Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gaydek
09-08-2007, 12:41
ford puma 1.7 benzyna
Autor Wiadomość
u_b_e_k 
Pumofil

Rok prod. Pumy: 1997
Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 66
Skąd: Olsztyn / Słupsk
Wysłany: 12-07-2007, 12:51   

Tak czytam i czytam - brakuje mi tutaj konkretów. Frompoland mogłbyś wrzucić na forum te papiery, które masz na tuning Pumy. Z chęcią obejrzelibyśmy je wszyscy. Sądzę, że wtedy wątpliwości zostałyby rozwiane. Jeżeli to co mówisz jest prawdą, a Pumka jest w dobrym stanie, to byłaby to całkiem niezła okazja. Pozdrawiam.
 
 
 
adrianus 


Dołączył: 16 Kwi 2007
Posty: 678
Skąd: Kraków
Wysłany: 12-07-2007, 14:22   

jesli to wszystko prawa faktycznie to ja chyba nie mialbym sie nad czym zastanawiac
a powiedzcie mi prosze widzial ja ktos z wawy na zywca

ja czekam na fotki - jak dojda i bedzie cacy to chyba civica zajade na predkosci a pojade
_________________

Ostatnio zmieniony przez Opoya 23-01-2008, 17:56, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
Opoya 
Szarak ST225


Dołączyła: 14 Wrz 2004
Posty: 4581
Skąd: Warszawa
Wysłany: 12-07-2007, 18:15   

Niestety musisz prawidłowo skopiować linki - te z 16.24 nie działają, bo są skrócone.
_________________

Opoya ma wysublimowany gust (by foo)
Opoya [...] może wszystko (by Snaco)
Opoya [...] jesteś Boska (by Waluś)
Opoya, Jestes super dziewczyna (by Mr.Maya)
Jak zwykle Matula Opoyka nie przezyje jak sie nie przyczepi :-) Uwielbiam Cie :-) (by bleade)
Opoya, [...] gratki dla ciebie kochaniutka (by rafalski69)
Opoya opoko ty nasza (by Beata)
 
 
 
Mr.Maya 
Kamikaze Driver


Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 2256
Skąd: Gliwice
Wysłany: 12-07-2007, 18:17   

Wydaje mi sie ze zaslepka na poduszcze na kierownicy ma inny kolor i dlaczego ma przyklejany znaczek forda?? powypadkowa??
_________________
160KM & 375NM by DURASOFT
 
 
 
Gaydek 
admin


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 6402
Skąd: Brodnica
Wysłany: 12-07-2007, 18:56   

Zaślepka poduszki jest z Pumy po "liftingu".
 
 
frompoland
[Usunięty]

Wysłany: 12-07-2007, 19:16   

Cytat:
Wydaje mi sie ze zaslepka na poduszcze na kierownicy ma inny kolor i dlaczego ma przyklejany znaczek forda?? powypadkowa??


gościu znasz się jak świnia na gwiazdach... to jest po lifcie... bo pomimo że buda 97 rok to dużo części jest nowych itp...
 
 
Mr.Maya 
Kamikaze Driver


Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 2256
Skąd: Gliwice
Wysłany: 12-07-2007, 19:20   

To jest przekret i tyle. Licznik powina miec inny jesli jest po lifcie. I co moze powiesz ze ktos o tak dla jaj sobie wymienil zaslepke.
_________________
160KM & 375NM by DURASOFT
 
 
 
Gaydek 
admin


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 6402
Skąd: Brodnica
Wysłany: 12-07-2007, 19:50   

Dla zainteresowanych:

http://forum.fordclubpols...pic.php?t=21942
http://forum.fordclubpols...pic.php?t=21773
 
 
Mr.Maya 
Kamikaze Driver


Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 2256
Skąd: Gliwice
Wysłany: 12-07-2007, 20:12   

Tak drugi link lepszy tam nawet kolega twierdzi ze ma 130KM a tu ze 180KM niezle sie te koniki rozmnazaja :)
 
 
 
Opoya 
Szarak ST225


Dołączyła: 14 Wrz 2004
Posty: 4581
Skąd: Warszawa
Wysłany: 12-07-2007, 20:15   

frompoland, bez osobistych wycieczek proszę! Jeśli napiszesz kolejny post w takim tonie jak ostatnio, post będzie usunięty, a Ty dostaniesz ostrzeżenie!

Lifting Pumy był w 99 roku fabrycznie robiony przez Forda! Obejmował m.in. zegary: po lifcie są elektroniczne, przed analogowe. Wymiana niektórych elementów to nie lift, tylko samoróbka.
_________________

Opoya ma wysublimowany gust (by foo)
Opoya [...] może wszystko (by Snaco)
Opoya [...] jesteś Boska (by Waluś)
Opoya, Jestes super dziewczyna (by Mr.Maya)
Jak zwykle Matula Opoyka nie przezyje jak sie nie przyczepi :-) Uwielbiam Cie :-) (by bleade)
Opoya, [...] gratki dla ciebie kochaniutka (by rafalski69)
Opoya opoko ty nasza (by Beata)
 
 
 
frompoland
[Usunięty]

Wysłany: 12-07-2007, 21:17   

ehhhh nie będę się licytował... stare posty z FCP były pisane bez oględzin dokumentów z firmy tuningowej... co do ostrzeżeń to jak wszędzie kumoterstwo... za napisanie jak świnia na gwiazdach i już ostrzeżenie? okej... tylko mogę znaleźć wiele więcej gorszych zdań nie zakończonych ostrzeżeniem... widocznie ktoś musi podnieść libido...
btw mogę dostać jeszcze ze 2 ostrzeżenia bo im mniejszy samochód tym bardziej trzeba się dowartościować.... całe szczęście że tak jest tylko w polsce... :)
big up

btw2 proszę admina o usunięcie mojego konta... nie mam ochoty przebywać w tym towarzystwie dzięki
 
 
Snaco 
&Sadzik C4 VTS


Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 3064
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 12-07-2007, 22:30   

hmmm a liczylem ze zobacze jakies papiery wykresy itd itp. nie powiem troche mnie ta puma zainteresowala..... no coż szkoda.........swoja droga kto jak kto ale Maya ma duza wiedze w temacie pumy....zreszta kto by czego nie pisal.....i o co sie nie pytal....powinien dostac konkretna odpowiedz na poziomie.... bo o to chodzi w Tym forum. No ale jak ktos kiedys z nowych stwierdzil ze na innych forach leca bluzgi i wszyscy sie przekrzykuja jeden przez drugiego.......a u Nas jest klimat i dlatego wybiera pume......to ja stwierdzam ze mam ochote przebywac w tym towarzystwie...... szacunek Mr.Maya, ze nie wybuchnales.....bo mimo ze jestem razczej spokojny...to chyba bym pojechal.....
zreszta nie wiem po co to pisze bo i tak wszyscy wiedza o co chodzi i maja te same spostrzezenia co ja :-)
 
 
 
Opoya 
Szarak ST225


Dołączyła: 14 Wrz 2004
Posty: 4581
Skąd: Warszawa
Wysłany: 13-07-2007, 00:17   

Nie ma sensu dalej prowadzić tego tematu, bo jak widać frompoland "wykazał" się w negatywnym tego słowa znaczeniu. A szkoda. Niedawno na forum Cougara gość napisał, że sprzedaje właśnie Cougara, ale miał w ogłoszeniu dużo błędów. I co? Poprawił je i podziękował za uwagi. Klasa człowieka wychodzi w jego zachowaniu.

A teraz proszę na temat, bo to topic o kupnie Pumy przez Adiranusa. Życzę Ci byś trafił na sollidnego sprzedawcę.
_________________

Opoya ma wysublimowany gust (by foo)
Opoya [...] może wszystko (by Snaco)
Opoya [...] jesteś Boska (by Waluś)
Opoya, Jestes super dziewczyna (by Mr.Maya)
Jak zwykle Matula Opoyka nie przezyje jak sie nie przyczepi :-) Uwielbiam Cie :-) (by bleade)
Opoya, [...] gratki dla ciebie kochaniutka (by rafalski69)
Opoya opoko ty nasza (by Beata)
 
 
 
adrianus 


Dołączył: 16 Kwi 2007
Posty: 678
Skąd: Kraków
Wysłany: 13-07-2007, 09:56   

Opoya, dziekówa - ale się nerwowo zrobiło:-( ale nic szukam dalej - furka fajna ale troszkę coś mi nie pasi z tymi zmianami liftem itp - może furka składana sprzed i po lifcie i dlatego taki rezultat - nie wiem - ale wiem jedno dziwnie widzą mi się zaślepki w co drugiej pumie ( piszę o zaślepkach poduchy) jakby innej barwy - może różnica materiałów - a co do pum to jadę w tygodniu obejrzeć tę: http://allegro.pl/item204...uper_stan_.html

maska do zrobienia ale sprzedający wydaje mi się uczciwy - prawdą jest że dołożę do niej 2t na rejestrację + 2 na fele OZ SUPERTURISMO WRC - naprawdę świetne, ale mam furkę mam nadzieje że zadbaną - przekonam się jak pojadę oglądnąć i bez przejść - to wiem na razie z ust właściciela - opowiedzcie się co wy na to jak na nią zerknę to jakieś fotki wpakuje większe - bo jak by nie patrzeć w końcu z was grono fachowców :-)

[ Dodano: 13-07-2007, 10:07 ]
a co wy na fele OZ SUPERTURISMO WRC
http://opony.webwweb.pl/x...-oz__LL_10.html
a widzę ze gaydek ma 7,5*16 - powiedzcie mi proszę czy 7,5 to jest szerokość czy jak??

[ Dodano: 13-07-2007, 10:11 ]
juz wiem - więc nieważne:-)

[ Dodano: 13-07-2007, 10:26 ]
a czy pakował ktoś do pumki 17" - i jak wrażenia - czy nie strach przekraczać 40km/h??
a jak z szerokością opon - tak na razie dobieram na sucho nie wiem jakie tam są prześwity w standardzie a jak po utwardzeniu??

możecie mnie oświecić??
_________________

 
 
 
Mr.Maya 
Kamikaze Driver


Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 2256
Skąd: Gliwice
Wysłany: 13-07-2007, 12:38   

Jesli pytasz o 17`` to napisz do thomas19 bo ma takowe na aucie. Ale wiem ze nie nazekal na jazde.
_________________
160KM & 375NM by DURASOFT
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo