Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gaydek
25-12-2006, 21:59
srebrna naklejka
Autor Wiadomość
Adam 
& Natalia


Dołączył: 07 Gru 2004
Posty: 124
Skąd: Mansfield
Wysłany: 27-12-2004, 18:01   srebrna naklejka

Jak mozna zerwac z przedniej szyby naklejke(z numerami) bo mam z tym problem,na szybie mam co innego i na blachach tez,hehe,pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Gaydek 28-12-2007, 11:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Boogie 
adm


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 2370
Skąd: Poznań
Wysłany: 27-12-2004, 18:21   

zerwij ile dasz pazurami a reszte zmywaczem do paznokci (tylko nie pielegnuj sie - kup z acetonem ;) )
 
 
 
Danae 


Dołączyła: 10 Wrz 2004
Posty: 513
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 27-12-2004, 19:00   

Podsusz suszarką do włosów tylko uważaj z temperaturą, żeby czegoś nie stopić, ale jak podsuszysz to sama zejdzie elegancko i nie będzie żadnych śladów - sposób sprawdzony i działa w 100%
 
 
 
Monika
[Usunięty]

Wysłany: 27-12-2004, 22:54   

A prospos naklejek ...
Moja klubowa, ktora byla na tylnej szybce po prostu sie odkleila. Po ostatnim deszczyku literka "K" z wyrazu KLUB, znalazla sie gdzies na srodku szybki. Reszta literek tez byla porozrzucana po szybce. Czyzbym gdzies popelnila blad w "montazu" naklejeczki, czy po prostu nie wytrzymala cisnienia szczecinskiej ulewy???? Hmmm ... Poczekam do wiosny, jak ustana deszcze i zaopatrze sie w nowa, klubowa naklejke.
 
 
Łukasz Matuszewski
Gość
Wysłany: 28-12-2004, 07:52   

ad. naklejka rejestracji na szybie przedniej od środka... lepiej ściągnąć acetonem bo podgrzewanie szyby strumieniem ciepłego powietrza może się żle skończyć! na dworze jest zimno i taka nagła zmiana temperatury może spowodować pęknięcie..chyba że ogrzewamy powoli ... ale fachowcy zakazują puszczać na maxa ogrzewanie z rana na przednią szybę..
pozdr
 
 
Passenger 

Dołączył: 13 Wrz 2004
Posty: 1476
Skąd: PL
Wysłany: 28-12-2004, 10:39   

Monika napisał/a:
A prospos naklejek ...
Moja klubowa, ktora byla na tylnej szybce po prostu sie odkleila. Po ostatnim deszczyku literka "K" z wyrazu KLUB, znalazla sie gdzies na srodku szybki. Reszta literek tez byla porozrzucana po szybce. Czyzbym gdzies popelnila blad w "montazu" naklejeczki, czy po prostu nie wytrzymala cisnienia szczecinskiej ulewy???? Hmmm ... Poczekam do wiosny, jak ustana deszcze i zaopatrze sie w nowa, klubowa naklejke.


Po naklejeniu naklejki warto ją mocno podociskać, żeby dobrze się trzymala... moja trzyma się mimo deszczowej pogody i ciśnieniowych myjek...
_________________
Spec.: http://www.camaro5.com/fo...o=view&id=15247
 
 
 
Boogie 
adm


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 2370
Skąd: Poznań
Wysłany: 28-12-2004, 13:13   

No a przed naklejeniem dobrze odtluscic szybe. Moje naklejki maja juz pol roku i trzymaja sie bez zarzutu.
 
 
 
Monika
[Usunięty]

Wysłany: 28-12-2004, 20:32   

Hmmm ... skoro Wam wszystkim naklejeczka trzyma sie idealnie, to w takim razie ja jednak popelnilam jakis niewytlumaczalny blad w "montazu" :)
w zwiazku z tym mialabym ogromna prosbe ... czy Ktos moglby mi podac namiary do Pana Romana w sprawie nabycia nowej klubowej naklejki? :))
Z gory dziekuje :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo