Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Spsułem pr0nd :P
Autor Wiadomość
zoharek
[Usunięty]

Wysłany: 26-01-2008, 15:22   Spsułem pr0nd :P

Po wsadzeniu nowego radia fordowskiego (1.7 DIN) coś mi się porpbiło z panelem nawiewów, tzn. nie świeci się podświetlenie wyboru kierunku nawiewu (dół, góra, szyba), jak się mocniej piżgnie w konsolę obok panelu to się zapala, czasem się sama zapala itd. :P Wygląda mi to na zimny lut, ale się nie znam, będę musiał wyjąć żeby sprawdzić, no ale to muszę kluczyki do wyciągania radia znów pożyczyć, więc na razie pytam może ktoś się spotkał z tym :)

I druga rzecz która też jakiś czas temu wynikła i też mam tylko podejrzenia. Jak wrzucam wsteczny to świeci się lampa cofania, ale jak zaczynam ruszać na półsprzęgle (czyli spadają nieco obroty) to gaśnie. Nie wiem czy pali się jak jadę na wstecznym (większe obroty), bo wtedy już nic za mną nie stoi żeby mi się odbijało:P Zastanawiam się czy to może być jakiś problem z czujnikiem w skrzyni, bo innego wyjścia nie widzę ;) I znów pytanie, czy ktoś tak miał :D

A tak poza tym zadżebiście :D
 
 
bartolomeo 
night rider


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2050
Skąd: Rybnik
Wysłany: 26-01-2008, 20:22   

zoharek napisał/a:
jak się mocniej piżgnie w konsolę obok panelu to się zapala, czasem się sama zapala itd

to początki końca tych żaróweczek :P
Za jakiś czas w ogóle nie będzie świecić :)
Też tak miałem, jak wymieniłem na nową żarówkę to problem z głowy. A teraz przechodzi mi po drugiej stronie panelu :) tez muszę wymienić.
_________________
Mój zwierzak :D --> http://klubpumy.pl/viewto...der=asc&start=0
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo