Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
obejscie immobilajzera
Autor Wiadomość
lewadzki
[Usunięty]

  Wysłany: 06-01-2008, 12:56   obejscie immobilajzera

mam pytanko jak moge obejsc immobilajzer cvzyli w skrocie usunac go z auta lub odlaczyc . czy jest wogole taka mozliwosc?
 
 
zoharek
[Usunięty]

Wysłany: 06-01-2008, 14:02   

A po co?
 
 
lewadzki
[Usunięty]

Wysłany: 06-01-2008, 16:00   

chce zamontowac modul dzieki ktoremu bede odpalal pumke na pilote nie muszac byc w aucie , tyklo ze przez immobilajzerek musial by byc kluczyk w stacyjce a to raczej sie nie usmiecha zostawiac auta z kluczykiem w stacyjce na miescie...
 
 
zoharek
[Usunięty]

Wysłany: 06-01-2008, 16:46   

Czyli rozumiem, że będziesz zawsze zostawiał ją na luzie. Chciałbym zobaczyć, jak odpalasz ją na biegu... IMHO bardzo głupi pomysł. Ale jak chcesz to wymontuj z kluczyka tą pigułkę immobilisera i gdzieś wkomponuj koło stacyjki i się baw, a potem daj znać po jakim czasie zrobiłeś to o czym napisałem wyżej :)
 
 
tomcio 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 1365
Skąd: RLE
Wysłany: 06-01-2008, 17:14   

zoharek napisał/a:
Chciałbym zobaczyć, jak odpalasz ją na biegu... IMHO bardzo głupi pomysł.


Zgadzam sie... Kluczyk wymyslili po pierwsze żeby utrudnić kradzież auta, po drugie zeby kierowca odpalał silnik kiedy siedzi za kierownicą, sprawdzi czy ma włączony luz i wciśnie sprzegło... Ps. puma na jedynce i na dwójce bardzo ładnie idzie do przodu na rozruszniku :P na wstecznym nie testowałem jeszcze :twisted:
_________________
Naprawa laptopów, płyt głównych, urządzeń sieciowych, sprzętu estradowego i studyjnego, telewizorów i monitorów LCD... Poza tym reszta elektroniki po uzgodnieniu :)
Pumy już nie ma :(
 
 
 
lewadzki
[Usunięty]

Wysłany: 06-01-2008, 17:17   

jest fajna beka jak ludzie ida a samochodzik pusty odpala. no na luzie na luzie ale reczny jest zyleta. no w tym tyg napewno odpada bo wyjezdzam ale moze w weekend sie pobawie jak bede mial sily. :cool:
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 06-01-2008, 17:18   

Dajcie lewadzkiemu, spokój! To o czym piszecie to kwestia przyzwyczajenia sie.Raz, drugi bedzie chcial odpalic za biegu by zaszpanować przed laskami, naje sie siary to juz nastepnym razem bedzie zaciagał ręczny! A co do kradziezy to jak mu maja zwinać furaka to zrobią to nawet jak by siebie do niej przybił gwożdziami! Ja sam chcialem miec taki bajer w SC, ale nie zdązylem! :sad:
 
 
lewadzki
[Usunięty]

Wysłany: 06-01-2008, 17:25   

hehe dzieki hadzi. troche przyzwyczajenia juz z Ś.P. mondeo z grudziadza bo tam bylo i troche sie tym bawilo. no ale juz go nie ma :573:
 
 
Mr.Maya 
Kamikaze Driver


Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 2256
Skąd: Gliwice
Wysłany: 06-01-2008, 18:16   

To jak zlapie ci reczny w zimie?? pomyslales o tym ja nigdy nie zaciagam recznego zawsze na biegu mam auto. Druga sprawa jak masz auto na biegu to jak cie ktos lekko puknie to zawsze puma troche odjedzie a na recznym bedzie stala jak glaz i straty beda wieksze. Pomysl jest z gatnku bajer.
_________________
160KM & 375NM by DURASOFT
 
 
 
lewadzki
[Usunięty]

Wysłany: 06-01-2008, 20:10   

nie no ja nie mowie ze zawsze bede go zostawial na luzie... to chodzi bardziej o jakies wypady na bulwar czy starowka :) taki bajer jak to powiedziales i lansik heheh :cool:
 
 
TomCat 
FORD COUGAR


Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 235
Skąd: Rybnik
Wysłany: 06-01-2008, 22:30   

niewrobny pomysł jak dla mnie bo rezygnujesz z immobilajzera. No a nawet jeżeli takie "odpalanie" ma zabezpieczenia w stylu antyscanning czy zmienne kody to przecież to nie wystarczy jako jedyne zabezpieczenie samochodu. Ostatnio przy kościele zdarzyło mi się otworzyć inne auto z mojego pilota z alarmu.No i wyobraź sobie sytuację kiedy jesteś 20m od auta, odpalasz go i ktoś to wykorzystuje.No i ostatnia rzecz - po co?
Ja tak to widzę ale przyznaję że nie jestem za bardzo obeznany w sprawie odpalania na odległość.
 
 
 
Danae 


Dołączyła: 10 Wrz 2004
Posty: 513
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 07-01-2008, 23:36   

Mamy taki alarm - tylko pamiętaj, że musisz wyprowadzić czujnik od oleju (przynajmniej u nas tak było) co nie okazało się proste, i dopiero zrobili nam to mechanicy. A immobi możesz "całkiem wywalić" nie musisz obchodzić. Kwestię wad i zalet takiego rozwiązania pozostawiam :)
_________________
https://rod-nekla.pl/
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo