Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
jakie radio??
Autor Wiadomość
TomSon 
Rider of the storm


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Melina Blue
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 130
Skąd: Cieszanów
Wysłany: 21-08-2012, 14:08   

No i lipa radyjko przyszło niestety drugi panel jest martwy czyli ma przerwaną taśmę to nie jest wielki problem ale jest jeszcze inny... Zdejmowany przedni panel jest już wyrobiony i wystarczy go tylko zruszyć żeby zniknęło podświetlenie przycisków czy małego przedniego ekranu, może nawet spowodować wyłączenie się radia (niestety tego już chyba się nie da naprawić...). Pozostaje mi tylko odesłać to radyjko, szkoda bo kupiłem je za dobre pieniądze może nawet za dobre:p Trzeba szukać dalej...

[ Dodano: 21-08-2012, 15:09 ]
Mógłby mi jeszcze ktoś dać jakiś namiar na adapter pod radio 1din'owe do pumy? szukałem na allegro ale same czarne są nie mogę znaleźć srebrnego
 
 
 
deejay
[Usunięty]

Wysłany: 21-08-2012, 16:35   

ciężko u nas ze srebrnymi, też szukałem i szukałem aż w końcu kupiłem na ebay'u
 
 
lidzbararas 

Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Melina Blue
Dołączył: 15 Sty 2011
Posty: 71
Skąd: poznan
Wysłany: 21-08-2012, 17:38   

ja mam canvę za skromne 300 zl. i nie narzekam. Słucham muzy i oglądam jednocześnie teledyski. Ma tez tv (ale nie mam anteny, więc nie korzystam z tej opcji). Jak dla pumy taka canva wystarcza.
 
 
lewadzki
[Usunięty]

Wysłany: 21-08-2012, 18:28   

lidzbararas napisał/a:
oglądam jednocześnie teledyski

masz ta z wysuwanym monitorem, czy z takim maly monitorkiem na boku radia

lidzbararas napisał/a:
Jak dla pumy taka canva wystarcza.


wszystko zalezy od tego kto czego oczekuje od sprzetu
 
 
lidzbararas 

Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Melina Blue
Dołączył: 15 Sty 2011
Posty: 71
Skąd: poznan
Wysłany: 21-08-2012, 20:33   

Canva CN 6311 DIVX/TV/USB/SD/MP3 z monitorem po środku. Na początku chciałem z wysuwanym monitorem, ale podobno mechanizmy szybko się zużywają, a takie same lepszej "maści" mają ceny z kosmosu. Straciłem kilka radyjek, więc padło na niedrogą Canvę i jestem z niej zadowolony. Jak się na nią pokusi złodziej, to nie będę aż tak w plecy :twisted:
 
 
lewadzki
[Usunięty]

Wysłany: 21-08-2012, 20:41   

nie za mały taki wyswietlacz?
jak wogole jakosciowo? ładny obraz , czy raczej kwadraty ?
 
 
lidzbararas 

Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Melina Blue
Dołączył: 15 Sty 2011
Posty: 71
Skąd: poznan
Wysłany: 21-08-2012, 21:00   

Obraz czyściutki, podświetlenie niebieskie z kilkoma dodatkami czerwieni. No i jak na Chinola odpukać nic nie szwankuje :mrgreen: Może w dzień nie za bardzo zwracam uwagę na teledyski, ale w nocy oświetla całe wnętrze pumy.
Najczęściej odtwarzany klip to NAKED w wykonaniu FALCO, przepiękny teledysk :wink:
 
 
TomSon 
Rider of the storm


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Melina Blue
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 130
Skąd: Cieszanów
Wysłany: 23-08-2012, 08:09   

Ja autem jeżdżę dla przyjemności i potrzebuje do tego tylko czystej muzyki. Nie mam czasu na stanie i oglądanie teledysków od tego mam smartphone'a;p (nie te czasy;p)
 
 
 
lidzbararas 

Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Melina Blue
Dołączył: 15 Sty 2011
Posty: 71
Skąd: poznan
Wysłany: 23-08-2012, 16:22   

TomSon, ja przyjemność czerpie z innych rzeczy... Lubię muzykę w aucie, ale puma nie jest dla mnie miejscem kinowym, bo do tego mam mieszkanie. Za nowinkami technicznymi też podążam i nie spędzam każdego dnia w kościele na kręceniu różańca. Stać mnie na wmontowanie do auta sprzętu nawet za 2 klocki, ale po co? Najwidoczniej jeszcze nic z auta nie straciłeś :!!:
 
 
lewadzki
[Usunięty]

Wysłany: 23-08-2012, 16:44   

a ja lubie i dobra muzyke w aucie i czasem film obejrzec jadac na prawym fotelu itp ... byly plany montazu konsoli, niestety multimedialna alpinka (ceny napewno znacie) po niespelna roku zniknela noca z auta :(
na dzien dzisiejszy szukam cos fajnego , ale bez monitorka


lidzbararas napisał/a:
do auta sprzętu nawet za 2 klocki


2k to pikus, pare osob z klubu widzialo auto mojego ziomka, sprzet wart ponad 50tys... ale to juz inna bajka
 
 
lidzbararas 

Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Melina Blue
Dołączył: 15 Sty 2011
Posty: 71
Skąd: poznan
Wysłany: 23-08-2012, 16:50   

tak Lewadzki zdaję sobie sprawę, że są tacy maniacy, ale bałbym się trzymać takie auto nawet w garażu. A tak zamykam i nawet nie zabieram panela i niczym się nie umartwiam. Radia jak radia, ja straciłem nawet dwa auta! Opla misiaczki znalazły po tygodniu za co jestem im wdzięczny
 
 
lidzbararas 

Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Melina Blue
Dołączył: 15 Sty 2011
Posty: 71
Skąd: poznan
Wysłany: 23-08-2012, 17:20   

jakbym wiedział, że mam upaść - to bym usiadł. Czyli, że nie było ac. Ladnych parę lat temu, gdy jezdziłem za granicę, a wówczas podstawą było oc i zielona karta
 
 
TomSon 
Rider of the storm


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Melina Blue
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 130
Skąd: Cieszanów
Wysłany: 24-08-2012, 08:07   

Wybacz ale mojego auta w moim regionie nikt nie ruszy bo je znaja a jak jade do kogos to zawsze mam gdzie zostawic auto i tez go nikt nie ruszy bo wiedza do kogo przyjezdzam. Jezeli jade do rodzony to jezdze wiekszym autem zeby pasazerowie nie cierpieli w dluzszej trasie ale tamtym autem jezdze zadziej i slucham zazwyczaj radia;p teraz kradziez radia zlodziejom sie raczej nie oplaca, skoro juz otwieraja zamek to wola odjechac tym autem niz krasc radio. Era stadionu 1000-lecia sie sgkonczyla kradzionego radiaz niepewnego zrodla nikt nie kupi chyba ze lubi siedziec na komisariacie, sluchac obelg i bezpodstawnych oskarzen o przypiete wlamania.
 
 
 
lidzbararas 

Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Melina Blue
Dołączył: 15 Sty 2011
Posty: 71
Skąd: poznan
Wysłany: 24-08-2012, 22:14   

Przed pumą miałem chryslera stratusa. Rano podchodzę do niego i widzę brak halogenu i wkładki lusterka :sad: Używany halogen dostałem za 40,zł. Owszem nie dostałem tej części na stadionie 1000-lecia, ale na allegro, bo właśnie na allegro trafiają takie zdobycze. Poza tym ukradli mi tylko halogen i wkładkę lusterka, ale auta nie zabrali :694:
Przy okazji TomSon, w pierwszych dwóch zdaniach za dużo napisałeś nieprzemyślanych informacji.Nie ma się czym chwalić. Mogę się mylić, ale czuje że masz antypatię do mojej osoby, więc nie będę się udzielał, bo na takich forach nie ma miejsca na spory, a nie chciałbym napisać coś...nieprzemyślanego :584:
 
 
valdermus 

Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1997
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączył: 20 Cze 2012
Posty: 114
Skąd: Katowice
Wysłany: 24-08-2012, 22:41   

Witam, mam pytanko jakie radio polecacie do max 350zł, będę miał do niego podłączone helixy 16 bez wzmaka i sub z wzmacniaczem. Takie radyjko aby można bylo regulować itp ;p
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo