|
Jakiego paliwa używasz najczęściej? |
| Jakiego paliwa używasz najczęściej? |
| PB 95 |
|
54% |
[ 85 ] |
| PB 98 |
|
24% |
[ 38 ] |
| LPG |
|
16% |
[ 25 ] |
| inne |
|
5% |
[ 8 ] |
|
| Głosowań: 156 |
| Wszystkich Głosów: 156 |
|
|
|
| Autor |
Wiadomość |
Snaco
&Sadzik C4 VTS

Dołączył: 06 Mar 2006 Posty: 3064 Skąd: Piaseczno
|
Wysłany: 08-03-2007, 13:13
|
|
|
| Ja jednak twierdze ze poczuje po przejechaniu paru kilometrow.....ale tak jak Waluś, mowisz pozniej powinien poczuc wiecej.... Ja leje V Power od czasu do czasu (akurat teraz mam rezerwe a jestem po wyplacie wiec sobie znow zatankuje) i powiem tylko tyle ze gdyby ktos inny mi nalał i kazał jechac to od razu poczuje czy jade na V Power czy na slabszej benzynie.... |
|
|
|
 |
adasieniek

Dołączył: 05 Sty 2007 Posty: 388 Skąd: Złotów
|
Wysłany: 08-03-2007, 16:21
|
|
|
| po rejsie na pewno będę tankował V Power. Póki co kaska się skończyła i muszę lać siury z Neste albo Orlena. |
_________________
 |
|
|
|
 |
Hadzi [Usunięty]
|
Wysłany: 10-03-2007, 05:05
|
|
|
zwykla 95bp |
|
|
|
 |
BatThumb
I'm BatThumb...

Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 2000
Kolor Pumy: Amparo Blue
Dołączył: 24 Sty 2007 Posty: 310 Skąd: Radom
|
Wysłany: 12-03-2007, 11:44
|
|
|
| V-Power |
_________________ www.istore.biz.pl - zapraszam na zakupy
...Szukam godnego następcy Pumy... |
|
|
|
 |
Gaydek
admin

Dołączył: 12 Wrz 2004 Posty: 6402 Skąd: Brodnica
|
Wysłany: 12-03-2007, 14:53
|
|
|
Ostatnio tylko V-Power . |
|
|
|
 |
Snaco
&Sadzik C4 VTS

Dołączył: 06 Mar 2006 Posty: 3064 Skąd: Piaseczno
|
Wysłany: 12-03-2007, 15:26
|
|
|
Ostatnio tylko V-Power Racing ....dziś jest ten dzien |
|
|
|
 |
barthez [Usunięty]
|
Wysłany: 12-03-2007, 22:54
|
|
|
| ja na orlenie95 lub 98, ale raczej marne paliwo , nie wiem czemu. Kiedyś miałem paliwo z Holadnii od kolegi, poprostu bajka...Gaz orlenowski-ujdzie:)... |
|
|
|
 |
adrianus

Dołączył: 16 Kwi 2007 Posty: 678 Skąd: Kraków
|
Wysłany: 03-09-2007, 16:48
|
|
|
Ja leje tylko bp ultimate 98 bądź orlen 98 verva - przyzwyczajenie z hondy civic
diametralnie - 98 - ale nie dlatego że mam pumę z 1998 r. |
_________________
 |
|
|
|
 |
Darpomorza23 [Usunięty]
|
Wysłany: 04-09-2007, 15:01
|
|
|
Ja wlewam 95pb i |
|
|
|
 |
Paola

Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1999
Dołączyła: 11 Sie 2007 Posty: 1138 Skąd: Warszawa
|
|
|
|
 |
Bacha
& Łasia

Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Melina Blue
Dołączyła: 01 Mar 2005 Posty: 587 Skąd: Nisko
|
|
|
|
 |
mungo [Usunięty]
|
Wysłany: 04-09-2007, 17:43
|
|
|
95 na Łukoilu |
|
|
|
 |
Opoya
Szarak ST225

Dołączyła: 14 Wrz 2004 Posty: 4581 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: 12-09-2007, 00:40
|
|
|
mungo, |
_________________
Opoya ma wysublimowany gust (by foo)
Opoya [...] może wszystko (by Snaco)
Opoya [...] jesteś Boska (by Waluś)
Opoya, Jestes super dziewczyna (by Mr.Maya)
Jak zwykle Matula Opoyka nie przezyje jak sie nie przyczepi Uwielbiam Cie (by bleade)
Opoya, [...] gratki dla ciebie kochaniutka (by rafalski69)
Opoya opoko ty nasza (by Beata)
|
|
|
|
 |
ania1980 [Usunięty]
|
Wysłany: 26-11-2007, 11:32
|
|
|
przy obecnych cenach benzyny, szukam najtaniej z najbliższych stacji.
Ehh gdzie te czasy , 10, 12 lat temu tankowałem do pełna do swojego vw polo za ok 2zł/litr benzyny i jeździłem bez sensu... |
|
|
|
 |
zoharek [Usunięty]
|
Wysłany: 26-11-2007, 11:53
|
|
|
| LPG na Statoilu (tylko), 95 na Neste lub Statoilu. |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|