Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
A może ktoś... sprzedaje swoją bestie? kraków i okolice
Autor Wiadomość
rundak 

Dołączył: 16 Mar 2016
Posty: 3
Skąd: Kraków
Wysłany: 16-04-2016, 20:04   A może ktoś... sprzedaje swoją bestie? kraków i okolice

Witajcie, czytam forum, przeglądam oferty i coraz bardziej zagłębiam sie w temacie poszukiwań małego forda :) Ogłoszenia w internecie przeglądać nawet potrafie, więc tutaj rozchodzi się o kwestie tego czy może na forum jest ktoś, kto może by sprzedał, ale ogłoszenia nie wystawił, albo zna kogoś z ciekawym egzemplarzem. Nie pali mi sie i nie musi być to już jutro, ale jeżeli jesteś tam i to czytasz i rozmyśłasz nad zmianą swojej pumy na inna bądź coś innego to daj znać :) cena hmm, napewno nie najtaniej, ma być pewna :)
 
 
Yojimbo 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączył: 02 Mar 2014
Posty: 131
Skąd: Oppeln
Wysłany: 17-04-2016, 04:32   

Magdalena myśli nad sprzedażą Pumci ;) Standardowo tylne nadkola do zrobienia. Oprócz tego wszystko w porządku. Cena chyba w okolicach 6k, zawsze można się dogadać. Teraz jest niżej bo na gwincie, ale ogólnie wygląda tak:

 
 
rundak 

Dołączył: 16 Mar 2016
Posty: 3
Skąd: Kraków
Wysłany: 20-04-2016, 00:38   

Ooo bardzo ciekawa opcja :D niech tylko Pani Magdalena sie wypowie, lub ktoś może zna Jej nick? bo w wyszukiwarce nic podobnego nie znalazłem, słaby ze mnie sherlock, no ale podbijam i nadal pytam ktoś może pumke jeszcze chce sprzedać? ;)
 
 
Yojimbo 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączył: 02 Mar 2014
Posty: 131
Skąd: Oppeln
Wysłany: 26-04-2016, 21:33   

Magdalena to moja dziołszka ;) Jak coś to można wjechać pumą na kanał, oglądać ile wlezie i bez pośpiechu, nie ma nic do ukrycia.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo