Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gaydek
25-12-2006, 21:35
Zakup częsci i elementów karoseri...
Autor Wiadomość
damianroy
[Usunięty]

Wysłany: 13-07-2005, 16:30   Zakup częsci i elementów karoseri...

Witam
otóż kupiłem sobie niedawno pume w niemczech jest po małej kolizji , trzeba wymienić prwy przedni błotnik oraz węże od klimy bo są urwane chodziłem po sklepach moto ale niigdzie niema części do tego auta a w serwisie Forda mają takie ceny że szkoda gadać
np za węża do klimatyzatora powiedzieli mi 560 zł a za błotnik 760 zł i to na zamówienie , czy można dostać jakieś tańsze częsci np podróby , zastępcze i jak to jest z tymi częściami czy pasują z innych fordów np Fiesty?
Ostatnio zmieniony przez Opoya 21-08-2006, 00:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
majkel23 
prawniczek


Rok prod. Pumy: 1997
Dołączył: 20 Gru 2004
Posty: 83
Skąd: Prudnik
Wysłany: 13-07-2005, 16:37   

ja polecam Ci na allegro poszperac..szcegolnie u goscia z nickiem "paradox" ...
On tez ma swoja stronke z czesciami do pumy: www.ford.sklep.pl a to Jego gg: 1437442 ...porzadna niedroga i pewna firma..potwierdza to tez chyba pozostali klubowicze...
pozdrawiam
 
 
 
Gaydek 
admin


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 6402
Skąd: Brodnica
Wysłany: 13-07-2005, 18:22   

Searching is fruitfull... allegro, allegro i jeszcze raz allegro, czasami polski ebay. Gazety z ogłoszeniami - czasami trafiają się rozwalone Pumy. W ASO kupuj tylko to co musi być nowe (chyba, że stać cię na nowe i oryginalne części).
 
 
Nicco 
ema puma


Dołączył: 19 Wrz 2004
Posty: 146
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16-07-2005, 12:20   

majkel23 napisał/a:
...porzadna niedroga i pewna firma..potwierdza to tez chyba pozostali klubowicze...


faktycznie porządna ale czy niedroga to juz był polemizował. koles ma ceny zblizone do tych z serwisiu o ile nie czasami wyższe, tyle, że sprzedaje je przez sieć.

PS: Swoja drogą to koles mnie rozwalił jak zamówiłem towaru na 392zł a od 400 wysyła je na swój koszt. Kazał mi coś dorzucić do zamówienia żeby przekroczyło 400 zł bo inaczej nie ma bata i ja pokrywam koszty przesyłki :|
 
 
 
damianroy
[Usunięty]

Wysłany: 16-07-2005, 15:45   

zgadzam się z tobą Nicco, gośc za błotnik powiedział mi tyle ile serwis forda !!!! :shock:
 
 
superwisior 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1999
Dołączył: 26 Cze 2005
Posty: 28
Skąd: Liverpool
Wysłany: 17-07-2005, 16:12   

Polecam giełdę samochodową w Poznaniu.
W zeszłym roku stałem na światłach na 'pool position' na czerwonym świetle. Obok na lewoskręcie stała cysterna. Nagle gościowi się przypomniało że miał jechać prosto ...i jak zatrąbiłem to facet stał już na połowie lewego błotnika. Szczęście w nieszczęściu, że maska i lampa nie tknięta (kawał felgi mi człek ukruszył, ale za 200pln dało się zregenerować)
Na giełdzie kupiłem:
- błotnik lewy 110zł (stan idealny)
- lusterko lewe(elektr.) 250zł (jak nowe)
- zderzak przód 280zł
Części są używane, wybór duży, warto chodzić i szukać bo czasami za tą samą kasę można dorwać igłę a czasami megaszrot.
 
 
 
Sinuspi 
Sinuspi


Silnik Pumy: 1.6
Rok prod. Pumy: 1999
Kolor Pumy: Melina Blue
Dołączył: 19 Kwi 2005
Posty: 32
Skąd: Radom
Wysłany: 25-07-2005, 17:36   Re: zakup częsci i elementów karoseri...

damianroy napisał/a:
Witam
otóż kupiłem sobie niedawno pume w niemczech jest po małej kolizji , trzeba wymienić prwy przedni błotnik oraz węże od klimy bo są urwane chodziłem po sklepach moto ale niigdzie niema części do tego auta a w serwisie Forda mają takie ceny że szkoda gadać
np za węża do klimatyzatora powiedzieli mi 560 zł a za błotnik 760 zł i to na zamówienie , czy można dostać jakieś tańsze częsci np podróby , zastępcze i jak to jest z tymi częściami czy pasują z innych fordów np Fiesty?


zapytaj Goścoia 500 845 6621 lub 500 845 679 miał rowaloną Pumkę 1.7 zieloną, brałem u niego trochę gratów to powinno być jeszcze :oops:
_________________
Uczeni szukajac kontaktu z cywilizacjami pozaziemskimi, wyslali w kosmos droga radiowa informacje o wartosci ludolfiny. Wierza ze inteligentne istoty spoza Ziemi znajac ta liczbe rozpoznaja nasz komunikat. Czy "+" czy "-", zawsze jest Sinus.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo