Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z zamykaniem szyby
Autor Wiadomość
Gaydek 
admin


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 6402
Skąd: Brodnica
Wysłany: 30-06-2007, 17:45   

Hadzi napisał/a:
czy te przyciski mozna wyjac bez rozbierania tapicerki? Mam niezdarne łapki i boje sie ze moge cos polamac :mrgreen:

Srebrną nakładkę - ramkę można wyjąć bez rozbierania tapicerki - zacznij od strony gałki, ale uważaj, bo to mocowanie jest bardzo delikatne (na fotce zaznaczyłem miejsce gdzie "bolce" wchodzą w tapicerkę).

 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 01-07-2007, 05:16   

przyznam sie ze nie czekalem na Wasze odpowiedzi i po krotkiej rozmowie z Mr.Maya poszedlem do autka i wyjelem to tak jak pokazuje Gaydek. Sa jeszcze dwa "bolce" po bokach w polowie tej ramki. Wyjac jest nawet latwo, ale wcisnac juz ciezej. Jak wyjelem to zaczelo bez problemu dzialac, jak wlozylem tez, ale jak juz po jakims czasie, gdy jechalem do pracy, to dalo sie okno otworzyc ale zamknelem je dopiero po kilku nacisnieciach przycisku! :( bede chyba musial w trakcie urlopu sie tym zajac na dobre!
dzieki za odpowiedzi :564:
 
 
u_b_e_k 
Pumofil

Rok prod. Pumy: 1997
Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 66
Skąd: Olsztyn / Słupsk
Wysłany: 02-07-2007, 15:57   

Ja zaraz po zakupie Pumy w lipcu zeszłego roku miałem podobny problem: szybka dojeżdżała do 3/4 wysokości i zwlaniała (potem już przestała się podnosić). Rozwiązałem to smarując prowadnice (korzystając z rozebranych w trakcie wygłuszania drzwi) grafitowym smarem i było git. Teraz widzę, że znowu zaczyna się to samo. W weekend rozbiorę drzwi i przesmaruję powtórnie. A tak swoją drogą pytanie do kogoś kto już bawił się w taki zabieg: Czy Wasze prowadnice też wydają się być lekko wykrzywione?
 
 
 
morgan 
Pioneer Car System


Dołączył: 25 Maj 2006
Posty: 651
Skąd: Czy to ważne :-)
Wysłany: 02-07-2007, 16:20   

Bartolomeo podejrzewam że ci się szyba stawia w poprzek.Wydaje mi sie że coś masz nie tak z prowadnicami.Musisz zdjąć tapicerke i to dokładnie oblukać.U mnie tez wolniej chodzi szyba od strony pasażera ale mysle że to wina przepływu prądu bo jak dusze guzikiem od strony pasażera jest oki,a jak od mojej strony to juz idzie gorzej. Hadzi nie potrzebujesz czasem tych przycisków od strony kierowcy ?? Bo wiesz że możemy pohandlowac :mrgreen: dorzuce szybe od kierowcy :mrgreen: :mrgreen:
 
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 02-07-2007, 22:47   

morgan, narazie sie uspokoilo, ale bede pamietal :)
 
 
bartolomeo 
night rider


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2050
Skąd: Rybnik
Wysłany: 02-07-2007, 23:02   

u mnie szyba też się uspokoiła, ale bede musiał to oblookać bo w każdej chwili w deszczu moge mieć niespodzianke :P
_________________
Mój zwierzak :D --> http://klubpumy.pl/viewto...der=asc&start=0
 
 
 
botr
[Usunięty]

Wysłany: 01-01-2008, 21:11   

Witam a mi się udało dzisiaj naprawić przełączniki szyb . Jeden przełącznik się zablokował i cały czas był zadziałany do podnoszenia szybki a drugi już nie klikał więc już była na niego pora . Cała operacja zajełą mi może 30 min ..a ile nerwów mniej
Jak by ktoś miał ochote się z nimi bawić to zamieszczam fotorelacje







 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo