Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Prywatna puma na obrazie
Autor Wiadomość
AOXE 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączył: 08 Wrz 2012
Posty: 22
Skąd: Wrocław
Wysłany: 06-11-2012, 00:10   Prywatna puma na obrazie

Od 4 lat uczę się rysunku i malarstwa a obecnie jestem na płatnych studiach ASP na wzornictwie (egzamin na dzienne był ewidentnie sfingowany :wink: )
No i przez to moja puma umiera z pragnienia...

Dlatego otwieram forumowy sklepik artystyczny : )

Wygląda to tak:
Przesyłacie mi z 3 zdjęcia wypucowanego autka (lub czegokolwiek innego), podajecie kolor tła czyli tam gdzie będzie miał wisieć ( np. ściana w kolorze beżu), a ja po dwóch dniach (w przypadku akwareli) wysyłam wam prace pocztą za pobraniem. Gdyby praca nie spełniała waszych oczekiwań możecie spokojnie nie przyjąć paczki (można ją otworzyć zanim się zapłaci kurierowi) i wtedy obrazek zostaje do mojego portfolio.

Cenna i czas pracy:

A4
Obrazek - 40zł/2 dni
Rysunek - 15zł/2 dni
A3
Obrazek - 60zł/3 dni
Obrazek -120zł/czas nie określony
(akwarele plus rapitograf)
Rysunek - 40zł/4 dni
70x50cm
Obrazek - 120zł/4 dni
Obraz olejny płótno - 220zł/ czas nie określony
Obraz olejny na wzmocnionym papierz-200zł/czas nie określony
Rysunek - 160zł/czas nie określony

Większe formaty robie tylko w przypadku zwiększonej stymulacji finansowej gdyż po prostu zajmuje to zbyt wiele czasu.

Za przesyłkę i materiały płace ja.
Prace akwarelowe robię na wysokiej jakości papierze akwarelowym, i tak jak cała reszta (farby, rapitografy, papier i płótna) wszystko jest od profesjonalnych firm.

Prace przysyłam bez ramek ze względu na koszty przesyłki oraz indywidualne podejście do tematu. Można je kupić w profesjonalnym sklepie, czy chociażby w większych sklepach z wyposażeniem domu.
Pod spodem rozmiary i przykłady:













Cenny jakie podałem są minimalne, ze względu na małą ilość czasu i materiały jakich używam, mam jednak nadzieje że moje prace będą godne napiwku :roll:

W ramach chęci zamówienia proszę o wiadomość na PW albo kontakt telefoniczny (510606282). A pod spodem proszę o komentarze i uwagi z waszej strony.

Pozdrawiam
_________________

 
 
slawek535 
RBR+g27+TV51"


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Panther Black
Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 740
Skąd: koniaków
Wysłany: 06-11-2012, 22:46   

AOXE, fajny pomysł, na pewno zamówię ale po wypłacie :580:
_________________
“Prawdziwego mistrza poznaje się po tym, że wygrywa jadąc najwolniej jak to jest możliwe”
 
 
 
rafalski69 
1.4 i 1.7


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1999
Kolor Pumy: Pacific Green
Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 1147
Skąd: Stradunia /Opolskie
Wysłany: 07-11-2012, 00:10   

Malujesz/ rysujesz tylko samochody, czy np postacie też? Jak tak to jakieś przykłady :razz:
_________________

 
 
 
AOXE 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączył: 08 Wrz 2012
Posty: 22
Skąd: Wrocław
Wysłany: 07-11-2012, 14:19   

Wszystko: )
Ludzi, budynki, miasta, krajobrazy, zwierzęta, portrety rodzinne, postaci z bajek dla najmłodszych, filmów dla starszych, te z wiedzy tajemnej dla kultystów : ), a zwłasza projektuję (też wszystko-ale tu liczy się pomysł więc nie bez zdjęć), stąd studia, jedyny w polsce kierunek wzornictwa transportu : )

Pracuję też wszystkim: ołówek, "wyngiel", tusz, linoryty, sucha igła, akryl, akwarela, olej, pakiet Adobe, czasem corel, no i zaczynam z 3d max'em. Co się tylko zamarzy.
Ale ostatnio mam wenę na akwarelki :roll:

Tu daje pare prac losowych, o róznych rocznikach, trochę się ich nazbierało, i teraz przegrzebać to wszystko...
Wiem że słabe światło, i nie słabo widać szczegóły ale cały dzisiejszy dzień jest takie.









_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo