Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czerwona Puma 1.7, 7900 zł, Komis Kraków, ul. Babińskiego
Autor Wiadomość
MATI.Lancer 

Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 06 Maj 2010
Posty: 7
Skąd: Kraków
Wysłany: 20-05-2010, 13:16   Czerwona Puma 1.7, 7900 zł, Komis Kraków, ul. Babińskiego

Mam taką małą przestrogę dla wszystkich poszukujących nowego samochodziku;) Niestety, aukcja na serwisie otomoto się już skończyła więc nie mogę wkleić screen'a (gdy znowu się pojawi, uzupełnię brak;)). Lecz kto natknie się na ten samochodzik, zorientuje się, że o nim pisałem. Puma jest z '98 roku. Tak jak wspomniałem wcześniej: kolor czerwony, 1.7, rocznik '98, przebieg ok 180 tys. Do oglądnięcia w komisie w Krakowie na ulicy Babińskiego. Pierwsze wrażenie po zajęciu msca za kierownica- bardziej prawdopodobnym przebiegiem jest 280 tys. Wnętrze jest strasznie zaniedbane. Fotel kierowcy przetarty i to bardzo( rozmawiając z właścicielem- miał byc nieznacznie). Skóra na kierownicy, po lewej stronie, przetarta całkowicie. W pewnym mscu, nie ma ani skóry, ani tej gąbki pod nią. Dywaniki przyniszczone. Nie wygląda atrakcyjnie. Z zewnątrz, samochód prezentuje się zdecydowanie lepiej, przynajmniej tak mi się wydawało początkowo. Pomimo, że lakier jest trochę wyblakły- nie wygląda najgorzej. Największym zaskoczeniem była podłoga samochodu. Puma w bok, od strony kierowcy, musiała zaliczyć niezłego dzwona. Widać dość znaczne przesunięcie progu. Tak, ok 1/4 szerokości samochodu. W tym mscu jes niesamowicie zgnita. Aaa, jeszcze zapomniałem o przedniej masce. Z jednej strony maska przylega całkiem nieźle do światła (nieznaczna luka), a z drugiej strony można włozyc dłoń. Nie wiem czy to kwestia ustawienia (chociaż nie wydaje mi się), ale wolałem o tym napisac. Pan w komisie nie za bardzo posiada informację o samochodzie. Myślę, że już nikt nie straci czasu na oglądaniu tego samochodu;)
Pozdrawiam i mam nadzieję, ze komuś pomogę;)
 
 
 
Damianos 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1999
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 269
Skąd: Legnica
Wysłany: 20-05-2010, 15:27   

w sumie się nie dziwię że ulepek straszny, za 7900 zł dobrej pumy się nie kupi....
 
 
wojteks 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1999
Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 336
Skąd: Łódź
Wysłany: 20-05-2010, 18:11   

Jak ja szukałem pumy to znalazłem ogłoszenie wystawione przez komis w Radomiu. Gość tam miał 3 srebrne pumy i wszystkie zmasakrowane. Przez telefon oczywiście mówił mi że stan jest idealny. Na miejscu okazało się że wszystkie trzy były malowane na szybko i to tak że uszczelki od okien były też srebrne. Nie postarali się nawet zakryć zamka na kluczyk w drzwiach który też był srebrny. Po za tym szyby w tylnej klapie były krzywo powklejane, w jednej z nich boczek złamany do środka (zapewne po bocznym dzwonie) oczywiście z klimy waliło gorące powietrze..... Nie ma co się wo gule pytać ludzi o stan tylko trzeba samemu oceniać i tyle Pozdro
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo