Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gaydek
14-11-2007, 21:21
Stroboskopy w pumiątku
Autor Wiadomość
Maksiu20
[Usunięty]

  Wysłany: 14-11-2007, 21:19   Stroboskopy w pumiątku

witam , co prawda mam zamiar sprzedawać swoją pume ale dzisiaj kupiłem do niej stroboskopy. Ciekaw jestem jak bedzie wyglądało to błyskanie oczek pumiątka. Narazie podłączyłem strobo na krótko i włozyłem pod gril i całkiem ciekawie to wyglądało, jutro spróbuje dostać sie do światełek i tam umieścić palniki od strobo. :)
 
 
bartolomeo 
night rider


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2050
Skąd: Rybnik
Wysłany: 14-11-2007, 23:44   

może i fajny bayer ale tylko na parkingu czy zlocie. Na drodze nie jeździłbym tak, nie dlatego że kapy się czepiają tylko dlatego że to trochę pachnie wiochą.
Widziałem strobo u Morgana, extra się prezentują, ale na Ogólnopolskim Zlocie w Borkach :)
_________________
Mój zwierzak :D --> http://klubpumy.pl/viewto...der=asc&start=0
 
 
 
Pusia 

Silnik Pumy: 1.6
Rok prod. Pumy: 2000
Kolor Pumy: India Yellow
Dołączyła: 12 Gru 2004
Posty: 4105
Skąd: Warszawa
Wysłany: 15-11-2007, 00:26   

Ale idą święta, pumkę też można ubrać (zamiast choinki) ;-)
_________________

 
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 15-11-2007, 18:47   

tak, mozna ja ubrać, ale nie w diody czy stroboskopy, ale np w neony pod samochodem i to takie z prawdziwego zdarzenia, a nie jakies pseudo neony czy listwy swietlne. :roll: :572:
 
 
Maksiu20
[Usunięty]

Wysłany: 16-11-2007, 23:01   

proste nie mówie że te strobo to jest nie wiadomo co, bo trzeba przyznać że troche obciachowe, ale to bardziej z ciekawości zrobiłem jak pumcia bedzie wyglądała w blasku fleszy :D w końcu jak wczesniej pisałem sprzedaje kociaka i szukam jakiegoś cougara :mrgreen:

[ Dodano: 16-11-2007, 23:03 ]
Hadzi napisał/a:
tak, mozna ja ubrać, ale nie w diody czy stroboskopy, ale np w neony pod samochodem i to takie z prawdziwego zdarzenia, a nie jakies pseudo neony czy listwy swietlne. :roll: :572:

heh neony :) :???: kwestia gustu bo jak to wyżej ładnie napisano może zapachnieć wiochą :mrgreen:
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 17-11-2007, 08:24   

Maksiu20, powiem Tobie kolego tak : kupuj sobie te stroboskopy a nawet tysiace diod! Przeciez to Twoje auto i Tobie ma sie podobac, bo przeciez nie bedziesz zwracał uwagi na smiejacych sie przechodniow lub innych uzytkowikow drogi, prawda? A juz tym bardziej ze sprzedajesz pume. :wink:
 
 
Darpomorza23
[Usunięty]

Wysłany: 17-11-2007, 10:25   

Puma to nie choinka!!!! :) tylko samochód.Neony są spoko ale stroboskopy jak dla mnie odpadają.
 
 
Maksiu20
[Usunięty]

Wysłany: 18-11-2007, 17:37   

Hadzi napisał/a:
śmiejacych sie przechodniow lub innych uzytkowikow drogi

Fajnie by było jakby czytać ze zrozumieniem, napisałem że zrobiłem to tylko z ciekawości, jak bedzie to wyglądać. W trakcie jazdy raczej nie włącza sie strobo czy neonów. Zobaczyłem, zaspokoiłem ciekawość i pewnie nie długo spowrotem je zdemontuje. Musze przyznać, że dość interesująco to wyglądało zwłaszcza w nocy i gdy wokół leży śnieg.
A cóż Hadzi, to jest forum i każdy może pisać mój drogi kolego co zrobił, czy też zmodyfikował w swoim aucie i naprawde nie potrzebne jest tu Twoje zezwolenie, bo śmiesznie to wygląda. :grin:
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 19-11-2007, 19:21   

Maksiu20, moje zezwolenie??? :lol: :mrgreen: :lol: Sorki ale dla mnie strobo zawsze beda wiocha... A skoro to zrobiłes dla zaspokojenia ciekawienia to oki :)
 
 
tomcio 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 1365
Skąd: RLE
Wysłany: 19-11-2007, 19:50   

Podzielam zdanie Hadziego... Pumka jest śliczniuchna bez takich wynalazków :wink:
 
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 19-11-2007, 19:59   

tomcio, jop, ale kolo tylko chcial zobaczyc jak to w pumie wyglada, wiec moze dajmy mu juz spokoj... :564:
 
 
tomcio 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 1365
Skąd: RLE
Wysłany: 19-11-2007, 20:02   

Ale ja nie podważam jego decyzji - wiesz są gusta i gusciki, niektorym podobają sie pumki przerobione na choinki, innym ze strobami, a mi sie podoba z ksenonami 6000K :P
A skoro juz mówisz o piwie to też sie dołączam :mrgreen: :564:
 
 
 
Maksiu20
[Usunięty]

Wysłany: 19-11-2007, 23:12   

tak tak panowie :) niezależnie czy ze strobo czy bez :564:
 
 
Tomu
[Usunięty]

Wysłany: 21-11-2007, 17:29   ...

wiocha...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo