Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ocena niemca (już w PL)
Autor Wiadomość
Jackiller
[Usunięty]

Wysłany: 24-11-2009, 11:56   Ocena niemca (już w PL)

2000/2001r. do oceny
ze względu na cenę... 12k (choć to 2000r.)

Z góry dzięki
Pozdrawiam J
 
 
CikCiak 
& Tygrys


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Melina Blue
Dołączyła: 27 Maj 2008
Posty: 1171
Skąd: W-wa
Wysłany: 24-11-2009, 12:07   

1. Fotele Recaro - to nie są fotele Recaro, tylko zwykłe kubełki (też takie mam), Recaro były tylko w skórze z napisem Recaro
2. Alufelgi te, które widać na zdjęciach to 15R a nie 16R.
3. Airbag najwyżej tylko 2, a w ofercie rozmnożyły sie do 4/
4. NIE MA 3-go światła stop
5. Nie ma półki na bagażnik
6. Przynajmniej gumę pod przednim zderzakiem ma.
7. Regulacja wysokości siedzenia - owszem jest, ale tylko kierowcy.
8. Nie ma regulacji kierownicy.
9. Przynajmniej przebieg prawdziwy :)
_________________
Miałam 1.4, mam 1.7, a teraz MB SLK, czyli nie ma jazdy bez gwiazdy ;)
 
 
lewadzki
[Usunięty]

Wysłany: 24-11-2009, 12:14   

tak jak wyzej
i wiatraczki a te roczniki juz powinny miec felgi 9-cio ramienne

oooo auto z elblazkowa
 
 
sharky 


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Radiant Red
Dołączył: 05 Sty 2008
Posty: 992
Skąd: Kalisz/Opatówek
Wysłany: 24-11-2009, 12:24   

Brak zaślepki na śrubkę w drzwiach kierowcy, być może tapicerka była zdejmowana w jakimś celu. Takie drobne szczegóły mnie denerwują. :razz:
Moja Pumka też przyjechała z Niemiec na oponkach Hankook z bardzo dobrym bieżnikiem, chyba Niemcy lubią tą markę. :mrgreen:
_________________
Ten, co opatentował podświetlany schowek. :mrgreen: http://klubpumy.pl/viewtopic.php?t=7948

Sprawdź swoją Pumę po numerze VIN: http://klubpumy.pl/viewtopic.php?t=7055
 
 
 
Jackiller
[Usunięty]

Wysłany: 24-11-2009, 12:32   

Dzięki
... myslicie że 3 swiatło stopu zatkali "miodem" ??, czy klapa z innego rocznika... zwasze to światło było ?? bo na ALLEdrogo nie we wszystkich jest (chyba tylko 2001).
qrcze, a gdzie to widać że nie ma regulacji kiery...może nie dopisał?? jest taka opcja wogóle w Pumiaszczy ??
Półka - hmmm albo z tego samego powodu co ew. klapa albo pocięta na głośniki jest/była
Fele to róznie bywa... sam zmieniałem jak był dzwon w dziurę w asfalcie
... no tak elblążkowo ;) ;);)
Reasumując
Czy podane przez was szczegóły dyskwalifikuja auto ??

edit
tak tak zaślepkę zauważyłem
Ale... prawie 10 lat to i może naprawiali elektryke czy cós
 
 
lewadzki
[Usunięty]

Wysłany: 24-11-2009, 12:35   

w pumci wogole regulacjinie ma
swiatlo hmm chyba tak jak mowisz nie wszystkie 2000 mialy (chyba nie pamietam )
co do felg to niby tak moze byc

czy dyskwalfikuje ? chyba nie koniecznie ale dobija mnie jak w ogloszeniu co innego a auto calkiem inne. albo ktos szuka jelenia albo zielonego pojecia nie ma co sprzedaje

[ Dodano: 24-11-2009, 12:36 ]
sharky napisał/a:
może tapicerka była zdejmowana w jakimś celu


chociazby glosniki czy cos takiego a ze tomale gowienko tochwila moment i gdzies potrafi zniknac
 
 
Jackiller
[Usunięty]

Wysłany: 24-11-2009, 12:37   

ma tez ibize (którą obserwuję bo jest bardzo ekonomiczna choć juz nie wygląda...) i tak jak by zrobił ctrl+C --> ctrl+V. Tez w IBI sa fotele RECARO... etc.
odpuszczam te opisy, patrze tylko czy ma klimę.

[ Dodano: 24-11-2009, 12:41 ]
naklejki na pasie przednim ma więc nawet jak by cmok jaki to w tyłek... może...

[ Dodano: 24-11-2009, 12:41 ]
Nie ma rdzy na nadkolach... malowana na bank

[ Dodano: 24-11-2009, 12:42 ]
no i wzorem matematycznym polana woda przed zdjęciami

[ Dodano: 24-11-2009, 12:48 ]
maska wyglada na dobrze spasowaną ale looknijcie na zderzak tył po stronie kierowcy... albo tak pada cień albo szpara spora jest ??
 
 
Maciek 
A6 4.2 QUATTRO


Dołączył: 16 Wrz 2009
Posty: 492
Skąd: Lublin/Łęczna
Wysłany: 24-11-2009, 14:58   

Sprawdź czy rocznik i numery tylnej szyby zgadzają się z pozostałymi, po mojemu to jest możliwość że byłą bita w tył ze względu na tą klapę - 3 światło stop w wersji po lifcie było w każdej którą widziałem. spasowanie tylnego zderzaka z prawej strony i lewej trochę nie takie, czy była malowana trudno stwierdzić, albo była, albo polerka była kompletna (te felgi jak nówki wypicowane) a to ze nie ma rdzy to nie znaczy ze bylą od razu na pewno malowana, tylko u nas sól na drogach w zimie.. moja z 98r nie byłą malowana grubość lakieru oryginalna a rdzy ani bąbli zero. Sprawdź w jakim stanie są nadkola od wewnątrz czy to materiał czy byłą konserwacja i spód jak z rdzą szczególnie przy kole zapasowym. Sprawdź numery i daty produkcji przednich lamp, chłodnicy itd, czy wiatrak nie ma charakterystycznych zadziorów, poszukaj spawów wzmocnienia czołowego naklejki to tylko naklejki.
 
 
 
Jackiller
[Usunięty]

Wysłany: 24-11-2009, 15:27   

Dzięki, jak juz będe jechał ja ew. lookac to uwzględnię Twoje rady.
 
 
lewadzki
[Usunięty]

Wysłany: 24-11-2009, 15:30   

chetnie bym ja oblukal (ta z EG ) ale w elblazkowie bede dopiero pod koniec grudnia na swieta wiec nie pomoge
 
 
Shakira
[Usunięty]

Wysłany: 24-11-2009, 15:45   

i jaki cymbał zaznacza opcje komputer pokładowy wystawiając ogloszenie i po kiego grzyba silnik jest tak wypucowany. My niestety z mezulkiem w najblizszym czasie nie bedziemy w Egu wiec powodzonka.
A bo bym zapomniała, gniazdo zapalniczki powinno byc juz na wierzchu a nie schowane w kieszonce no i guziki od klimy i obiegu wewnetrznego w innym kształcie skoro jak pan pisze model 2001
 
 
domin 

Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 93
Skąd: Chełm/Lublin
Wysłany: 24-11-2009, 15:46   

to i ja coś od siebie dorzucę,
-zaparowane lampy przód i tył - mogą, ale nie muszą być wyznacznikiem jakiejś stłuczki,
-wymyta komora silnika - ładnie wygląda ale to podejrzane (ale widzę że wszystkie jego auta tak mają i do tego wyglądają na polerowane)
i chyba tyle co by się nie powtarzać
tak poza tym to nieźle jest wyplakowany.. łącznie z oponami..
moje pytanie przy okazji? Te nowsze pumki mają komputer pokładowy, tak jak pisze sprzedający? Co on niby pokazuje, spalanie itp?

Się trochę powtórzyłem, ale na usprawiedliwienie powiem że jak pisałem odpowiedź to 2 poprzednich jeszcze nie było :)
 
 
 
lewadzki
[Usunięty]

Wysłany: 24-11-2009, 16:37   

domin napisał/a:
Te nowsze pumki mają komputer pokładowy, tak jak pisze sprzedający? Co on niby pokazuje, spalanie itp?


zapomnij. nic takiego nigdy nie bylo tzn nie ma wyswietlacza i nie pokazuje ci sr.spalania itp itd.

sciema do ogloszenia by powiekszyc liste wyposazenia
 
 
Jackiller
[Usunięty]

Wysłany: 24-11-2009, 17:02   

Cenowo jest ona bliżej normalnych cen aut. Kusi mnie ta czarna z alledrogo, ale 20koła za auto z 2001 roku... podczas gdy mozna miec ibizy i 206-tki z 2003-2005 w tej cenie powala - serio powala. Trzeba kochać żeby kupic... kochac auto oczywiście he he). Za rok Puma będzie miała 10 lat. Ta za 13 to taka własnie cena jaką mozna dac bo dojdzie opłaty 1300zł dojdzie LPG... ble ble ble jakies przeglądy i uzbiera się.
Niby ta za 20k jest "na bierzaco' i jak ma jakies udokumentowane naprawy to mozna to jakoś kontynuowac i nie ma co od razu wymieniac rozrzadów i oleju jak był wymieniany.
No nic... trzeba lookac dalej.
 
 
Maciek 
A6 4.2 QUATTRO


Dołączył: 16 Wrz 2009
Posty: 492
Skąd: Lublin/Łęczna
Wysłany: 24-11-2009, 19:01   

Shakira napisał/a:
gniazdo zapalniczki powinno byc juz na wierzchu a nie schowane w kieszonce no i guziki od klimy i obiegu wewnetrznego w innym kształcie skoro jak pan pisze model 2001


No właśnie, czytając to dopiero to zauważyłem, a to dziwne bo zegary okrągłe z cyfrowym wyświetlaniem przebiegu, tapicerka, uchwyty do składania foteli, radio z gałką.. Prócz klapy tylko ten plastikowy panel z nawiewami i przyciskami od klimy z innej starszej pumy, ciekawe po co to ktoś wymieniał i ciekawe czy w popielniczce jest ta zapalniczka jak w starszej wersji czy nie ma jej w ogóle bo powinna być przy przycisku A/C :) ale to szczegół po co komu ta zapalniczka :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo