Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Projektowanie i wykonywanie systemów nagłośnień
Autor Wiadomość
tomcio 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 1365
Skąd: RLE
Wysłany: 24-08-2007, 22:03   Projektowanie i wykonywanie systemów nagłośnień

Zajmuje sie m. in projektowaniem i wykonywaniem systemów nagłośnien :wink:
 
 
 
sliczna24 


Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 260
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 24-08-2007, 22:05   

a wykonujesz projekty naglośnień dla dyskotek?
_________________
Doti
-------------------------------------------------------
www.soczewki.shop.pl
www.sklep.vesvacuum.pl
 
 
 
tomcio 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 1365
Skąd: RLE
Wysłany: 24-08-2007, 22:08   

Tak... koscioły i dyskoteki to moja specjalność :razz: (kiedyś też nagłaśniałem różnego typu imprezy). A mieszkam jakies 10km od leżajska. Dokładnie narazie nie ma sensu tłumaczyć. W każdym bądź razie blisko browarów :wink: Od 7/8 wrzesnia bede w poznaniu przez tydzień u &Marta o ile wszystko pójdzie zgodnie z planem. Tam chyba będziesz miec bliżej ;)
 
 
 
sliczna24 


Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 260
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 24-08-2007, 22:14   

o nio to do poznania mi wygodniej:) powiedzmy ze juz wstepnie sie umowilismy hehe:) a juz sie nie zamujesz tymi imprezami?:)
_________________
Doti
-------------------------------------------------------
www.soczewki.shop.pl
www.sklep.vesvacuum.pl
 
 
 
tomcio 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 1365
Skąd: RLE
Wysłany: 24-08-2007, 22:18   

Zajmowałem sie przed wojskiem, bo działałem na umowe/zlecenie jako akustyk dla MDK Leżajsk. Kiedy byłem w wojsku znaleźli sobie drugiego goscia i juz nie jestem im potrzebny. Teraz wykonuje nagłośnienia od podstaw dla dyskotek i kosciołów, łącznie z oświetleniem (zwłaszcza na DMX512). Ale gdybym znalazł dobra robote akustyka... heh czemu nie :mrgreen: Obecnie oprócz tego pracuje w firmie komputerowej i zajmuje sie tam naprawą kas fiskalnych i budową sieci (VPN, praca terminalowa, serwery linux, routery cisco i podobne)
 
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 24-08-2007, 22:19   

tomcio napisał/a:
... koscioły i dyskoteki to moja specjalność...


do tanca i rozanca :mrgreen:
 
 
tomcio 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 1365
Skąd: RLE
Wysłany: 24-08-2007, 22:20   

Heh... a jak Ci powiem ze gram w kosciele to sie pewnie zdrowo zdziwisz :mrgreen: Nie wzialem na zlot instrumenta klawiszowego... wtedy bysmy se pospiewali :mrgreen:
 
 
 
sliczna24 


Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 260
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 24-08-2007, 22:21   

oki to chętnie sie spotkam i pogadamy na temat tych nagłośnień:), a to nie kościól tylko coś przypominające stodołe:)
_________________
Doti
-------------------------------------------------------
www.soczewki.shop.pl
www.sklep.vesvacuum.pl
 
 
 
tomcio 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 1365
Skąd: RLE
Wysłany: 24-08-2007, 22:22   

A nie ma sprawy.... A Ty wykonujesz też nagłośnieina :?: Czy zainteresowana jestes :?:

:arrow: A nie ma sprawy :razz: Choć moja pumka też dysponuje dosyć sporą mocą czesto denerwującą sąsiadów :twisted:
 
 
 
sliczna24 


Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 260
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 24-08-2007, 22:25   

nie my bladego pojecia o nagłosnieniu nie mamy:) dlatego specjalistow szukamy:)
_________________
Doti
-------------------------------------------------------
www.soczewki.shop.pl
www.sklep.vesvacuum.pl
 
 
 
tomcio 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 1365
Skąd: RLE
Wysłany: 24-08-2007, 22:29   

Wiesz... sądze ze dobrze byloby gdybyś najpierw posłuchała moich wytworów... Coprawda DJ i zespoły sa z tego zadowolone no ale są gusta i gusciki. Przedewszystkim moje nagłośnienia nie produkują niewiadomo ile basu. Lubie miekkie i wyraziste średnie / wysokie tony a bas ciepły. Ma to swoje specyficzne brzmienie... Dokładnie tak mam wystrojoną pume i sprzet grający w domu :wink: Aha - chce dodać ze nie słucham hip hopu rapu i diskopolo :P głównie przeważa muzyka gitarowa :cool:
 
 
 
alfatech 
Mustang 2005 V8


Dołączył: 14 Sty 2006
Posty: 101
Skąd: Koło
Wysłany: 26-08-2007, 12:25   

tomcio napisał/a:
a bas ciepły
chyba na lampach tego nie masz ? ;)
tomcio, a sprzętem studyjnym też się zajmujesz ?
_________________
Pozdrawiam
Tomek
 
 
 
tomcio 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 1365
Skąd: RLE
Wysłany: 26-08-2007, 13:01   

Nie na lampach nie mam... Tak szczerze powiedziawszy nie podoba mi sie dzwiek z lamp... Basik jest fajny, ale talerze z perkusji po przejsciu przez lampy totalnie mi sie nie podobają. Pozatym lampy są nieekonomiczne. A przy odrobinie dobrych chęci i umiejetnosci z tranzystorów też można wymusić śliczniutkie brzmienie :cool: Co do sprzętu studyjnego to zajmuje sie, z tym ze najnowoczesniejszy sprzęt na którym pracowałem to YAMAHA 03/02R. Jeśli bede tylko miał okazje to napewno dosiąde mocniejszych wynalazków...
 
 
 
alfatech 
Mustang 2005 V8


Dołączył: 14 Sty 2006
Posty: 101
Skąd: Koło
Wysłany: 26-08-2007, 14:06   

tomcio napisał/a:
Pozatym lampy są nieekonomiczne
z tym się zgodzę ,zwłaszcza w aucie ,wibracje są takie że lampy do wymiany co tydzień :mrgreen:
a masz może swoje studio ?

chyba walimy OT i zaraz Opaya nas opierniczy :oops: może osobny temat gdzieś w Hyde Park :wink:
_________________
Pozdrawiam
Tomek
 
 
 
tomcio 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 1365
Skąd: RLE
Wysłany: 26-08-2007, 14:14   

Może sie tylko zlituje i przeniesie posty :razz: Nie mam tutaj moda bo juz dawno bym to zrobił ;) . Studia niestety nie mam - nie stać mnie. Pracowałem na różnych sprzętach jak nagłaśniałem koncerty... To też nie było moje, bo działałem na umowa/zlecenie. Co do lamp to jest jeszcze sprawa zasilania... Rozwaliłyby by akumulator moment :!: :!: :!: Nie mówiąc o zasileniu włókna żarzenia... No i jeszcze wystabilizować to napięcie, pozatym transformator sprzęgający, transformator zasilający... Eee sory, ale to byłaby pomyłka... Cały bagażnik pumy to byłby wzmacniacz o żywotnosci okolo kilku godzin zakładając ze jest jakas droga w remonce :mrgreen:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo