Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zapis z videorejestratora 200km/h
Autor Wiadomość
bartolomeo 
night rider


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2050
Skąd: Rybnik
Wysłany: 16-05-2008, 15:29   Zapis z videorejestratora 200km/h

http://www.rybnik.com.pl/...d7-4-2-398.html

Kilkadziesiąt metrów od mojego domu, między innymi na tej ulicy pstryknął mnie Fotoradar wojewódzkiej drogówki.
_________________
Mój zwierzak :D --> http://klubpumy.pl/viewto...der=asc&start=0
 
 
 
nomka 
&płomyczek


Dołączyła: 24 Mar 2007
Posty: 2751
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16-05-2008, 17:13   

Też miałeś 200? :cool:
_________________
Chrysler Crossfire 3.2 V6 ;)
 
 
 
Dredania 


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączyła: 27 Gru 2007
Posty: 414
Skąd: Rybnik-Jankowice
Wysłany: 16-05-2008, 17:42   

A ja tą drogę kojarzę z długimi korkami i tempem ślimaka z depresją :)
199 km/h jako pasażerka to moje maximum ale nie na drodze gdzie zza każdej górki może wyjechać jakiś dziadek z domku albo dostawczak z firmy. Oj, tutaj miałabym cykora.
 
 
 
bartolomeo 
night rider


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2050
Skąd: Rybnik
Wysłany: 17-05-2008, 10:19   

nomka napisał/a:
Też miałeś 200

nie :P to zapis z policyjnego samochodu.
Raz miałem 97 i dostałem 300zł i 8 karniaków za fotkę

Dredania napisał/a:
Oj, tutaj miałabym cykora

w samochodzie takiej klasy jak na filmiku nie czuć prędkości, 100 pojawia się po chwili więc długo nie trzeba czekać aby było 150, a że była pusta droga o północy to koleś sobie pozwolił, ale pozwolił za dużo o wiele za dużo. Nie usprawiedliwiam go, ale policjanci też złamali prawo, ponieważ widać na filmiku jak nawracają, a jest to niedozwolone na tym odcinku drogi.

Na tej drodze było już wiele stłuczek, nie które groźne inne mniej, nie ma tam pobocza ani przejść dla pieszych a są przystanki autobusowe, więc ludzie muszą przechodzić przez drogę bez przejścia dla pieszych. Więc aby było bezpieczniej na drogach to nie tylko kierowcy powinni zwolnić ale powinny być pobocza. Ostatnio dzień przez wigilią był tam tragiczny wypadek. Samochód potrącił faceta, zginął na miejscu, a dlaczego?? Mało tego że nie ma pobocza to ta droga nie była w ogóle oświetlona, ciemno jak....
_________________
Mój zwierzak :D --> http://klubpumy.pl/viewto...der=asc&start=0
 
 
 
Dredania 


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączyła: 27 Gru 2007
Posty: 414
Skąd: Rybnik-Jankowice
Wysłany: 17-05-2008, 21:15   

bartolomeo napisał/a:
w samochodzie takiej klasy jak na filmiku nie czuć prędkości, (...) ale pozwolił za dużo o wiele za dużo.

Wiem, że w takim autku kusi i człowiek się pewnie czuje, ale jak sa napisałeś - z głową. Trzeba się jednak kontrolować trochę.

bartolomeo napisał/a:
Raz miałem 97 i dostałem 300zł i 8 karniaków za fotkę

97 mnie nie szokuje ;)

bartolomeo napisał/a:
aby było bezpieczniej na drogach to nie tylko kierowcy powinni zwolnić ale powinny być pobocza

Co do stanu naszych wspaniałych dróg to wiadomo - temat rzeka. Nowe dziury = ograniczyć znowu prędkość (z 60 do 40 na dwupasmowej) i wszystko gra :evil:

bartolomeo napisał/a:
policjanci też złamali prawo, ponieważ widać na filmiku jak nawracają, a jest to niedozwolone na tym odcinku drogi.

Nie wiem czy jechali tajniakie czy normalnym radiowozem. Jeśli mieli koguta/syrenę to nie widzę w t nic złego. W końcu jakoś przestępców muszą łapać.
 
 
 
Agunia 
Gumiś To Fajny Miś


Kolor Pumy: Panther Black
Dołączyła: 18 Paź 2005
Posty: 2239
Skąd: HoLLyŁódź
Wysłany: 17-05-2008, 21:20   

Dredania napisał/a:

bartolomeo napisał/a:
policjanci też złamali prawo, ponieważ widać na filmiku jak nawracają, a jest to niedozwolone na tym odcinku drogi.

Nie wiem czy jechali tajniakie czy normalnym radiowozem. Jeśli mieli koguta/syrenę to nie widzę w t nic złego. W końcu jakoś przestępców muszą łapać.


Troszkę się z tym zgadzam.
_________________
Rajdy samochodowe są jak seks - nie trzeba być w tym dobrym by Ci to sprawiało przyjemność. ]
 
 
 
bartolomeo 
night rider


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2050
Skąd: Rybnik
Wysłany: 18-05-2008, 19:03   

Dredania napisał/a:
Nie wiem czy jechali tajniakie czy normalnym radiowozem. Jeśli mieli koguta/syrenę to nie widzę w t nic złego. W końcu jakoś przestępców muszą łapać.

jechali normalnym cywilnym samochodem wyposażonym w wideorejestrator. Mieli koguta i syrene takiego jak w Uwaga Pirat.
_________________
Mój zwierzak :D --> http://klubpumy.pl/viewto...der=asc&start=0
 
 
 
Pusia 

Silnik Pumy: 1.6
Rok prod. Pumy: 2000
Kolor Pumy: India Yellow
Dołączyła: 12 Gru 2004
Posty: 4105
Skąd: Warszawa
Wysłany: 18-05-2008, 22:06   

bartolomeo napisał/a:
ale policjanci też złamali prawo, ponieważ widać na filmiku jak nawracają, a jest to niedozwolone na tym odcinku drogi.
Policja jak i inne uprzywilejowane pojazdy nie muszą się stosować do przepisów drogowych podczas interwencji.... markko
_________________

 
 
 
bartolomeo 
night rider


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2050
Skąd: Rybnik
Wysłany: 18-05-2008, 23:06   

Pusia napisał/a:
Policja jak i inne uprzywilejowane pojazdy

cywilny samochód w którym siedzą policjanci nie jest pojazdem uprzywilejowanym :)
Pojazd jest uprzywilejowany gdy jedzie na sygnale, gdy oni nawracali to nie byli uprzywilejowani :]

Pusia napisał/a:
uprzywilejowane pojazdy nie muszą się stosować do przepisów drogowych podczas interwencji

i tutaj bym się kłócił :] nie muszą się stosować np. do sygnalizacji świetlnej?? Jeśli sanitarka przejedzie na czerwonym świetle i uderzy w pojazd jadący na zielonym świetle (ktoś może nie zauważyć z której strony jedzie samochód na sygnale) to kto jest sprawcą wypadku?? Oczywiście że sanitarka, jeśli spowodowała wypadek to nie miała pierwszeństwa :] Jest na wszystkich kursach powiedziane że należy przepuszczać straż na sygnale czy pogotowie na sygnale, bo niby mają pierwszeństwo, ale jeśli wjadą komuś w tyłek to oni są brani za winnego, więc właściwie rozumując nie mają wtedy pierwszeństwa. Dla mnie to akurat dziwne :/ Mogą jeździć pod prąd, na czerwonych światłach ale po prostu muszą uważać. Oczywiście zawsze przepuszczam pojazdy uprzywilejowane, ale akurat cywilny z filmiku nie jest w 100% uprzywilejowany bo wtedy nie jechał jeszcze na sygnale, więc dla mnie ewidentnie złamał przepis.
_________________
Mój zwierzak :D --> http://klubpumy.pl/viewto...der=asc&start=0
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo