Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Lista chetnych na plastikowe nadkola
Autor Wiadomość
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 05-03-2008, 21:10   Lista chetnych na plastikowe nadkola

Prosze bez spamu, od tego jest inny watek.
Prosze potraktować ta akcje powaznie i jesl nie jesteś pewien/pewna to nic tu lepiej nie pisz!
Gdy uzbiera sie minimum 20 chetnych osob, jeszcze przed zamowieniem poprosze Was o zaliczke.


Hadzi
morgan
Shakira


Dopisywac sie do listy!
 
 
adasieniek 


Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 388
Skąd: Złotów
Wysłany: 06-03-2008, 15:25   

a jak to wygląda? jakieś zdjęcie może.... :570:
_________________

 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 06-03-2008, 16:33   

adasieniek, czytaj uwazniej forum :razz: Przeciez bedzie to robione dopiero dla nas! Nikt tego wczesniej nie robił! Nigdzie nie kupisz plastikowych nadkoli do Pumy!!
Ostatnio zmieniony przez Hadzi 07-03-2008, 07:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
adasieniek 


Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 388
Skąd: Złotów
Wysłany: 06-03-2008, 17:22   

Hadzi napisał/a:
adasieniek, czytaj uwazniej forum :razz: Przeciez bedzie to robione dopiero dla nas! Nikt tego wczesniej nie robił! Nigdzie nie kupisz plastikowych nadkoli do Pumy!!


Sorki - zrobiłem się wygodny i po prostu lubię od razu mieć wszystko na ekranie :cool:
A te nadkola to komplet 4szt?? No i jak je zamocować?? Bo jak to będzie ładnie wyglądało to pewnie też się zdecyduję.
_________________

 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 06-03-2008, 19:34   

adasieniek, spoko :)
Nie wiem jak to bedzie wygladało i szczerze to watpie by ktokolwiek zagladął Ci w nadkola :mrgreen: Cena jest za kpl czyli na para na przednia os i para na tylnia oś! :)
 
 
adasieniek 


Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 388
Skąd: Złotów
Wysłany: 06-03-2008, 20:16   

Hadzi napisał/a:
adasieniek, spoko :)
Nie wiem jak to bedzie wygladało i szczerze to watpie by ktokolwiek zagladął Ci w nadkola :mrgreen:


W tym rzecz, że ja sam będę sobie zaglądał w nadkola i dlatego chciałbym, żeby to ładnie wyglądało :)
Poza tym interesuje mnie jak to cholerstwo będzie zamontowane w pumie? Bo te fabryczne szmaty są na jakieś wkręty? U mnie ta szmata z przodu jest już dziurawa :evil:
No i najważniejsze. 21 kwietnia lecę do Szanghaju na statek i byłoby dobrze gdyby do tej pory zamówienia już poszły. Nadkola założyłbym sobie po powrocie z rejsu.

Zapowiada się troszkę zakupow do mojej pumki po rejsie : xenony, alufelgi i nadkola :564:
_________________

 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 07-03-2008, 07:05   

Boogie, spoko!
adasiniek, plastikowe nadkola beda identyczne jak materiałowe! Beda mialy ten sam kształt, w tych samych miejscach otwory by je zamontowac! Spokojnie sam sobie je zamontujesz, chyba ze "francuskie pieski" nie lubia sie brudzic :mrgreen: :wink: Zamówienie zostanie złożone dopiero po: uzbieraniu min 20 chetnych osób, wpłacie zaliczek przez te osoby, wtedy wysle nadkola do tej firmy i od tego czasu minimum miesiac czasu bedzie trzeba czekac! Wiec pewnie wrócisz z rejsu, a one beda grzecznie na Ciebie czekały. Do tego musze wyjać te szmaty w przyszłym tygodniu, porobić im fotki i wysłać zdjecia do tej firmy, by zobaczyli na ile skąplikowana maja budowe.
 
 
adasieniek 


Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 388
Skąd: Złotów
Wysłany: 07-03-2008, 09:49   

Ok, to dopisz mnie do listy:)
Francuskie pieski też lubią majsterkować, więc spokojnie sam te nadkola zamontuję. Na statku codziennie się brudzę, coś rozkręcam, naprawiam itd. Był ktoś z Was kiedyś wewnątrz jakiegoś silnika?? :razz: Hehe....ja byłem wewnątrz statkowego silnika - w karterze.
_________________

 
 
Danae 


Dołączyła: 10 Wrz 2004
Posty: 513
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 10-03-2008, 12:26   

A jaka cena? Bo chyba jej nie widziałam...
_________________
https://rod-nekla.pl/
 
 
 
Shakira
[Usunięty]

Wysłany: 10-03-2008, 12:39   

40zł/sztuka=160zł/komplet, jeśli uzbiera się 20 kompletów, nie płacimy za formę :mrgreen:
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 12-03-2008, 16:03   

Skoro juz jest kpl to odczekajmy do powiedzmy Świat! Ja miedzy czasie wyciagne nadkola, porobie fotki i przesle do oceny. Ja bedzie decyzja ze zrobia to bedziemy wpłacać zaliczki i wtedy zamowi sie odpowiednia ilość :)
 
 
Mr.Maya 
Kamikaze Driver


Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 2256
Skąd: Gliwice
Wysłany: 12-03-2008, 16:58   

Hadzi dobrze by bylo jak by dali rade zrobic identyczna kopie jak orginalen tyle ze z plastiku.
 
 
 
Hadzi
[Usunięty]

Wysłany: 12-03-2008, 17:26   

Mr.Maya, bo tak robia!!! To profesjonalna firma!
adasieniek, :wink: spoko.
 
 
jeDrASS 

Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1999
Dołączył: 23 Lip 2007
Posty: 38
Skąd: wawa
Wysłany: 10-04-2008, 13:25   

Co prawda mam krucho z czasem, bo właśnie zabieram się za wykańczanie lokalu, ale w razie potrzeby mogę się przejechać do tej firmy. Stacjonuję w Wawie..
Ostatnio zmieniony przez Opoya 17-04-2008, 22:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bartek i Madzia 


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1999
Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 606
Skąd: Kraśnik/Warszawa
Wysłany: 10-04-2008, 17:00   

Hadzi napisał/a:
wpierw musze wysłać swoje nadkola by zrobili forme i musi sie jakaś chetna osoba z Wawy znaleść co by podjechała do tej firmy zamin zaczna robić te nadkola by tylko wymiary zdjeli i po okolo 3-4tyg by założyć na przymiarke.


jakos wcześniej nie wyczytałem że ta firma to w Wawie.

Jak jeszcze aktualne to spoko mogę podjechać. jakby co to daj znać.
_________________
Pozdrawiam

Bartek
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo