Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
H3 Osram, niebieskawe
Autor Wiadomość
Opoya 
Szarak ST225


Dołączyła: 14 Wrz 2004
Posty: 4581
Skąd: Warszawa
Wysłany: 27-01-2007, 19:53   

Podsumuję to tak, moje poszukiwania dobrego oświetlenia trochę trwały, ale w końcu zdecydowałam się na ksenony, jednocześnie kończąc poszukiwania. Dopiero teraz jest OK.
Porównując światła Pumy i Cougara (którym miałam okazję trochę jeździć), Puma niestety wypada dość kiepsko. Przy podobnej konstrukcji lampy (soczewki) jest to dość zastanawiające.

Jeśl mogę Ci coś doradzić (pomijając ksenony), to kup HBM 4000K. Mtec, który też polecam, wygląda bardzo ładnie, ale z tego co wiem, jest nie do dostania w Polsce.
_________________

Opoya ma wysublimowany gust (by foo)
Opoya [...] może wszystko (by Snaco)
Opoya [...] jesteś Boska (by Waluś)
Opoya, Jestes super dziewczyna (by Mr.Maya)
Jak zwykle Matula Opoyka nie przezyje jak sie nie przyczepi :-) Uwielbiam Cie :-) (by bleade)
Opoya, [...] gratki dla ciebie kochaniutka (by rafalski69)
Opoya opoko ty nasza (by Beata)
 
 
 
bartolomeo 
night rider


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2050
Skąd: Rybnik
Wysłany: 27-01-2007, 20:02   

ok, w takim razie kończmy ten temat, zobacze czy Mtec'i są do kupienia w polsce, w przeciwnym razie zdecyduje się na te co miał Maya, widziałem je i wiem jak się prezentują. Dzięki za pomoc, pozdro
 
 
 
Snaco 
&Sadzik C4 VTS


Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 3064
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 27-01-2007, 23:04   

Ja jezdze na Mtec......zreszta jedna żarówka jest od Opoyi.....nie powiem pare osob pytalo sie czy mam xenony....... wygladaja pieknie...........ale swieca mizernie......a jak lampa zlapie troche brudu to nic nie widac.....co prawda ja glownie jezdze po miescie wiec nie ma problemu.....ale Rybnik jest strasznie rozciagniety i duzo drog nie jest typowo miejskich wiec mysle ze lepiej kup takie zarowki zeby lepiej widziec.... pamietam jak wracalem w lato z nad morza.....to musialem wolniej jechac przez wsie bo nic nie widzialem......jak zatrzymalem sie w szczerym polu za potrzeba i obejrzalem lampy stwierdzilem ze mozna by je przetrzec.....widocznosc wzrosla o 100% ale to i tak nie daje efektu jak w innych autach przy normalnych zarowkach....xenon to podstawa.....i nie jest to jakas fanaberia.....tylko podstawa przy tunningu auta......gdyby nie to ze nie mam letich opon i potrzebuje je kupic (wiec felgi tez bo wiatraki chce zostawic na zimowkach) to pierwszenstwo mialy by xenony.....a tak bede zaraz po kolach....
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo