Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kupno kolejnego auta - Citroen C4 Coupe.
Autor Wiadomość
Barman91 


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 65
Skąd: Wodzisław Śląski
Wysłany: 12-11-2013, 22:54   Kupno kolejnego auta - Citroen C4 Coupe.

Witam serdecznie :)
Zakładam temat ponieważ liczę na wasze opinie, pomoc.
Na początku przyszłego roku planuję kupić nowszy samochód - oczywiście Puma zostaje w rodzinie :) ! Jej posiadaczem stanie się mój brat :mrgreen:

Samochód, który mi się spodobał i jest moim celem to Citroen C4 Coupe. Ponieważ jest to dość żadki model ... mało o nim "szczerych informacji". Z pośród mojej rodziny, znajomych prkatycznie nikt nie użytkuje marki Citroen, nie mówiąc już o C4 Coupe.

Czy ktoś z was lub waszych znajomych posiada ten model ?
Jakie macie/mają opinie na jego temat ?
I chyba najważniejsze ... jak z częsciami - czy są to te same co do Citroena C4 ? Czy wersja Coupe posiada "specjalne" ?
Dodam, że interesuje mnie wersja 1.4 (88 km).

Pozdrawiam :) !
Ostatnio zmieniony przez Opoya 14-11-2013, 07:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
zac93 

Dołączył: 24 Mar 2012
Posty: 269
Skąd: Chorzele/Warszawa
Wysłany: 13-11-2013, 08:25   

Jedno pytanie, czemu taki mały silnik? Ten samochód będzie przyśpieszał wolniej od Pumy bo jest cięższy, ja poleciłbym Ci większy silnik, bo 1.4 za bardzo będzie zamulał :572:
A co do marki Citroen, miałem znajomego, który jeździł c3 i co tydzień zmieniał żarówki :shock:
Generalnie c4 coupe też mi się podoba, ale zraża mnie wnętrze, ale jak to mówią, gusta guściki.
 
 
Gaydek 
admin


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 6402
Skąd: Brodnica
Wysłany: 13-11-2013, 09:56   

Snaco ma C4, ale VTS.
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 13-11-2013, 10:00   

Ja miałem Xsare 1,6 w PLG, moja mama ma C2 1.6 16V 110 KM ze skrzynią SensoDrive. Fakt jakosc plastików jest... blleeeee :D Twarde, nieprzyjemne w dotyku itd, ale ani ja ani moja mama nie mamy na co narzekać. Bardzo miło wspominam Xsare (byłem nia nawet w niemczech - 1.200km w jedna strone), nie psuła sie. C2 też nie sprawia kłopotów, choc mnie osobiście denerwują długie przełożenia w SensoDrive. Wiec co do marki to jak nie przeszkadza Ci kiepski plastik i gorsze prowadzenie niż Ford to polecam :)
 
 
Lula 
i PanKierownik


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Panther Black
Dołączyła: 05 Lip 2007
Posty: 182
Skąd: Mogilno Strzelno
Wysłany: 13-11-2013, 10:44   

księgowa w firmie gdzie pracuję jeździła tym modelem.
ona była mało zadowolona, twierdziła że ciągle miała jakieś problemy...
ale raczej uznałbym, że to brak zrozumienia samochodu przez kierowcę, a nie wina auta...
jako przykład podam, że jej chłopak jeździł Nissanem GT-R i też na niego narzekała, hehe :-D

nasz prezes z kolei ma zwyczaj narzekania na każdy samochód jakim aktualnie jeździ...

a ja osobiście jestem związany z francuzami niemal od zawsze, i nigdy nie narzekałem - więc jak to jest, o co właściwie chodzi :-)
co więcej - od 2007 roku jeździłem autem uważanym za najbardziej problematyczny francuski samochód, jeździłem nim 4 lata, zrobiłem niemal 200.000 km i jedyny problem jaki miałem to padnięty termostat... więc obecnie nadal francuzem jeżdżę ;-)
[trochę OT z mojej strony, ale nie do końca...]

parę miesięcy temu dostałem w wypożyczalni we Francji DS5 w wysokiej wersji wyposażenia - to jest dopiero kosmiczne wnętrze, do którego trzeba się przyzwyczaić, hehe...

moim zdaniem C4 coupe to warte uwagi auto, które na pewno wyróżni się na ulicy, ale też celowałbym jednak w wyższy silnik, co najmniej 1,6...
[ze szczególnym wskazaniem na 1,6THP, albo 2,0VTS :cool: ale oczywiście to już w przypadku, kiedy nie trzeba się kierować czystym rozsądkiem]

PanKierownik
_________________

 
 
 
Barman91 


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 65
Skąd: Wodzisław Śląski
Wysłany: 13-11-2013, 19:44   

Dziękuję bardzo za wypowiedzi :P
Osobiście wnętrze mi się bardzo podoba.
Bardzo ciekawi mnie kwestia części, czy są to te same części co do C4.
 
 
 
Dukes 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 2000
Kolor Pumy: State Blue
Dołączył: 09 Sty 2013
Posty: 735
Skąd: Pniewy
Wysłany: 13-11-2013, 20:30   

Barman91 napisał/a:
Bardzo ciekawi mnie kwestia części, czy są to te same części co do C4.

Katalog Iparts.pl, sklep.intercars.pl i jedziesz :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo