Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Złącze diagnostyczne i jeszcze coś czego nierozszyfrowałem
Autor Wiadomość
tomcio 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 1365
Skąd: RLE
Wysłany: 25-07-2007, 19:00   Złącze diagnostyczne i jeszcze coś czego nierozszyfrowałem

A wiec, chciałem zrobić odczyt temperatury silnika i momentu załączania wentylatora (w zwiazku z innym tematem ale to szczegół) no i szukam złacza diagnostycznego. Znalazłem coś takiego

i to złącze jest umieszczone po lewej stronie pod nogami u kierowcy pod tym dywanikiem koło drzwi. Znalazłem jeszcze coś takiego pod maską, tuż nad lewą lampą (ale sądze ze to nie jest interfejs):

To tyle co do interfejsu... Ale znalazłem jeszcze coś co mnie zainteresowało. Mianowicie patrze pod kierownice za interfejsem a tam... Jakiś przycisk czy wyłacznik (fotka poniżej)

I jeszcze takie cósik tuż nad tym niby interfejsem co fotke u samej góry zamieściłem

I czy ktos powie mi co to wogóle jest :?: Ciekawi mnie to strasznie tym bardziej ze jestem elektronikiem z zamiłowania :wink:
 
 
 
Mr.Maya 
Kamikaze Driver


Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 2256
Skąd: Gliwice
Wysłany: 25-07-2007, 19:09   

Zlacze diagnostyczne masz w aucie po stronie kierowce to jest to co znalazles :)

Na ostniej fotce widac wylacznik uderzeniowy odlacza cala instalacje wrazie wypadku.
_________________
160KM & 375NM by DURASOFT
 
 
 
tomcio 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 1365
Skąd: RLE
Wysłany: 25-07-2007, 19:16   

Spoko - to teraz bede musiał tylko wyszperać opis połączeń, no i ew. dorobić interfejsik :wink:
Mówisz ze to wyłącznik uderzeniowy :?: :?: :?: A ja go tak usilnie chciałem wcisnąć z góry (ma takie czerwone cosik wciśnięte i chciałem to bardziej wcisnąć) :mrgreen:
 
 
 
Mr.Maya 
Kamikaze Driver


Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 2256
Skąd: Gliwice
Wysłany: 25-07-2007, 19:18   

jak bedziesz mial duzego dzwona to sam wycisnie sie do gory. Oczywiscie dzwona nie zycze.
_________________
160KM & 375NM by DURASOFT
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo