Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamienić :)?
Autor Wiadomość
JBJ
[Usunięty]

Wysłany: 19-07-2007, 18:47   Zamienić :)?

Witam wszystkich :mrgreen:
Choć Pumkę posiadam zaledwie od paru miesięcy - jestem kuszony jej zamianą... Nie wiem co o tym sądzić - raczej się nie zgodzę, gdyż jak to się mówi "zakochałem" się w Pumce, ale to nie przeszkadza w luźnej dyskusji na temat - czy się zamienić :) ?

A więc do rzeczy - znajomy sprowadził niedawno MG MGF 1,8 150PS - dla niekojarzących autka to coś takiego - http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C3051505 . Kusi mnie tym autkiem, gdyż trafiła mu się naprawdę niezła okazja u naszych zachodnich sąsiadów - autko ma raptem 51 tyś udokumentowanego przebiegu, 1 właścicielkę, full opcję, stan techniczny powiedziałbym lepiej niż idealny jak na 9 letnie autko - i miałbym go za Pumkę. Żal mu sprzedać ten samochodzik komuś obcemu. Co Wy byście zrobili w takiej sytuacji :) ? Ja jak pisałem raczej zostanę przy małym Fordziku - tylko pytam... Zapewne komuś może przeszkadzać fakt, iż ten MG jest tylko 2 miejscowy - akurat jak to dla mnie to nie przeszkoda. Silnik tez mocniejszy - ale co tam - nie mruczy za to jak nasz kotek - wiadomo - tylko kotki fajnie mruczą :D
 
 
Waluś 
Alfa...?! Yesss.... :-)


Dołączył: 22 Lut 2006
Posty: 1438
Skąd: HollyŁódź
Wysłany: 19-07-2007, 19:06   

Hmm... Ciężka sprawa... ;)
Nie wiadomo jak z częściami - do kocurów są ogólnodostępne a do MG - nie wiem... :(
Poza tym PUMA ma swój klimat (nie twierdzę, że MG go nie ma), ale można spróbować czegoś nowego... Zresztą - to Twoja decyzja i sam musisz ją podjąć... ;)
 
 
 
bartolomeo 
night rider


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2050
Skąd: Rybnik
Wysłany: 19-07-2007, 19:28   

tak na szybko lookłem foty i powiem że cabrio piękne :D reszte poczytam przy okazji, ale Pumy nie sprzedawaj :P
_________________
Mój zwierzak :D --> http://klubpumy.pl/viewto...der=asc&start=0
 
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 19-07-2007, 21:18   

sliczne ale dla 2 osob :/
 
 
JBJ
[Usunięty]

Wysłany: 19-07-2007, 22:21   

To akurat mi nie przeszkadza - w sumie jeżdżę albo sam, albo z narzeczoną no i nie mam jeszcze dzieciaków :) . Do zamiany namawia mnie gorliwie kuzyn, który kupił sobie w zeszłym roku Boxtera i od tego czasu stał się maniakiem cabrio, ale tak jak pisałem wyżej - raczej się nie zamienię - co kocur to kocur - nie po to się go tyle naszukałem, żeby po paru miesiącach zmienić - mrau :D

Do tego zauważyłem, że nasz kocurek ostatnio stał się coś bardziej popularny u mnie w mieście... Jak tylko była widoczna 1 pumka - bo moim zakupie już widziałem 4 inne - jedną czarną to widuję regulanie :)
 
 
bartolomeo 
night rider


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2050
Skąd: Rybnik
Wysłany: 19-07-2007, 23:06   

JBJ napisał/a:
jedną czarną to widuję regulanie

to nie ja, nie jeźdze po jastrzębiu :P
a tak wogóle to Ty masz na bokach nalepy PUMA??

a co do autka. Dla mnie było by wielkim problemem móc wziąść tylko dwie osoby, z reguły podróżuje sam lub z laską lub z kolegą.Ale zdarzają się okazje gdzie musze zabrać czworo ludzi, może nawet tylko troje, ale wtedy byłby to już problem. czasami ale zdarzają sie takie sytuacje. Natomiast autko jest przepiękne, biała skóra i ciemny lakier poprostu malina :D
Chcesz żeby ktos Ci doradził?? ja nie wiem co bym zrobił na twoim miejscu. Naprawde autko jest wyjątkowe, podobnie zresztą jak Puma :)
_________________
Mój zwierzak :D --> http://klubpumy.pl/viewto...der=asc&start=0
 
 
 
JBJ
[Usunięty]

Wysłany: 19-07-2007, 23:33   

Wiem, że to nie Ty jeździsz po moich okolicach - pumka jest na jastrzębskich blachach i do tego o numerze nieco wyższym od mojego :) (prawdopodobnie w podobnym czasie rejestrowaliśmy).
Nie, nie mam nic po bokach - jedynym wyróżniającym się "innym" elementem u mnie jest... A nie powiem - sam zgadnij :D .


Shot with N70-1

Aczkolwiek widziałem już Pumki z podobnym znaczkiem :)
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 20-07-2007, 22:10   

JBJ, a moze to: http://moto.allegro.pl/it...briolecik_.html


i to w dodatku od kogo :mrgreen:
 
 
JBJ
[Usunięty]

Wysłany: 20-07-2007, 22:37   

Dzięki ale jak pisałem na początku - to tylko dyskusja - i nie będe się zamieniał na nic w tym stylu - jakbym chciał sportowe cabrio to zamiast tej Toyoty mógłbym mieć "po znajomości" to -
Ma również malutki przebieg tylko nie będzie autografu :) - ale w sumie i tak słucham głownie JBJ, Def Leppard i Scorpionsów - więc jakoś bym to przeżył :D

A może by tak Pumka cabrio :D ?
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 20-07-2007, 22:40   

JBJ, spoko przeciez nie kaze Ci tego kupic tylko tak jakos sie natknelem na to ogloszenie i przypomnialem sobie ze ty cos pisales o malym cabrio
 
 
Pusia 

Silnik Pumy: 1.6
Rok prod. Pumy: 2000
Kolor Pumy: India Yellow
Dołączyła: 12 Gru 2004
Posty: 4105
Skąd: Warszawa
Wysłany: 21-07-2007, 14:14   

JBJ, ja bym nie zamieniła pumy na to coś. Może i fajne, ale puma jest fajniejsza.
Skóry w sumie b. ładne - jasne... :razz:

Ta panna to Twoja? Czy wynajęta? Bo jak znajomy dodaje gratis do samochodu to moze warto rozważyć jego propozycję ? :twisted: (taka mała diablica ... mmhm... :619: )
_________________

 
 
 
bartolomeo 
night rider


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2050
Skąd: Rybnik
Wysłany: 21-07-2007, 15:42   

ja nie wiem czy bym zamienił, Puma jest zarąbista, jedyna w swoim rodzaju, ale fajne małe cabrio też kręcą. Najlepiej mieć to i to :P
_________________
Mój zwierzak :D --> http://klubpumy.pl/viewto...der=asc&start=0
 
 
 
JBJ
[Usunięty]

Wysłany: 22-07-2007, 02:19   

Pusia napisał/a:
JBJ, ja bym nie zamieniła pumy na to coś. Może i fajne, ale puma jest fajniejsza.
Skóry w sumie b. ładne - jasne... :razz:

Ta panna to Twoja? Czy wynajęta? Bo jak znajomy dodaje gratis do samochodu to moze warto rozważyć jego propozycję ? :twisted: (taka mała diablica ... mmhm... :619: )


Ano zgadzam się z Tobą Pusiu - Puma jest fajniejsza i troszkę praktyczniejsza - zawsze to 2 miejsca więcej - choć rzadko ich używam. No może ciut przesadziłem z tym "fajniejsza" - ale w końcu swoje powinno się chwalić :)
Co do panny - to moja narzeczona - a co do diablicy - to.... :D

Powiedzmy, że niektóre starsze panie w beretach widząć ją z łańcuchem, pejczem czy kajdankami - podzielają Twoje zdanie :D - ale nie jest taka straszna - nawet mimo dość mizernego zainteresowania samochodami - polubiła Pumkę :D :D:D
 
 
Agunia 
Gumiś To Fajny Miś


Kolor Pumy: Panther Black
Dołączyła: 18 Paź 2005
Posty: 2239
Skąd: HoLLyŁódź
Wysłany: 23-07-2007, 03:18   

o tak czemu nie ma Pumki Cabrio.. ?
_________________
Rajdy samochodowe są jak seks - nie trzeba być w tym dobrym by Ci to sprawiało przyjemność. ]
 
 
 
bartolomeo 
night rider


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2050
Skąd: Rybnik
Wysłany: 23-07-2007, 13:37   

Wtedy moim zdaniem nie było by to takie piekne Coupe, pozatym musiała by być trochę cięższa, bo Cabrio maja wzmacniane podwozie żeby się nie złamało.
Agunia nie nażakaj bo jest dobrze :P
_________________
Mój zwierzak :D --> http://klubpumy.pl/viewto...der=asc&start=0
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo