobrym by Ci to sprawiało przyjemność. ]
 
 
 
Waluś 
Alfa...?! Yesss.... :-)


Dołączył: 22 Lut 2006
Posty: 1438
Skąd: HollyŁódź
Wysłany: 19-01-2007, 17:36   

Mnie jakoś to "nowe-stare" forum nie przypadło do gustu... :(
Czekam zatem na szybkie postawienie serwera - obyśmy nie mieli już takich problemów... ;)
 
 
 
Opoya 
Szarak ST225


Dołączyła: 14 Wrz 2004
Posty: 4581
Skąd: Warszawa
Wysłany: 19-01-2007, 18:13   

Waluś, miałeś "przerwę w życiorysie" (fajnie, że już jesteś spowrotem!) i nie widziałeś jak wyglądało forum między 10, a 18 stycznia...
_________________

Opoya ma wysublimowany gust (by foo)
Opoya [...] może wszystko (by Snaco)
Opoya [...] jesteś Boska (by Waluś)
Opoya, Jestes super dziewczyna (by Mr.Maya)
Jak zwykle Matula Opoyka nie przezyje jak sie nie przyczepi :-) Uwielbiam Cie :-) (by bleade)
Opoya, [...] gratki dla ciebie kochaniutka (by rafalski69)
Opoya opoko ty nasza (by Beata)
 
 
 
Mr.Maya 
Kamikaze Driver


Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 2256
Skąd: Gliwice
Wysłany: 24-01-2007, 20:21   

A może by tam jakiś moderator właczył opcje edycji postów w dziale nasze pumy. Bo jest limit czasowy a dziwnie wprowadzac zmiany w opisie w nowych postach. W pierwszym poscie opis zawsze będzie to bardziej czytelne.
_________________
160KM & 375NM by DURASOFT
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo