Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gaydek
02-04-2009, 18:57
poszukuje właściciela czerwonej Pumy 1.7 z lekko uszkodzonym
Autor Wiadomość
szikabum 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1999
Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 44
Skąd: Nidzica
  Wysłany: 01-04-2009, 18:10   poszukuje właściciela czerwonej Pumy 1.7 z lekko uszkodzonym

poszukuje właściciela czerwonej Pumy 1.7 z lekko uszkodzonym prawym przodem, napewno nalezala do tego klubu... kupilem ten samochod w Gawrolinie jezeli dobrze napisalem niedalego warszawy i właśnie kończę jej remont.... prosił bym o kontakt każdego kto coś wie na temat tej pumki... gg 10425718 lub szikabum@gmail.com

z góry dziękuję za wszelką pomoc i przepraszam adminów jeżeli żle obrałem dział
 
 
 
Gaydek 
admin


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 6402
Skąd: Brodnica
Wysłany: 01-04-2009, 20:14   

Jakie boczne lusterka ma ta Puma?
 
 
szikabum 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1999
Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 44
Skąd: Nidzica
Wysłany: 01-04-2009, 20:30   

wydaje mi się że to są orginalne w kolorze nadwozia.... dodam że jest z 99 r. ta pumka...
jest na blachach WPI i należała chyba do Mirosława Zduńczyka ale nie jestem pewien czy on był właścicielem w okresie kiedy była w klubie ( tak twierdził mi pan z tego garwolina czy jakos tam ) :)
_________________
KOCIAK W AKCJI :D
 
 
 
Pusia 

Silnik Pumy: 1.6
Rok prod. Pumy: 2000
Kolor Pumy: India Yellow
Dołączyła: 12 Gru 2004
Posty: 4105
Skąd: Warszawa
Wysłany: 01-04-2009, 22:17   

Miras ? :)
_________________

 
 
 
Gaydek 
admin


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 6402
Skąd: Brodnica
Wysłany: 01-04-2009, 22:24   

Na to wygląda.

http://klubpumy.pl/profil...ewprofile&u=792
 
 
nomka 
&płomyczek


Dołączyła: 24 Mar 2007
Posty: 2751
Skąd: Warszawa
Wysłany: 01-04-2009, 22:46   

Miras pumę sprzedał :(
_________________
Chrysler Crossfire 3.2 V6 ;)
 
 
 
szikabum 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1999
Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 44
Skąd: Nidzica
Wysłany: 02-04-2009, 15:22   

dokładnie tak :) jestem nowym właścicielem i właśnie kończę remont....

(uszkodzenie przedniego prawego blotnika- wymiana na nowy, naprawa przedniego zderzaka, lakierowanie tylniyh błotników i elementu tylniego blotnika, wszystko do lakieru :0, pozatym zmiana rozrządu, filtrów, oleju, nabicie klimy i drobne poprawki... )

dziękuję wszystkim za pomoc w odnalezieniu byłego właściciela...

może ktoś znał osobiście właściciela i jego samochodzik ??

chciałbym uzyskac info co do historii pumki :)


zamieszczam jeszcze link z ogloszenie z ktorego kupilem ta uszkodzona pumkę wraz ze zdjeciami :)

BYŁA PUMKA MIRASA :)
Ostatnio zmieniony przez szikabum 02-04-2009, 15:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
lewadzki
[Usunięty]

Wysłany: 02-04-2009, 15:40   

jak kupiles klubowa pumke to nie ma co cie weryfikowac pewnie zaraz dodadza cie do grona klubowiczow. jak by cos to ja z shakira czesto jezdzimy miedzy wawa a elblagiem wiec jak kiedys bys chcial cos pogadac to dawaj cyne i sie zgadamy :)
 
 
szikabum 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1999
Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 44
Skąd: Nidzica
Wysłany: 02-04-2009, 15:42   

z przyjemnością bym dołączył do klubu.... myślę że jeszcze tydzień , może mniej i pumka skończona :) ...
edytowałem poprzedni post i dodałem link do ogloszenie z ktorego kupilem pumke ( sa tez foty uszkodzenia)
_________________
KOCIAK W AKCJI :D
 
 
 
szikabum 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1999
Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 44
Skąd: Nidzica
Wysłany: 02-04-2009, 15:51   

wielkie dzięki... mam nadzieję że będzie mi służyc...

ps.... moze mi ktos powiedziec co mam zrobic zeby doprowadzic do konca przylaczenie mnie do klubu... szczerze to malo ogarniam to forum jak narazie :)
_________________
KOCIAK W AKCJI :D
 
 
 
Shakira
[Usunięty]

Wysłany: 02-04-2009, 15:55   

jak pamietam to Miras tak jak wiekszosc z nas miala fisia na punkcie sprawnosci i estetycznosci auta.
szikabum napisał/a:
lakierowanie tylniyh błotników i elementu tylniego blotnika
masz tu na mysli podrdzewiale nadkola?
o matulu wlasnie zastanawialam sie czemu nie widzialam go po drodze do pracy, szkoda pumki :???:

[ Dodano: 02-04-2009, 15:58 ]
szikabum napisał/a:
moze mi ktos powiedziec co mam zrobic zeby doprowadzic do konca przylaczenie mnie do klubu
powinienes byc automatycznie dodany do grona klubpwiczow z racji posiadania klubowej pumki, ale ostatecznie bedziesz dodany po spotkaniu z innymi klubowiczami np nami. Z Elblaga wracamy w niedziele 19 kwietnia wiec do zgadania
 
 
szikabum 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1999
Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 44
Skąd: Nidzica
Wysłany: 02-04-2009, 16:00   

konkretnie to prawy tylni po wypadku podejrzewam miał szlifa przy okazji, na lewym juz miał zaczątki rdzewki... a tylni to raczej ktos puknął, co prawda troszeczke ale przy okazji sie zrobilo... co prawda jest nieco jasnieszy odcien w miejscach lakierowanych ale dopiero wczoraj skonczylem lakierowac wiec mysle ze jeszcze dojdzie kiedy sie utwardzi a po tygodniu kiedy juz sie fest utwardzi to 1 moze 2 polerki wyrównają co wy o tym myslicie ??




a wiec moze jak juz dokoncze kociaka i wszystko doprowadze do finalizacji to sie zgadamy :)
_________________
KOCIAK W AKCJI :D
 
 
 
Shakira
[Usunięty]

Wysłany: 02-04-2009, 16:30   

sadze chyba,ze tu raczej trzeba bezbarwnym porzadnie wycieniowac,zeby odcienie sie nie roznily. Podejrzewam,ze nie wiesz, ze rdzewiejace nadkola to zmora prawie kazdej pumy zwlaszcza tych starszych, nie ma takie pumki gdzie by nie byly chocby raz robione
 
 
szikabum 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1999
Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 44
Skąd: Nidzica
Wysłany: 02-04-2009, 16:43   

tak sie sklada ze moze specjalista nie jestem ale juz sie oczytalem i naogladalem od zakupu.... :) tym razem z ojcem na to poradzilismy :D moze dosc radykalny sposob :) demontaz, rwanie do golej, ocynk punktowy u znajomego na hali, specjalistyczny podkladzik i lakier... nie ma mowy ze tam juz sie rdzewka pojawi :)

[ Dodano: 02-04-2009, 16:57 ]
mam jeszcze pytanko... jest w mojej mumie cos co mnie dziwi.... w dowodzie , we wszystkich papierach no i w profilu Mirasa jest ze ten kociak jest z 99r a na wszystkich szybach, przewodach w komorze silnika i innych dup* jest ...7 lub 97 wybite... wiecie o co moze chodzi ??
_________________
KOCIAK W AKCJI :D
 
 
 
Mr.Maya 
Kamikaze Driver


Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 2256
Skąd: Gliwice
Wysłany: 02-04-2009, 18:37   

szikabum napisał/a:
konkretnie to prawy tylni po wypadku podejrzewam miał szlifa przy okazji, na lewym juz miał zaczątki rdzewki... a tylni to raczej ktos puknął, co prawda troszeczke ale przy okazji sie zrobilo... co prawda jest nieco jasnieszy odcien w miejscach lakierowanych ale dopiero wczoraj skonczylem lakierowac wiec mysle ze jeszcze dojdzie kiedy sie utwardzi a po tygodniu kiedy juz sie fest utwardzi to 1 moze 2 polerki wyrównają co wy o tym myslicie ??




a wiec moze jak juz dokoncze kociaka i wszystko doprowadze do finalizacji to sie zgadamy :)
polerowanie nie da nic jesli masz juz inne odcienie cieniuj elementy. Niestety ale albo wyplowial juz ten czerwony troche taka zmora tego koloru lub na mieszalnie zle dorobili lakier. Gratuluje zakupu cena peiekna sam bym ja kupil zrobil i srzedal z odpowiednim zyskiem

[ Dodano: 02-04-2009, 18:38 ]
Czesci zostaly wyprodukowane w 97 roku ja mam czesci np. z 99 w aucie
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo