Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gaydek
09-04-2007, 11:28
Portal czy strona + forum

Czy jesteś za portalem czy stroną + forum?
portal
68%
 68%  [ 24 ]
strona + forum
25%
 25%  [ 9 ]
nie mam zdania
5%
 5%  [ 2 ]
Głosowań: 35
Wszystkich Głosów: 35

Autor Wiadomość
Danae 


Dołączyła: 10 Wrz 2004
Posty: 513
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 08-02-2005, 18:32   Portal czy strona + forum

Jesteście za tym, żeby istniał jeden portal - czyli strona zintegrowana z forum, czatem itd. np. tak jak tu tylko z pumiastym wyglądem, czy tak jak jest teraz - strona na keo.pl i forum tutaj.

portal=strona zintegrowana z forum - automatyczne przekierowanie ze strony na keo, zeby nie zmieniać nalepek itd.
strona+forum = tak jak jest czyli forum tutaj i strona na klubpumy.keo.pl
_________________
https://rod-nekla.pl/
Ostatnio zmieniony przez Danae 09-02-2005, 12:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Danae 


Dołączyła: 10 Wrz 2004
Posty: 513
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 08-02-2005, 18:45   

Była o tym także mowa: http://forum.puma.siz.com.pl/viewtopic.php?t=269
a prace nad portalem już się rozpoczeły http://forum.puma.siz.com.pl/viewtopic.php?t=329
_________________
https://rod-nekla.pl/
 
 
 
Boogie 
adm


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 2370
Skąd: Poznań
Wysłany: 08-02-2005, 21:37   

Jak sie przed chwila dowiedzialem w przypadku gdy wygra opcja portalu nastapi rozlam w klubie, a mianowicie zalozyciele klubu nie zgodza sie na portal. W zwiazku z tym prosze o skreslenie mnie z listy klubowiczow klubu pumy. Przystepujac do niego myslalem, ze moje zdanie bedzie mialo jakiekolwiek znaczenie, ze to jest klub milosnikow tego auta, klub laczacy ludzi, a nie miejsce gdzie panuje dyktatura, wladze sprawuja osoby nie liczace sie z glosem ogolu. Z tego co uslyszalem dzisiaj okazuje sie, ze decyzje moga tylko podejmowac zalozyciele (wykluczam z tej grupy Gaydka, ktory jako jedyny liczy sie z argumentami i wola wszystkich klubowiczow), a glos grupy sie nie liczy. W zwiazku z tym skladam rezygnacje - nie do takiego klubu sie zapisywalem. :(
_________________
Admin jest jak pogoda - trzeba zaakceptować, bo nic nie możesz zrobić, aby go zmienić
 
 
 
Gaydek 
admin


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 6402
Skąd: Brodnica
Wysłany: 08-02-2005, 22:15   

A ja jako "założyciel" mogę powiedzieć tylko tyle: żałuję, że doszło do takiej sytuacji. Uważam, że nie ma potrzeby wykreślania nikogo. Jak zachowamy spokój to wszystko się wyjaśni. Klub nie jest niczyją własnością... z tego też powodu gdy wygra opcja "portal" to prawdopodobnie portal powstanie. Dyktatury nie lubię. Ankieta powstała z inicjatywy Jacha i mam nadzieję, że gdy ankieta wyłoni zwycięzcę tzn. portal lub dotychczasową stronę wszyscy bez wyjątku podporządkują się woli większości. Tylko to moim zdaniem ma sens. Pamiętajcie, że jest nas bardzo mało... a portal jest pomyślany po to by było nas jeszcze więcej. A także po to by "prześcignąć" inne kluby. Tyle mam do powiedzenia 8) .

PS1. Głosowałem "za" portalem - podoba mi się ten pomysł (ale podporządkuję się woli większości).
PS2. Czarny... tyle się dzieje a Ty na nartach :wink: .
 
 
Aguska 
Młoda Gniewna :)


Rok prod. Pumy: 1997
Dołączyła: 01 Lis 2004
Posty: 65
Skąd: Wrocław
Wysłany: 08-02-2005, 22:28   

to wszystko... ta cala sytuacja - to jeden wielki SHIT!
i tyle powiem...
ja chce demokracji!!!!!
_________________
^ I'm gonna shine hommie until my heart stop ^
 
 
 
Gaydek 
admin


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 6402
Skąd: Brodnica
Wysłany: 08-02-2005, 23:12   

Wszyscy zarejestrowani na stronie Klubowej (....keo.pl) otrzymali maila z informacją o ankiecie. Dostałem 3 maile zwrotne więc pewnie te maile są już nieaktualne... zobaczymy... . Może przy okazji dowiemy się kto jeszcze ma Pumkę a kto już Pumki nie ma.
 
 
piXi 
gupek

Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 13 Wrz 2004
Posty: 26
Skąd: Szczecin
Wysłany: 09-02-2005, 00:20   

aleee jaja ;)
zagladam na stronke po kilku miesiacach... a tu sie takie cuda dzieja... co prawda mieszkam poza granicami polski, ale pumcia ciagle ma rejestracje PL wiec oddaje glos na portal ;)
a jak sprawa rejestracji stowarzyszenia ?
_________________
---
 
 
Gaydek 
admin


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 6402
Skąd: Brodnica
Wysłany: 09-02-2005, 00:56   

piXi napisał/a:
a jak sprawa rejestracji stowarzyszenia ?

Zaraz po załatwieniu w/w :) .
 
 
Jachu 
V-ce Prezes


Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 21
Skąd: Poznań
Wysłany: 09-02-2005, 01:28   

No własnie gdyby nie moja inicjatywa to bylaby ... dyktatura ?:) oj oj nieładnie.

O widze ,ze główny prowokator forum sie pojawił Pan Pixi. :)
Wyrazy uszanowania dla Pana.
_________________
- > Jovo wskazał droge <-
 
 
 
Boogie 
adm


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 2370
Skąd: Poznań
Wysłany: 09-02-2005, 01:31   

Dyktatura sie pojawila z twoje strony w sytuacji wyboru miedzy dwoma opcjami. W przypadku wyboru forum sam Jachu powiedziales co sie stanie. Chcielismy dac wybrac wszystkim, ty stwierdziles jednoznacznie - portal oznacza rozlam (wiec po ch** jakas inicjatywa z twojej strony - to nie wybory za wschodnia granica). Przez 3 tygodnie planowania przyszlosci klubu nie odzywales sie, a teraz robisz z siebie jedynego sprawiedliwego. Troche jest to nie na miejscu, gdyz ty nie chcesz wziac innej opcji pod uwage. Uwazasz sie za jedynego ktory ma racje i nie uznajesz zadnej argumentacji. A tekst do piXiego chyba nie na miejscu. Widac emocje wziely gore.
_________________
Admin jest jak pogoda - trzeba zaakceptować, bo nic nie możesz zrobić, aby go zmienić
 
 
 
piXi 
gupek

Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 13 Wrz 2004
Posty: 26
Skąd: Szczecin
Wysłany: 09-02-2005, 01:37   

Jachu napisał/a:
No własnie gdyby nie moja inicjatywa to bylaby ... dyktatura ?:) oj oj nieładnie.

O widze ,ze główny prowokator forum sie pojawił Pan Pixi. :)
Wyrazy uszanowania dla Pana.


no.. slyszalem ze macie problemy, wpadlem pomoc co sil... a jak prace nad statutem ida koledze ?
_________________
---
 
 
Jachu 
V-ce Prezes


Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 21
Skąd: Poznań
Wysłany: 09-02-2005, 02:11   

Boogie napisał/a:
A tekst do piXiego chyba nie na miejscu. Widac emocje wziely gore.


Ja tekst do Pixiego po przyjacielsku dawno nie bylo go na forum , wiec nie zrozumiałes Boogie :564:
_________________
- > Jovo wskazał droge <-
 
 
 
Kurzki 

Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 632
Skąd: Poznań
Wysłany: 09-02-2005, 07:44   

:?: :?: :?: co tu sie dzieje :?: :?: :?:
 
 
Boogie 
adm


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 2370
Skąd: Poznań
Wysłany: 09-02-2005, 09:56   

Jachu napisał/a:
Boogie napisał/a:
A tekst do piXiego chyba nie na miejscu. Widac emocje wziely gore.


Ja tekst do Pixiego po przyjacielsku dawno nie bylo go na forum , wiec nie zrozumiałes Boogie :564:


Chyba nie zauwazyles jakim tonem to napisales. Ale jesli nie miales takiego zamiaru to luz.
_________________
Admin jest jak pogoda - trzeba zaakceptować, bo nic nie możesz zrobić, aby go zmienić
 
 
 
foo 
W pyteczke


Dołączył: 14 Wrz 2004
Posty: 764
Skąd: Manila
Wysłany: 09-02-2005, 10:37   

ech... a moze Mrs. 'Zamykam Ten Temat' Danae zamknie ten temat i pogadamy live na zlocie? np. takim emergency, w celu ustalenia przyszlosci clubu? piszac tracimy okolo 80% komunikacji, stad nieporozumienia i kiepski nastroj... he?
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo