Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Gaydek
08-01-2008, 20:30
Problemów kilka w poszukiwaniu Pumilka :)
Autor Wiadomość
Shakira
[Usunięty]

Wysłany: 27-06-2007, 14:27   

i jak :?:
 
 
derclown 


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 63
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 27-06-2007, 14:37   

Autko wygląda dobrze.Środek zadbany gałke można dokupić.Napewno zderzak tylni jest do malowania bo ktoś wczesniej go malował ale farba sie łuszczy, troche przygnity tłumik końcowy.To takie rzeczy które zauważyłem.
_________________

 
 
 
Opoya 
Szarak ST225


Dołączyła: 14 Wrz 2004
Posty: 4581
Skąd: Warszawa
Wysłany: 27-06-2007, 16:02   

Hmmm.... to wygląda ciekawie. A jak pod spodem? Oglądałeś tylko czy miałeś okazję się przejechać?
_________________

Opoya ma wysublimowany gust (by foo)
Opoya [...] może wszystko (by Snaco)
Opoya [...] jesteś Boska (by Waluś)
Opoya, Jestes super dziewczyna (by Mr.Maya)
Jak zwykle Matula Opoyka nie przezyje jak sie nie przyczepi :-) Uwielbiam Cie :-) (by bleade)
Opoya, [...] gratki dla ciebie kochaniutka (by rafalski69)
Opoya opoko ty nasza (by Beata)
 
 
 
twari
[Usunięty]

Wysłany: 27-06-2007, 16:46   

Można zakończyć te dywagacje. Pumka znalazła nowego właściciela i niestety nie jestem nim ja! :evil: W jutrzejszych planach miałem wyjazd do B-B by ją obejrzeć a tu dziś okazuje się że już nie mam po co...
Żałuję bo najwyraźniej była to bardzo dobra oferta. Trudno. Przyjdzie mi poczekać i szukać dalej...
 
 
Snaco 
&Sadzik C4 VTS


Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 3064
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 27-06-2007, 17:04   

tak juz niestety jest. Trzeba od razu dzialac, nie pisac maili tylko dzwonic i sie umawiac.
 
 
 
derclown 


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 63
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 27-06-2007, 19:12   

twari szkoda że nie dałeś znać wcześniej tobym dokładniej obejrzał to autko. A jak znajdziesz kolejne z kolic Bielska-Białej to daj mi znać to podjade obejrzeć i zdam Ci relacje.
_________________

 
 
 
twari
[Usunięty]

Wysłany: 27-06-2007, 22:26   

derclown napisał/a:
twari szkoda że nie dałeś znać wcześniej tobym dokładniej obejrzał to autko. A jak znajdziesz kolejne z kolic Bielska-Białej to daj mi znać to podjade obejrzeć i zdam Ci relacje.

Dzięki! :) Dałem znać od razu jak się o tej ofercie dowiedziałem! Facet autko wystawił na sprzedaż przedwczoraj a dziś już je sprzedał... Pech!
Ale z drugiej strony nie narzekam bo gdybym teraz kupił to 1,5 miesiąca stałaby Pumka na strzeżonym gdyż za kilka dni wyjeżdżam i wracam w połowie sierpnia.
Tyle tylko że teraz bardzo prawdopodobną staje się wizja wyjazdu po Pumę do Niemiec...
 
 
Opoya 
Szarak ST225


Dołączyła: 14 Wrz 2004
Posty: 4581
Skąd: Warszawa
Wysłany: 27-06-2007, 23:04   

twari, nie martw się - trafisz jeszcze na swoją Pumkę :cool:
_________________

Opoya ma wysublimowany gust (by foo)
Opoya [...] może wszystko (by Snaco)
Opoya [...] jesteś Boska (by Waluś)
Opoya, Jestes super dziewczyna (by Mr.Maya)
Jak zwykle Matula Opoyka nie przezyje jak sie nie przyczepi :-) Uwielbiam Cie :-) (by bleade)
Opoya, [...] gratki dla ciebie kochaniutka (by rafalski69)
Opoya opoko ty nasza (by Beata)
 
 
 
twari
[Usunięty]

Wysłany: 27-06-2007, 23:14   

Dzięki za wsparcie, Opoya! Najlepszy w pocieszaniu był mój ojciec który w momencie gdy dowiedział się że ktoś mi Pumę sprzed nosa zwinął powiedział: "Nie martw się - napewno po przekręceniu kluczyka w stacyjce zderzaki by w niej poodpadały.." :smile:
Ale szczerze mówiąc żałuję... ale dość użalania! Twardym trzeba być a nie miętkim! :lol:
Poszukiwania do 15 sierpnia zostają zawieszone bo nie sądzę bym w tydzień jeszcze coś interesującego znalazł...
 
 
domin 

Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 93
Skąd: Chełm/Lublin
Wysłany: 27-06-2007, 23:25   

Nie przejmuj sie, tez przez to przeszedlem, pojechalem po pumke do Bialegostoku (ok 250 km), napalony bylem na nia jak male dziecko. Dopiero na miejscu okazalo sie ze juz sprzedana. Lepiej nie mowic jakie bylo moje .... zdziwienie.... Powodzonka w szukaniu

A tak nawiasem mowiac to ja tez chyba komus spod nosa zwinalem, a tak przynajmniej mowil wlasciciel. Mam tylko nadzieje ze ta pani (podobno) z Bielska Bialej nie przejechala sie taki kawal drogi na darmo..
 
 
 
Snaco 
&Sadzik C4 VTS


Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 3064
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 28-06-2007, 00:46   

domin, ja swoja tez z Białegostoku sciągnąłem :-) i tez komuś z pod nosa :-) . MAm nadzieje ze nie umówiłeś się ze sprzedawca wczesniej......Ja gdybym sie umówił a potem bym miał wracać z niczym to bym go naliczył na koszty przejazdu.
 
 
 
Opoya 
Szarak ST225


Dołączyła: 14 Wrz 2004
Posty: 4581
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28-06-2007, 01:45   

twari, w takim razie czekamy na kolejną akcję po 15 sierpnia... Jeśli Pumka będzie z okolic Warszawy, możesz liczyć na moją pomoc.
_________________

Opoya ma wysublimowany gust (by foo)
Opoya [...] może wszystko (by Snaco)
Opoya [...] jesteś Boska (by Waluś)
Opoya, Jestes super dziewczyna (by Mr.Maya)
Jak zwykle Matula Opoyka nie przezyje jak sie nie przyczepi :-) Uwielbiam Cie :-) (by bleade)
Opoya, [...] gratki dla ciebie kochaniutka (by rafalski69)
Opoya opoko ty nasza (by Beata)
 
 
 
twari
[Usunięty]

Wysłany: 28-06-2007, 16:53   

Dziękuje wam wszystkim za dotychczasową pomoc i za deklarację pomocy! Jesteście niesamowici! Rozmawiałem ostatnio z moim chrzestnym, który jest właścicielem hurtowni motoryzacyjnej. Wyraził ogromne zdziwienie moją szeroką wiedzą na temat Pum, spraw na które warto zwrócić uwagę przy zakupie, opłat ubezpieczeniowych, współwłaścicielstwa itp.! Zdziwił się jeszcze bardziej gdy powiedziałem mu że wszystko to wiem z forum internetowego! :smile:
A propos - gdybyście chcieli sprawdzić jakąś cenę danej części do Pumki (czy też innego auta) to pisać! Wiem że ceny ma mocno konkurencyjne!
PS. To chyba jedyne forum gdzie "nowy" człowiek traktowany jest z szacunkiem i na równych prawach. Jestem pełen podziwu!
 
 
domin 

Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 93
Skąd: Chełm/Lublin
Wysłany: 28-06-2007, 23:57   

Snaco, sprawa wygladala tak ze, ogloszenie znalazlem w nocy, nie wypadalo wiec juz dzwonic i sie dopytywac co i jak. wiele nie myslac pojechalem z samego rana, bo i taka okazja sie trafila. Prawie na miejscu bylem ok 9 rano, wtedy zadzwonilem do goscia, mowi ze nieaktualne, dzwonie do domu zeby sprawdzili ogloszenie (na allegro), aukcja zakonczona, tak wiec bylo po temacie. Nawet gdybym sie umowil i jak mowisz, zazadal bym zwrotu kasy to nie sadze zeby cos z tego wyszlo nawet w normalnymn przypadku - moj byl nie do konca normalny bo pojazd ktorym sie wybralem pali 25-30/100 ale ze to bylo przy okazji to oprocz zmarnowanego dnia nic nie stracilem.
 
 
 
twari
[Usunięty]

Wysłany: 21-08-2007, 15:47   

Odświeżam temat gdyż wróciłem z "wakacji" czyli 5-tygodniowej pracy i poszukiwania ponownie rozpoczynam. Jeśli ktoś będzie miał na uwadze jakąś Pumcię - bardzo proszę o info!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo