Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
nowa Puma wg Krastiego
Autor Wiadomość
krastii
[Usunięty]

Wysłany: 20-04-2008, 19:08   nowa Puma wg Krastiego

muszę przyznać że byłem w firmie w Monaco która zajmuje się produkowaniem wtrysków do silników i hmm widziałem pracę nad nowym wtryskiem do pumy prace były dość zaawansowane z tego co rozmawiałem z konstruktorem moim kumplem który wie że mam hopla na punkcie pumki, mówił że to do forda pumy, czyżby była reaktywacja przez forda?

Pozdrawiam Krastii
 
 
krastii
[Usunięty]

Wysłany: 27-04-2008, 11:00   

malwina28- na serio widziałem i nawet miałem go w ręku, na projekcie było napisane "ford puma" zresztą dowiem sie niedługo więcej szczegółów bo za 2 tygodnie znów będę w Monte Carlo więc dowiem się kiedy ten projekt ma wejść do produkcji, bo wedłóg mnie powinien wejśc pod koniec tego roku- tak wygląda z zaawansowania projektu.

Pozdrawiam Krastii
 
 
malwina28 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączyła: 16 Mar 2005
Posty: 184
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 27-04-2008, 12:23   

jejku Krastii przywracasz mi nadzieje, ze jeszcze kiedys bedzie cos tak pieknego jak nasza puma (czyt. nowa puma):) wiesz ja ma problem: nic mi sie nie podoba oprocz pumki:))) i choc jezdze moja juz 10 lat (we wrzesniu okragla rocznica) to czuje sie jakbym miala ja tak krotko:))) wiem wiem, to juz jakies zboczenie chyba:) :oops:
_________________
Pumka była the best gdy człowiek był młody i szczupły - teraz musi być SUV stosownie do wymiarów haha. CX5 2014
 
 
 
Gaydek 
admin


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 6402
Skąd: Brodnica
Wysłany: 27-04-2008, 12:32   

Brzmi jak science-fiction ;) , ale pasuje do

Gaydek napisał/a:
Cytat z PumaPeople.

hotrodspike napisał/a:
In the June 27th edition of Auto Express, the "Coming Soon" column does say that the new Ford Puma will arrive in 2008 in what ever guise they eventually agree on. Ford has a long history of using concept cars to guage the publics views on new styling ideas and platforms, (Lynx/Puma, Saetta/Ka, StreetKa, Probe/Sierra). So although the Reflex might not be an exact idea of what the new Puma will look like, you can bet that a lot of the styling cues (probably not the engineering tho') on that car will reach production.
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 27-04-2008, 15:30   

Konkurencja ma nowa Tigre, a Ford? Fiesta to Fiesta nawet gdyby miała 300KM, to i tak bedzie bleeee. Jesli by miała sie pojawic nowa Puma to mam nadzieje, ze nie wyprodukuja jej wiecej niz 100tyś szt.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo