Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
fabryczne radio -pytanie o jakość dźwięku
Autor Wiadomość
domin 

Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 93
Skąd: Chełm/Lublin
  Wysłany: 27-06-2009, 23:47   fabryczne radio -pytanie o jakość dźwięku

Witam
Posiadam fabryczne radio 6000 CD z tym, że czarne i z joystickiem - wyjęte z focusa (ale to chyba nie ma znaczenia..). Pytanie natomiast mam takie: jaka powinna być jakość brzmienia gdy gra radio? Z płyt gra mi bardzo ładnie, czysto, natomiast gdy gra radio to dźwięk bardzo dużo traci na jakości, nie jest już tak czysty, głośny, nie słychać niskich i wysokich tonów. Siła sygnału nadawanych stacji jest bardzo dobra więc to odpada, regulacja tonów niskich i wysokich taka sama jak na cd (wszystko na max), wiec to też nie to. Czy u Was jest tak samo? Może ktoś zna sposób na rozwiązanie tego problemu? Kupiłem transmiter fm, ale jest tak samo, przez tą jakość odechciewa się muzyki słuchać.
A może znajdzie się ktoś w Lublinie kto zgodzi się na minutę przełożyć swoje radio, też fabryczne, w celu porównania?
 
 
 
ivek 
puma 1.7 125 km


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1999
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 372
Skąd: oborniki
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 16-08-2009, 11:47   

co niektóre radia maja masę radia przeprowadzona przez antenę i to może powodować utratę jakości muzyki ja miałem podobnie masa wyrzucona z anteny i teraz ładnie gra
_________________
Pozdrawiam wszystkich a w szczególności ciebie Gość
 
 
 
Misiek89 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1997
Kolor Pumy: Panther Black
Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 196
Skąd: Poznań City
Wysłany: 16-08-2009, 13:15   

Niespodziewaj się cudów po seryjnym audio. W każdym radiu jakość dzwięku z radia i płyt jest nieporównywalna i dzieli je wielka przepaść. Swego czasu radia blaupunkta były pionierami w najlepszych tunerach radiowych i jeśli chodzi o jakość odbieranego dzwięku i ilość zakłóceń to tylko blaupunkt. Ojciec ma jednego ze starszych kaseciaków blaupunkta i w porównaniu z moim nowym clarionem to przyznaje ze kaseciak wymiata :mrgreen:
A jeśli w eq masz wszystko na maxa to też zniekształcenia przy głośniejszym graniu stają sie masakryczne i końcówki mocy dostają po d.... :mrgreen:
A transmiter fm to strata kasy bo jakość dzwięku jest żałosna :mrgreen:
Ja po przesiadce z seryjnego radia na clariona db288 usb to nawet na papierowych głośnikach seryjnych jakość dzwięku sie znacznie poprawiła za sprawą przetwornika dzwięku które większość nowych firmowych radioodtwarzaczy ma w standarcie :mrgreen:
Pzdr
_________________
http://www.polskajazda.pl...Ford/Puma/70792
 
 
 
justynka5000 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Dołączyła: 22 Maj 2009
Posty: 372
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 16-08-2009, 15:14   

Fakt po seryjnym radiu nie można się spodziewac żadnej rewelacji chociaż mnie osobiście ono odpowiada ze względów wizualnych
_________________
Moja Pumcia http://www.polskajazda.pl...Ford/Puma/59736
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo