Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gaydek
22-05-2007, 17:15
Szukam elektryka z Poznania co zna Pumki
Autor Wiadomość
ewa40 


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1997
Dołączyła: 28 Paź 2006
Posty: 1003
Skąd: Poznań
Wysłany: 21-03-2007, 13:53   

Termostat był sprawdzany,tylko tyle że teraz jest opcja że może sie zacina..Zobaczymy...zaraz jade do warsztatu ponownie

[ Dodano: 22-03-2007, 21:13 ]
No i jestem załamana :cry: Dzisiaj odebrałam autko z warsztatu po zapewnieniach że wszystko gra i jest sprawne(wymieniali termostat i odpowietrzali uklad:)Zapłaciłam za to 150 zl bo mieli jeszcze wymienić żarowki i wychodzi na to że za wymiane zarowek zaplaciłam 80 zł !!ponieważ termostat miał kosztować 40zł plus wymiana 30zł.coś wspominali że termostat otwiera sie przy L i załacza wiatrak.Nie zwróciłam na to uwagi jednak po wyjechaniu z warsztatu okazało sie że autko nadal sie grzeje tylko jakby odwrotnie.tzn.w czasie jazdy strzalka skacze miedzyM a prawie L a na postoju jakby sie troche chłodzil i dochodzi do M.Paweł sprawdzał jak strzałka była przy L że wiatrak chodzil,ale chlodnica była chłodna.Na domiar wszystkiego teraz jak zrobilam nawiew zimnego powietrza to leci mi ciepłe :cry: Nie wiem juz co mam robic i gdzie szukac przyczyny :cry: W ogóle autko jakoś dziwnie chodzi po wizycie u mechanika,tak jakby sie dławilo troche i zrywało.W prawdzie wlałam dzisiaj do baku STP formułę do wtryskiwaczy i nakarmilam benzynka Shella V Rancing,ale chyba to jedynie moglo pomoc ,a nie zaszkodzić.Może ktos z was ma jakis pomysl co dalej robic ,bo ja juz nie mam koncepcji

[ Dodano: 27-03-2007, 22:54 ]
Wymieniłam juz chyba ostatnia rzecz która była do wymienienia...czujnik temperatury podajacy na deske i klops :cry: Strzałka przechodzi teraz nawet za L.Może ktoś ma jakis pomysł bo mi juz sie skończyły..
 
 
 
laurenth1981
[Usunięty]

Wysłany: 06-05-2008, 11:01   Potrzebny elektryk z okolic Poznania

czy zna ktoś dobrego i taniego w miare elektryka ze swarzędza lub poznania. Zepsul mi sie alarm i cos z centralka jest :(
 
 
rafalski69 
1.4 i 1.7


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1999
Kolor Pumy: Pacific Green
Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 1147
Skąd: Stradunia /Opolskie
Wysłany: 06-05-2008, 11:07   

ja tez miałem zepsuty i mniej wiecej juz wiem jak to tam jest z ta elektronika w alarmie tylko na odległosc tego sie nie da zrobic. no i raczej ci jest potrzebny elektronik
_________________

 
 
 
Boogie 
adm


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 2370
Skąd: Poznań
Wysłany: 06-05-2008, 18:37   

Spróbuj u tego, jest dosyć dobry.chyba na Owsianej ma warsztat. 501 212 115
_________________
Admin jest jak pogoda - trzeba zaakceptować, bo nic nie możesz zrobić, aby go zmienić
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo